يکشنبه ٢٨ مرداد ١٣٩٧
هموطنان می توانند نسبت به واریز وجوه نقدی خود (به نفع مردم استان سیستان و بلوچستان) به شماره حساب 66666 نزد بانک های ملت، صادرات، رفاه، سپه، کشاورزی، مهر ایران، دی، پارسیان و پست بانک اقدام کنند. همچنین شماره کارت های 6104337580000378 و 5892101231510872 و 5029387010011879 به ترتیب نزد بانک های ملت، سپه، دی و همچنین سامانه USSD بر روی تلفن های همراه به آدرس «#5151*733*» جهت واریز وجوه کمک های مردمی بابت برنامه های امدادرسانی و بحران خشکسالی استان سیستان و بلوچستان اختصاص داده شده است. مردم ایران می‌توانند با ارسال عدد 4 به شماره 2099999 روزانه هزینه یک بطری آب معدنی را نذر آسیب‌دیدگان از خشکسالی در نواحی جنوب شرق کشور کنند.
اخبار > روح اله فروزش به سمت معاون مجلس و امور حقوقی جمعیت هلال احمر منصوب شد/علی لیالی؛ مشاور رئیس جمعیت هلال احمر در مجلس و امور حقوقی شد
 


  چاپ        ارسال به دوست

با حکم دکتر پیوندی؛

روح اله فروزش به سمت معاون مجلس و امور حقوقی جمعیت هلال احمر منصوب شد/علی لیالی؛ مشاور رئیس جمعیت هلال احمر در مجلس و امور حقوقی شد

رئیس جمعیت هلال احمر در حکمی روح اله فروزش را به عنوان معاون مجلس و امور حقوقی جمعیت هلال احمر منصوب کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جمعیت هلال احمر، دکتر علی اصغر پیوندی؛ رئیس جمعیت هلال احمر در حکم روح اله فروزش آورده است:« نظر به تعهد، شایستگی و سوابق ارزشمند جنابعالی به موجب اين حکم به عنوان « معاون مجلس و امور حقوقي جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران» منصوب می‌شويد. 

قدر مسلم اهميت قوانين و مقررات جاري كشور كه چارچوب تعاملات دستگاه‌هاي مختلف مي‌باشد، مبين بسياري از ارتباطات حقوقي في‌مابين است. از اين رو با عنايت به گستره وسيع مأموريت‌ها و اهداف جمعيت، از جنابعالي انتظار دارم ضمن برقراری ارتباط و تعامل مثبت و شایسته با نمايندگان محترم مجلس شوراي اسلامي و با بهره‌گيري مؤثر و كارآمد از قوانين و مقررات و نظرات کارشناسان و صاحبنظران با جديت و تلاش مستمر، تمام ظرفیت، توان و تجارب ارزنده فردی و اجتماعی خويش را در راستاي ارتقاي كيفي فعاليت‌ها، بروزرساني بانك اطلاعاتي املاك، ساماندهي و برنامه‌ريزي به منظور استفاده صحيح و بهينه و بهره‌‌برداری مناسب از موقوفات و املاك و حفظ صرفه و صلاح جمعيت در تمامي معاملات و تفاهم نامه‌هاي بين بخشي بكار گيريد.

بالندگی و توفیق روزافزون شما را در خدمت به مردم شریف ایران در جهت تحقق اهداف والای جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران، از درگاه خداوند یگانه و مهربان مسئلت دارم.»

برخی از سوابق تحصیلی، فرهنگی، آموزشی و پژوهشي و اجرایی معاون مجلس و امور حقوقی جمعیت هلال احمر بدین شرح است:

 دکترای تخصصی حقوق جزا و جرم شناسی

مدیرکل امور مجلس جمعیت هلال احمر و تلاش چشمگیر در شکل گیری روابط مناسب چندین ساله مجلس و جمعیت و همچنین دست آوردهای قانونی بویژه در بودجه جمعیت هلال احمر و دفاع از حقوق قانونی جمعیت 

 مشاور حقوقي در بخش های مختلف 

مشاور نمایندگان در مجلس 

 عضویت در هیات مدیره برخی موسسات پژوهشی

عضو و رییس شعبه اول هیات رسیدگی به تخلفات اداری کارکنان جمعیت 

مدیرمسوول و عضو شورای سردبیری برخی نشریات و رسانه های مکتوب و مجازی

تالیف دهها مقاله با موضوعات مختلف در رسانه های مکتوب و فضای مجازي

عضو کمیته تدوین پیش نویس اصلاح قانون اساسنامه، کمیته تدوین آیین نامه تبصره ماده 22 قانون اساسنامه، کمیته تدوین آیین نامه استخدامی جمعیت هلال احمر

مدرس دانشگاه و تدریس دروس تخصصی حقوقی در مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد 

ترجمه چندین کتاب و مقاله در موضوعات تخصصی مرتبط 

راهنمایی و مشاوره و داوری پایان نامه های متعدد دانشجویان کارشناسی ارشد

علی لیالی؛ مشاور رئیس جمعیت هلال احمر در مجلس و امور حقوقی شد
همچنین رئیس جمعیت هلال احمر در حکمی جداگانه علی لیالی را به سمت مشاور مجلس و امور حقوقی رئیس جمعیت منصوب کرد؛ متن حکم بدین شرح است:«ضمن تقدیر و تشکر از زحمات جنابعالی در مدت تصدی پست معاون مجلس و امور حقوقی و نظر به شایستگی، تعهد و سوابق مفید و ارزشمند جنابعالی، به موجب این حکم به عنوان « مشاور مجلس و امور حقوقی رئیس جمعیت » منصوب می‌شويد. 
مأموریت‌های متعدد و گسترده جمعیت، بکارگیری ظرفیت‌های مختلف برای نیل به اهداف آن را ضروری کرده است. از این رو انتظار دارم جنابعالی با بهره‌گیری از تجارب گذشته و با نگاه کارشناسانۀ خود و در نظر گرفتن قوانین، مقررات و ضوابط مربوطه، کمک‌های فکری و راهکارهای اجرایی خود را در حوزه‌های مجلس، امور حقوقی، املاک و موقوفات و همچنین بهره‌برداری از پتانسیل‌های موجود در این زمینه در اختیار اینجانب قرار دهید.
بالندگی و توفیق روزافزون شما را در خدمت به مردم شریف ایران در جهت تحقق اهداف والای جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران، از درگاه خداوند یگانه و مهربان مسئلت دارم.»


١٨:٢٥ - دوشنبه ٢٣ بهمن ١٣٩٦    /    عدد : ١٠٤٨٢٧    /    تعداد نمایش : ١٨٢٣


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج