چهارشنبه ٢٨ شهريور ١٣٩٧
هموطنان می توانند نسبت به واریز وجوه نقدی خود (به نفع مردم استان سیستان و بلوچستان) به شماره حساب 66666 نزد بانک های ملت، صادرات، رفاه، سپه، کشاورزی، مهر ایران، دی، پارسیان و پست بانک اقدام کنند. همچنین شماره کارت های 6104337580000378 و 5892101231510872 و 5029387010011879 به ترتیب نزد بانک های ملت، سپه، دی و همچنین سامانه USSD بر روی تلفن های همراه به آدرس «#5151*733*» جهت واریز وجوه کمک های مردمی بابت برنامه های امدادرسانی و بحران خشکسالی استان سیستان و بلوچستان اختصاص داده شده است. مردم ایران می‌توانند با ارسال عدد 4 به شماره 2099999 روزانه هزینه یک بطری آب معدنی را نذر آسیب‌دیدگان از خشکسالی در نواحی جنوب شرق کشور کنند.
اخبار > استان‌های برتر در مانورهای بهداشت و درمان برگزیده شدند
 


  چاپ        ارسال به دوست

استان‌های برتر در مانورهای بهداشت و درمان برگزیده شدند

معاون بهداشت، درمان و توانبخشی جمعیت هلال احمر، استان‌های برتر این جمعیت در مانورهای منطقه‌ای بهداشت و درمان کشور را معرفی کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جمعیت هلال احمر،دکتر حسن صفاریه در گفت‌وگو با خبرنگار سلامت خبرگزاری تسنیم، اظهار کرد: در جریان برگزاری مانورهای منطقه ای بهداشت و درمان اضطرای در ایام دهه فجر، ارزیابی‌های میدانی و ستادی صورت گرفت و بر همین اساس برخی استان‌ها به عنوان استان‌های برتر معرفی شده‌اند.

وی گفت: جمعیت هلال احمر استان‎های تهران، خراسان جنوبی، خوزستان، خراسان جنوبی، مازندران، گلستان، چهار محال و بختیاری، گیلان و فارس به عنوان استان‌های برتر در برگزاری مانورهای منطقه ای بهداشت و درمان اضطراری در ایام دهه فجر در سال 1396 برگزیده شدند.

معاون بهداشت، درمان و توانبخشی در ادامه عنوان کرد: جمعیت هلال احمر استان خراسان جنوبی و خوزستان با راه‌اندازی کامل واحدهای بیمارستانی استقرار سریع(RDH) و جمعیت هلال احمر استان تهران و خراسان جنوبی نیز به دلیل هماهنگی و همپوشانی موثر با حوزه امداد و نجات جمعیت هلال احمر در رسته استان‌های منتخب قرار گرفته‌اند.

صفاریه با اشاره به حضور جمعیت هلال احمر استان مازندران و گلستان به دلیل راه اندازی کامل و ارائه خدمات واحد مراقبت‌های پایه بهداشتی(BHCU) در بین استان‌های مذکور، تصریح کرد: البته در این بین هلال احمر چهار محال و بختیاری، گیلان و فارس نیز به دلیل پیشرفت در راه اندازی و ارائه خدمات واحدهای مراقبت‌های پایه بهداشتی نسبت به سال گذشته در رسته استان‌های منتخب قرار گرفتند.


٠٩:٢٣ - چهارشنبه ٢٣ اسفند ١٣٩٦    /    عدد : ١٠٥٤٣٦    /    تعداد نمایش : ٦٥١


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج