چهارشنبه ٢٨ شهريور ١٣٩٧
هموطنان می توانند نسبت به واریز وجوه نقدی خود (به نفع مردم استان سیستان و بلوچستان) به شماره حساب 66666 نزد بانک های ملت، صادرات، رفاه، سپه، کشاورزی، مهر ایران، دی، پارسیان و پست بانک اقدام کنند. همچنین شماره کارت های 6104337580000378 و 5892101231510872 و 5029387010011879 به ترتیب نزد بانک های ملت، سپه، دی و همچنین سامانه USSD بر روی تلفن های همراه به آدرس «#5151*733*» جهت واریز وجوه کمک های مردمی بابت برنامه های امدادرسانی و بحران خشکسالی استان سیستان و بلوچستان اختصاص داده شده است. مردم ایران می‌توانند با ارسال عدد 4 به شماره 2099999 روزانه هزینه یک بطری آب معدنی را نذر آسیب‌دیدگان از خشکسالی در نواحی جنوب شرق کشور کنند.
اخبار > بازدید مسئولان جامعةالمصطفی از مجتمع دارویی درمانی هلال ایران
 


  چاپ        ارسال به دوست

بازدید مسئولان جامعةالمصطفی از مجتمع دارویی درمانی هلال ایران

مسئولان جامعةالمصطفی ضمن بازدید از بخش های مختلف مجتمع با دکتر اکرمی دیدار و در خصوص همکاری های دو طرفه بحث و تبادل نظر کردند. 

به گزارش روابط عمومی مجتمع هلال ایران، در این دیدارکه با حضورحجت الاسلام والمسلمین میرفاطمی، رییس مرکز جذب  و توسعه منابع پایدار، مومنی، رییس مرکز توسعه منابع انسانی، آقایی پور از مسوولان مرکز امور طلاب و خانواده ها و سعید ملکی مسؤول اداره همکاریهای بین المللی برگزار شد، رئیس مجتمع ابتدا به خدمات دو بانوی نیکوکار برای راه اندازی مجتمع دارویی درمانی هلال ایران اشاره کرد و گفت: پری آگاهی ارش با وقف این زمین و دکتر رهیده در احداث و راه اندازی این مرکز، با نیت خیرخواهانه خود سبب خیر و برکت های زیادی در این مرکز درمانی شده اند.

دکتر اکرمی درباره توسعه بخش های مختلف در مجتمع گفت: در حال حاضر ما تمام توان خود را برای توسعه بخش های چشم پزشکی، مرکز درمان ناباروری، توریست درمانی به کار گرفته ایم و در صدد هستیم تا تنوع فعالیت ها را با توجه به نیاز منطقه خاورمیانه افزایش دهیم.

وی با اشاره به وضعیت خاص و کمبود شدید مراکز درمانی در این منطقه، گفت: با توجه به همین مساله تمام توان خود را برای اخذ مجوزهای جدید و تکمیل خدمات بکار گرفته ایم که کلینیک های جامع سرطان، توانبخشی، درد و ... از این جمله اند.

دکتر اکرمی مرکز توریست درمانی را از نقاط قوت مجتمع دانست و اظهار داشت: خدمات این بخش از فرودگاه تا فرودگاه و به این صورت است که بیمار از فرودگاه تحویل گرفته می شود و بعد از پیگیری تمام مراحل درمانی تا پایان مراحل درمان انجام می شود.

وی خاطر نشان کرد: ارائه خدمات درمانی تخصصی و فوق تخصصی در مجتمع با کیفیت خوب و هزینه پایین و وجود هتل مجهز برای اسکان باعث شده بیماران از کشورهای همسایه به ایران مراجعه کنند.

دکتر اکرمی با اشاره به اینکه در این مرکز دفتری به نام تکریم بیماران در نظر گرفته شده است خاطرنشان کرد: به منظور اکرام بیماران نیازمند و تحقق شعار هلال احمر در تسکین آلام بشری این دفتر در نظر گرفته شده تا بیماران نیازمند هم تا حد امکان از خدمات مجتمع بهره ببرند.

در ادامه این جلسه  درباره زمینه های همکاری از جمله طرح پایش سلامت کارکنان،اساتید، طلاب و دانشجویان و خانواده های آنها، همکاریهای علمی درخصوص تدوین پایان نامه های دانشجویی و همچنین معرفی خدمات مجتمع در سایر کشورها و زمینه های جذب توریسم سلامت و....گفت و گو شد و مقرر شد تفاهم نامه همکاری به زودی به امضای مسئولان دو مجموعه برسد.


١٣:٤٧ - چهارشنبه ٢٣ اسفند ١٣٩٦    /    عدد : ١٠٥٤٥٤    /    تعداد نمایش : ٧٣٤


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج