چهارشنبه ٢٨ شهريور ١٣٩٧
هموطنان می توانند نسبت به واریز وجوه نقدی خود (به نفع مردم استان سیستان و بلوچستان) به شماره حساب 66666 نزد بانک های ملت، صادرات، رفاه، سپه، کشاورزی، مهر ایران، دی، پارسیان و پست بانک اقدام کنند. همچنین شماره کارت های 6104337580000378 و 5892101231510872 و 5029387010011879 به ترتیب نزد بانک های ملت، سپه، دی و همچنین سامانه USSD بر روی تلفن های همراه به آدرس «#5151*733*» جهت واریز وجوه کمک های مردمی بابت برنامه های امدادرسانی و بحران خشکسالی استان سیستان و بلوچستان اختصاص داده شده است. مردم ایران می‌توانند با ارسال عدد 4 به شماره 2099999 روزانه هزینه یک بطری آب معدنی را نذر آسیب‌دیدگان از خشکسالی در نواحی جنوب شرق کشور کنند.
اخبار > دکتر کوکب مشاور رئیس جمعیت در امور ارتقاء کیفیت شد
 


  چاپ        ارسال به دوست

با حکم رئیس جمعیت هلال احمر؛

دکتر کوکب مشاور رئیس جمعیت در امور ارتقاء کیفیت شد

رئیس جمعیت هلال احمر در حکمی دکتر عباسعلی کوکب را به عنوان مشاور خود در امور ارتقاء کیفیت منصوب کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جمعیت هلال احمر؛ دکتر علی اصغر پیوندی در این حکم خطاب به دکتر عباسعلی کوکب آورده است:

«نظر به شایستگی، تعهد و سوابق مفید و ارزشمند جنابعالی به موجب این حکم به عنوان «مشاور رئیس جمعیت در امور ارتقاء کیفیت» منصوب می شوید.

ماموریت های متعدد و گسترده جمعیت هلال احمر، به کارگیری ظرفیت های مختلف برای نیل به اهداف آن را ضروری کرده است. از این رو انتظار دارم جنابعالی با بهره گیری از تجارب ارزنده و با نگاه کارشناسانه خویش، ضمن توجه به مطالعه و بررسی جدی حوزه های مختلف کاری و با بهره مندی از رهنمودهای کارشناسان و صاحبنظران، کمک های فکری و راهکارهای اجرایی خود را در تمامی شئونات کاری و در راستای خدمت رسانی بهتر و در جهت ارتقاء توانمندی ها، کارایی و اثربخشی قابلیت ها در اختیار اینجانب قرار دهید.

بالندگی و توفیق روزافزون شما را در خدمت به مردم شریف ایران در جهت تحقق اهداف والای جمعیت هلال احمر از درگاه خداوند یگانه و مهربان، مسئلت دارم.»


٠٨:٤٦ - چهارشنبه ٢٦ ارديبهشت ١٣٩٧    /    عدد : ١٠٦٩٤٦    /    تعداد نمایش : ١١٥٥


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج