شنبه ٢٩ مهر ١٣٩٦
شماره حساب ٩٩٩٩٩ جمعیت هلال احمر نزد بانک‌های ملی، ملت، رفاه، دی، شهر، صادرات، سپه، مسكن و آينده؛ آماده جمع آوری كمک‌های نقدی هموطنان برای مردم مسلمان ميانمار است. همچنین پایانه USSD روی تمامي تلفن های همراه جهت جمع آوری کمک‌های نقدی برای مردم میانمار اختصاص یافته و هموطنان با وارد کردن كد #112*3*741* می توانند با سهولت و سرعت بیشتر به مردم مظلوم میانمار کمک کنند."
اخبار > بازدید رئیس جمعیت هلال احمر از پایگاه های امدادی جمعیت در استان سمنان/ تقدیر از تلاش های شبانه روزی امدادگران
 


  چاپ        ارسال به دوست

بازدید رئیس جمعیت هلال احمر از پایگاه های امدادی جمعیت در استان سمنان/ تقدیر از تلاش های شبانه روزی امدادگران

رئیس جمعیت هلال احمر در بازدید از پایگاه های امدادی هلال احمر در استان سمنان، ضمن گفت و گو با امدادگران، از تلاش های شبانه روزی امدادگران، جوانان و داوطلبان جمعیت در خدمت رسانی شایسته به مردم تقدیر کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جمعیت هلال احمر؛ دکتر سید امیر محسن ضیائی در ادامه بازدیدهای نوروزی خود از پایگاه ها و پست های امدادی و ایمنی و سلامت مسافران نوروزی هلال احمر، صبح امروز به  استان سمنان رفت و از پایگاه های امداد و نجات آرادان و پایگاه امداد و نجات بین شهری (جاده ای) ده نمک در این استان بازدید کرد.

دکتر ضیائی در این بازدیدها، ضمن گفت و گو با امدادگران و نجاتگران، از تلاش شبانه روزی امدادگران در خدمت رسانی شایسته به مردم تقدیر کرد.

بنا بر این گزارش، رئیس جمعیت هلال احمر در حین بازدید از این پایگاه های امدادی به یکی از مراجعان که از مجروحان جنگ تحمیلی نیز بود، خدمات درمان سرپایی ارائه کرد.


١٣:٣٠ - دوشنبه ٣٠ اسفند ١٣٩٥    /    عدد : ٩٧٤١١    /    تعداد نمایش : ٩٢٧


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج