دوشنبه ٠٤ بهمن ١٣٩٥
اخبار ستادی
 


گزارشی از همدردی‌های مردم با آتش‌نشانان فداکار/ کاش کسی اسم آتش‌نشان‌ها را به جانفشان تغییر می‌داد
بهت، حیرت و اندوه تمامی ندارد. آتش‌نشانانی که نوبت کاری‌شان تمام، یکی‌یکی می‌رسند و با سروصورتی پر از دود و غبار سیاه آتش، یکی‌یکی می‌نشینند روی زمین تا گروهی تازه‌نفس، کار را پی بگیرد. دل‌ها اما همه نگران آنهایی است که قبل از فرو ریختن ساختمان، داخل آن مانده بودند تا آتش را مهار کنند.
 دوشنبه ٤ بهمن ١٣٩٥ - نظرات : ٠متن کامل >>
گزارش عملیات سیل و آبگرفتگی طی 4 روز گذشته:
امدادرسانی به قریب یک هزار و 500 تن در 47 شهر و روستای درگیر سیل و آبگرفتگی/ اسکان اضطراری بیش از یک هزار نفر از متاثران
رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر با اعلام اینکه 6 استان کشور در 4 روز گذشته درگیر سیل و آبگرفتگی بوده اند، گفت: بر این اساس خدمات امدادی لازم در 47 شهر و روستا به یک هزار و 493 نفر از هموطنان ارائه شد.
 دوشنبه ٤ بهمن ١٣٩٥ - نظرات : ٠متن کامل >>
در جلسه معارفه دبیرکل هلال احمر مطرح شد:
تاکید نماینده ولی فقیه در هلال احمر بر اهمیت اولویت بندی امور در جمعیت
نماینده ولی فقیه در جمعیت هلال احمر با اشاره به اهمیت اولویت بندی امور مربوط به هلال احمر بیان کرد: برای انجام امور مربوط به هلال احمر بایستی فعالیت ها اولویت بندی شود و براساس اولویت ها، کارها انجام شود.
 دوشنبه ٤ بهمن ١٣٩٥ - نظرات : ٠متن کامل >>
آغاز مرحله مقدماتی پنجمین المپیاد آماده/ دادرسان هلال احمری آماده روزهای سخت می شوند
مرحله مقدماتی پنجمین المپیاد آماده (درون مدرسه ای، منطقه ای و شهرستانی) همزمان با سی و هشتمین دهه فجر انقلاب اسلامی، برگزار می شود.
 دوشنبه ٤ بهمن ١٣٩٥ - نظرات : ٠متن کامل >>
رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر خبر داد؛
امدادرسانی به ۷۴۰ تن از متاثران از برف و کولاک در ۱۰ استان/رهاسازی بیش از 150 دستگاه خودرو
رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر با اشاره به وقوع برف و کولاک در 10 استان کشور گفت: طی سه روز گذشته بیش از ۱۵۰ دستگاه خودروی گرفتار در برف رهاسازی شده است.
 دوشنبه ٤ بهمن ١٣٩٥ - نظرات : ٠متن کامل >>
به‌زودی منعقد می‌شود؛
تفاهم‌نامه معاونت زنان با هلال احمر برای توسعه مهارت‌ و توانمندی‌ زنان در مدیریت بحران
معاون رییس جمهور در امور زنان و خانواده با تاکید بر ضرورت استفاده از ظرفیت‌ زنان و دختران در پیشگیری از بحران‌ها و پس از وقوع آن‌ها گفت: با توجه به برخورداری زنان و دختران از کارآیی ،تخصص و مهارت‌ کافی بهره‌مندی از این ظرفیت امروزه یک ضرورت است.
 دوشنبه ٤ بهمن ١٣٩٥ - نظرات : ٠متن کامل >>
رئیس جمعیت هلال‌احمر:
پلاسکو؛ نمونه کوچکی از فضای پرخطر زندگی ماست و باید درس‌آموخته‌ای برای مسئولان باشد/ در مدیریت حوادث کشور، دغدغه جدی وجود دارد اما امکانات کافی نیست/ مهمترین ماموریت دبیرکل جدید هلال احمر؛ اجرای برنامه 5 ساله جمعیت است/ معرفی سخنگو و مدیرکل حوزه ریاست جمعیت
رئیس جمعیت هلال‌احمر با تاکید بر اینکه حوادثی چون ریزش ساختمان پلاسکو باید درس‌آموخته‌ای برای مدیران باشد، عنوان کرد: فارغ از تمامي غم و اندوه حادثه پلاسکو؛ بايد اين واقعیت مهم این را پذيرفت که ما در یک فضای پرخطر زندگی می‌کنیم و پلاسکو نمونه بسیار کوچک آن است.
 دوشنبه ٤ بهمن ١٣٩٥ - نظرات : ٠متن کامل >>
معاون پشتیبانی و توسعه منابع انسانی جمعیت هلال احمر:
استخدام امدادگران با درجه ایثار خارج از سهمیه آزمون استخدامی/ پایان انجام مصاحبه 20 بهمن ماه/حضور نیروهای استخدامی در طرح امداد و نجات نوروزی
معاون پشتیبانی و توسعه منابع انسانی جمعیت هلال احمر درباره سهمیه استخدام امدادگران با درجه ایثار در جمعیت هلال احمر، تاکید کرد: در استان هایی که امدادگران با درجه ایثار به عنوان نفر اول براساس آزمون استخدامی انتخاب شده اند، نفر دوم برای استخدام معرفی می شود؛ چرا که امدادگران با درجه ایثار خارج از سهمیه استخدامی آزمون جذب هلال احمر خواهند شد.
 دوشنبه ٤ بهمن ١٣٩٥ - نظرات : ٠متن کامل >>
شبکه اجتماعی "هلال مهر" آغاز به کار کرد
مشاور و مدیرکل حوزه نمایندگی ولی فقیه در جمعیت هلال احمر از افتتاح و آغاز به کار شبکه اجتماعی هلال مهر، در بستر کانال تلگرام از سوی روابط عمومی این حوزه خبرداد.
 دوشنبه ٤ بهمن ١٣٩٥ - نظرات : ٠متن کامل >>
در احکام جداگانه از سوی حجت الاسلام و المسلمین معزی صورت گرفت؛
انتصاب اعضای شورای مشورتی حوزه نمایندگی ولی فقیه
نماینده ولی فقیه در جمعیت هلال احمر در احکام جداگانه ای اعضای شورای مشورتی حوزه نمایندگی ولی فقیه در جمعیت هلال احمر را منصوب کرد.
 دوشنبه ٤ بهمن ١٣٩٥ - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>