چهارشنبه ١١ اسفند ١٣٩٥
اخبار ستادی
 


هجدهمین شماره ماهنامه " مهر و ماه" منتشر شد
هجدهمین شماره ماهنامه فرهنگی، اجتماعی " مهر و ماه" با آثار و گفتارهایی از اساتید و پژوهشگران حوزه و دانشگاه از سوی حوزه نمایندگی ولی فقیه در جمعیت هلال احمر منتشر شد.
 چهارشنبه ١١ اسفند ١٣٩٥ - نظرات : ٠متن کامل >>
رئیس جمعیت هلال احمر در جمع روسای مراکز علمی کاربردی هلال سراسر کشور:
نیاز روزافزون جامعه به افراد متخصص با مهارت های کاربردی/ نقش آفرینی موثر هلال احمر در جامعه با ارائه آموزش های علمی - کاربردی/ آموزش های هلال احمر باید به تغییر رفتار، مهارت و تاثیرگذاری در جامعه منجر شود
رئیس جمعیت هلال احمر در جمع روسای مراکز علمی کاربردی هلال در سراسر کشور با اشاره به اینکه آموزش، ماموریت اصلی و رسالت سنگین هلال احمر است و جمعیت می تواند در حوزه آموزش نقش آفرینی مهمی داشته باشد، تاکید کرد: خروجی موسسه آموزش عالی علمی کاربردی هلال باید منجر به یک تغییر رفتار، مهارت و تاثیرگذاری در جامعه شود.
 چهارشنبه ١١ اسفند ١٣٩٥ - نظرات : ٠متن کامل >>
گزارشی از فعالیت دانش‌آموزان در طرح دادرس
یک ارتش امدادی آماده
طرح ملی دادرس در آغاز درسطح ١٥‌هزار مدرسه مقطع راهنمایی دخترانه و پسرانه در سراسر کشور اجرا شد که دوونیم‌میلیون دانش‌آموز درپایه دوم و سوم راهنمایی ٨ سرفصل کمک‌های اولیه و امدادی را آموزش دیدند. دانش‌آموزان درطرح دادرس مهارت‌های رفتار و واکنش درشرایط سخت را آموزش می‌بینند و دراین دوره‌های آموزشی دانش‌آموزان مهارت‌های امدادی را فراگرفته تا درهنگام وقوع حادثه به خود و دیگران کمک کنند.
 چهارشنبه ١١ اسفند ١٣٩٥ - نظرات : ٠متن کامل >>
از سوی سرپرست سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر صورت گرفت؛
برگزاری نشست‌های تخصصی با معاونان داوطلبان استان‌ها
رئیس سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر ضمن برگزاری نشست های تخصصی چهره به چهره با معاونان داوطلبان استان ها به استماع مسائل و مشکلات آنها پرداخت.
 چهارشنبه ١١ اسفند ١٣٩٥ - نظرات : ٠متن کامل >>
معاون آموزش، پژوهش و فناوری جمعیت هلال احمر:
اعتماد و مشارکت در امور منجر به ایجاد سرمایه اجتماعی می‌شود
معاون آموزش، پژوهش و فناوری جمعیت هلال احمر با تاکید براینکه اعتماد و مشارکت در امور منجر به ایجاد سرمایه اجتماعی می شود، خاطرنشان کرد: این سرمایه اجتماعی کمک می کند تا مدیریت بحران ساده تر شود و نیاز کمتری به سرمایه های اقتصادی پیدا کنیم.
 چهارشنبه ١١ اسفند ١٣٩٥ - نظرات : ٠متن کامل >>
در حکمی از سوی رئیس سازمان امداد و نجات:
سعید متانی به سمت معاون لجستیک و آمادگی سازمان امداد و نجات منصوب شد
رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال‌احمر در حکمی سعید متانی را به سمت «معاون لجستیک و آمادگی سازمان امداد و نجات» منصوب کرد.
 سه شنبه ١٠ اسفند ١٣٩٥ - نظرات : ٠متن کامل >>
حجت الاسلام و المسلمین معزی تاکید کرد:
رشد و تعالی علمی بر پایه ایمان، اساس هر اقدام تاثیر گذار و نتیجه بخش در کشور است
نماینده ولی فقیه در جمعیت هلال احمر روز سه شنبه ۱۰ اسفندماه با حضور در کارگاه آموزشی مراکز علمی-کاربردی جمعیت هلال احمر سراسر کشور برگزار شد، طی سخنانی با اشاره به فرا رسیدن ایام سوگواری شهادت حضرت زهرا(س) به تبیین شخصیت خطیر و ارزشمند آن حضرت پرداخت و بر الگوپذیری از فضائل ایشان تاکید کرد.
 سه شنبه ١٠ اسفند ١٣٩٥ - نظرات : ٠متن کامل >>
رای قاطع نمایندگان مجلس به تثبیت قدرالسهم 42 درصد حق الثبت اسناد رسمی به جمعیت هلال احمر
مدیرکل دفتر برنامه و بودجه جمعیت هلال احمر اعلام کرد: نمایندگان مردم در خانه ملت، با اختصاص اعتبار ۵۰۰ میلیارد تومانی به جمعیت هلال احمر برای توسعه و تجهیز ناوگان و نوسازی پایگاه‌های امداد و نجات موافقت کردند.
 سه شنبه ١٠ اسفند ١٣٩٥ - نظرات : ٠متن کامل >>
نماینده ولی فقیه در هلال احمر تاکید کرد:
ضرورت توجه به کرامت انسانی در فعالیت‌های خیر و خداپسندانه
نماینده ولی‌فقیه در جمعیت هلال‌احمر استواری و پایداری در مسیر الهی را از مهمترین معیارهای حیات دنیایی انسان دانست و گفت: جلب رضایت خداوند و امکان انجام اقدامات خداپسندانه در گرو کسب معرفت دینی به عنوان لازمه یک زندگی سعادتمند و اخروی؛ است.
 سه شنبه ١٠ اسفند ١٣٩٥ - نظرات : ٠متن کامل >>
معاون برنامه‌ریزی و آموزش‌های تخصصی سازمان امداد و نجات اعلام کرد:
برگزاری آزمون درجه ایثار 38 تن از زنان نجاتگر/ فردا؛ مرحله پنجم رقابت 68 تن از نجاتگران مرد
معاون برنامه‌ریزی و آموزش‌های تخصصی سازمان امداد و نجات با اشاره به برگزاری آزمون درجه ایثار 38 تن از زنان نجاتگر دارای درجه یک، گفت: پنجمین مرحله آزمون ایثار نجاتگران مرد برای 68 تن از نجاتگران کشور، فردا برگزار می‌شود.
 سه شنبه ١٠ اسفند ١٣٩٥ - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>