شنبه ٢٩ مهر ١٣٩٦
شماره حساب ٩٩٩٩٩ جمعیت هلال احمر نزد بانک‌های ملی، ملت، رفاه، دی، شهر، صادرات، سپه، مسكن و آينده؛ آماده جمع آوری كمک‌های نقدی هموطنان برای مردم مسلمان ميانمار است. همچنین پایانه USSD روی تمامي تلفن های همراه جهت جمع آوری کمک‌های نقدی برای مردم میانمار اختصاص یافته و هموطنان با وارد کردن كد #112*3*741* می توانند با سهولت و سرعت بیشتر به مردم مظلوم میانمار کمک کنند."
اخبار ستادی
 


معاون بهداشت، درمان و توانبخشی در اختتامیه دوره (HELP) عنوان کرد:
ضرورت ایجاد همکاری‌های جمعی برای مقابله با بحران‌های انسانی منطقه
معاون بهداشت، درمان و توانبخشی جمعیت هلال احمر گفت: دوره ارائه خدمات بهداشت اضطراری در جوامع بزرگ، ضمن مهم بر شمردن موضوع بهداشت و تغذیه در سوانح، زمینه‌ای برای توسعه اقدامات و همکاری بیشتر در سطح ملی و بین المللی فراهم می‌کند.
 شنبه ٢٩ مهر ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
رئیس جمعیت هلال احمر در بازدید از نمایشگاه بین المللی پوستر با عنوان «نسل کشی مذهبی در میانمار» مطرح کرد:
ارسال محموله بشردوستانه هلال احمر ایران برای پناهجویان میانماری متوقف نخواهد شد/استفاده از ابزار هنر برای جمع آوری کمک های مردمی
رئیس جمعیت هلال احمر درباره ارسال محموله امدادی و بشردوستانه هلال احمر ایران برای مردم مسلمان و آواره میانمار، خاطرنشان کرد: مسلما ارسال محموله بشردوستانه هلال احمر ایران برای مسلمانان آواره میانمار متوقف نخواهد شد و ما امیدواریم با استفاده از ابزار هنر برای جمع آوری کمک های مردمی استفاده کنیم تا گوشه‌ای از وظایف خود را در قبال این مردم مظلوم انجام دهیم.
 شنبه ٢٩ مهر ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
ارائه خدمات امدادی در 664 مورد عملیات در هفته گذشته؛
امدادرسانی به 817 مصدوم و انتقال 344 تن به مراکز درمانی/ درمان سرپایی 473 مصدوم حوادث هفته گذشته
رئیس سازمان امداد و نجات با اعلام گزارش عملیات هفتگی امداد و نجات در کشور، گفت: دو هزار و 845 تن از هموطنان در هفته گذشته آسیب‌ دیده و 523 تن از حوادث نجات یافتند.
 شنبه ٢٩ مهر ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
مدیرعامل مجتمع درمانی هلال در حاشیه همایش لنزهای پریمیوم در جراحی کاتاراکت به «شهروند» گفت:
ورود به عرصه علمی حوزه سلامت، یک اولویت است
همایش چشم‌پزشکی با عنوان «لنزهای پریمیوم در جراحی کاتاراکت (آب مروارید)» توسط مجتمع دارویی و درمانی هلال ایران و با همکاری قطب چشم‌پزشکی شهیدبهشتی برگزار شد.
 شنبه ٢٩ مهر ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
گزارش «شهروند» از شرایط وخیم کودکان پناهجوی روهینگیا در بنگلادش
سرقت دنیای کودکی
یونیسف: بیش از ٤٥٣هزار کودک پناهنده ٤ تا ١٨سال سن دارند تاکنون ٨٨٢ کودک بدون همراه شناسایی شده‌اند.
 شنبه ٢٩ مهر ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
در سراسر کشور برگزار شد:
دوره بازآموزی ویژه عوامل امدادی شرکت کننده در راهپیمایی عظیم اربعین حسینی(ع)
معاون برنامه ریزی و آموزش‌های تخصصی سازمان امداد و نجات از برگزاری دوره بازآموزی ویژه عوامل امدادی شرکت کننده در راهپیمایی عظیم اربعین حسینی(ع) بطور همزمان در مراکز استانی سراسر کشور خبر داد.
 پنج شنبه ٢٧ مهر ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
گزارشی از آغاز دومین فراخوان هلال و تشکیل کمپین جهت جمع‌آوری کمک برای آوارگان میانمار
#لبیک_ به_رهبرم
هلال‌احمری‌ها: چراغی که توسط رهبرم روشن شود، خاموش نخواهد شد ‎داوطلبان هلال در پی کمک رهبر معظم انقلاب به مردم مظلوم میانمار، کمپینی باعنوان #لبیک_به_ رهبرم را در شبکه‌های اجتماعی تشکیل دادند.
 پنج شنبه ٢٧ مهر ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
معاون بهداشت، درمان و توانبخشی جمعیت هلال‌احمر خبر داد:
آماده همکاری در زمینه توانبخشی با سازمان پزشکان بدون مرز هستیم/ راه‌اندازی مجدد مراکز مشاوره بیماری‌های رفتاری
معاون بهداشت، درمان و توانبخشی جمعیت هلال‌احمر با بیان اینکه آماده همکاری در زمینه بیماران حوزه توانبخشی با سازمان پزشکان بدون مرز هستیم، گفت: مراکز مشاوره بیماری‌های رفتاری در مرکز استان‌ها مجدد راه‌اندازی می‌شود.
 پنج شنبه ٢٧ مهر ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
وقوع زمین لرزه 5.2 ریشتری در استان یزد/اعزام تیم های ارزیاب به کانون زلزله
معاون عملیات سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر گفت: در پی وقوع زمین لرزه 5.2 ریشتری در استان یزد تیم های ارزیاب به محل وقوع زمین لرزه اعزام شد.
 چهارشنبه ٢٦ مهر ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
رئیس جمعیت هلال احمر در جلسه بررسی وضعیت امدادرسانی به آوارگان میانمار مطرح کرد:
فعالیت هلال احمر ایران در بنگلادش و کمک به آوارگان میانماری به شکل منسجم ادامه خواهد یافت/ بسیج تمامی امکانات برای کمک به مردم مظلوم میانمار/ کمپین مردمی کمک به آوارگان تشکیل می شود/ استقرار بیمارستان سیار و کمپ های درمانی در اردوگاه آوارگان در بنگلادش
رئیس جمعیت هلال احمر در جلسه بررسی و ارزیابی وضعیت امدادرسانی به آوارگان میانمار، با اشاره به رنج و آلام مردم مظلوم و بی گناه میانمار، تاکید کرد: جمعیت هلال احمر ایران با توجه به وظیفه ذاتی خود، دغدغه های مقام معظم رهبری و تاکیدات رئیس جمهوری، تمام توان و امکانات خود را برای کمک به آوارگان میانماری با استفاده از کمک های مردمی و تشکیل کمپین مردمی کمک به آوارگان، به کار خواهد بست.
 چهارشنبه ٢٦ مهر ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>