شنبه ٣٠ تير ١٣٩٧
اخبار ستادی
 


در دیدار سفیر اکوادور با رئیس جمعیت هلال احمر:
مذاکره برای توسعه همکاری ها در حوزه آموزش، امداد و نجات و تاب آوری جامعه/ آمادگی هلال احمر ایران برای ارائه خدمات آموزشی،بهداشتی - درمانی و توانبخشی به اکوادور
رئیس جمعیت هلال احمر در دیدار با سفیر اکوادور در ایران گفت: هلال احمر ایران با توجه به توانمندی های خود، آمادگی ارائه خدمات آموزشی،بهداشتی و درمانی و توانبخشی به اکوادور را دارد.
 شنبه ٣٠ تير ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
پیام تسلیت دکتر پیوندی در پی شهادت نجاتگر فداکار هلال احمر در کامیاران/ عروج ملکوتی کوهسار فاتحی قداست خدمت در لباس امدادگری را چندین برابر می‌کند
رئیس جمعیت هلال احمر در پیامی خطاب به خانواده امدادگر هلال احمر، شهادت «کوهسار فاتحی» نجاتگر فداکار جمعیت هلال احمر را تسلیت گفت.
 شنبه ٣٠ تير ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
انجام 463 مورد عملیات امدادی در 72 ساعت گذشته/نجات 517 تن و انتقال 287 مصدوم به مراکز درمانی
رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر از انجام 463 ماموریت امدادی در 72 ساعت گذشته خبر داد و فت: 517 تن نجات داده شدند و 287 مصدوم برای ادامه روند درمان به مراکز درمانی منتقل شدند.
 شنبه ٣٠ تير ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
تیراندازی به سمت آمبولانس هلال احمر در کامیاران/ امدادگر 41 ساله هلال احمر به شهادت رسید
نجاتگر پایگاه امداد و نجات جمعیت هلال احمر کامیاران در تیراندازی افراد ناشناس به سمت آمبولانس هلال احمر در شهر کامیاران به شهادت رسید.
 شنبه ٣٠ تير ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
توصیه‌های هلال احمر برای کاهش حوادث در کوهستان
معاون سازمان عملیات امداد و نجات جمعیت هلال احمر گفت: کوهنوردان بهتر است به همراه خود به میزان کافی مواد غذایی کم حجم و پر کالری، آب آشامیدنی به همراه داشته باشند و از آشامیدن آب‌هایی که در کوهستان جاری است خودداری کنند، زیرا ممکن است سبب مسمومیت و ایجاد مشکلاتی برای آنان شود
 جمعه ٢٩ تير ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
امدادرسانی بی وقفه به 135 تن از زلزله زدگان در خراسان شمالی/برپایی 30 دستگاه چادر میان زلزله زدگان
رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر از خدمت رسانی بی وقفه امدادگران به زلزله زدگان و سیل زدگان در استان های مختلف کشور خبر داد. 
 پنج شنبه ٢٨ تير ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
دبیرکل جمعیت هلال احمر کشور: جوانان سرمایه های ارزشمند جمعیت هلال احمر در صحنه بحران ها هستند/ دکتر صابونچی: بهره وری را در امور نوع دوستی و خدمات داوطلبانه در راس امور قرار دهیم
دبیرکل جمعیت هلال احمر کشور با تاکید بر اینکه جوانان سرمایه های ارزشمند و عظیم جمعیت هلال احمر در صحنه بحران ها هستند، گفت: جوانان با روحیه صبر و شکیبایی و انرژی سازنده بسیاری از بحران ها را به فرصت برای خدمت تبدیل می کنند.
 چهارشنبه ٢٧ تير ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
سگ های زنده یاب ناجیانی مهربان
سگ های زنده یاب هلال احمر که توانایی آنها در نجات جان انسان ها از پیشرفته ترین دستگاه های زنده یاب بالاتر است، می توانند در 95 درصد عملیات جستجو و نجات موفق عمل کنند، در صورتی که امکان موفقیت با پیشرفته ترین دستگاه های زنده یاب در حوادث فقط 35 درصد است.
 چهارشنبه ٢٧ تير ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
برگزاری دهمین نشست شورای برنامه‌ریزی و هماهنگی امور موزه‌های سراسر کشور در موزه علی‌اکبر صنعتی
بررسی گسترش فرهنگ صلح در موزه‌های کشور/ برگزاری کارگروه «طراحی آب» با موضوع طرح نذر آب
دهمین نشست شورای برنامه‌ریزی و هماهنگی امور موزه‌های سراسر کشور با حضور تمامی اعضاء از جمله مدیران ارشد موزه‌های فعال و تاثیرگذار کشور، در موزه صنعتی جمعیت هلال‌احمر برگزار شد.
 چهارشنبه ٢٧ تير ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
«سنخواست» واقع در استان خراسان شمالی لرزید/اعزام 2 تیم ارزیاب به منطقه
معاون عملیات سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر از وقوع زمین لرزه ای با قدرت 4 و 9 دهم ریشتر در سنخواست واقع در استان خراسان شمالی و اعزام 2 تیم ارزیاب خبر داد.
 سه شنبه ٢٦ تير ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>