چهارشنبه ٢٢ آذر ١٣٩٦
مردم نوعدوست ایران اسلامی برای کمک به هموطنان آسیب دیده از زلزله در استان های غربی کشور به خصوص زلزله 7.3 ریشتری کرمانشاه می توانند از طرق زیر عمل کنند: شماره حساب 99999 به نام هلال احمر نزد اغلب بانک ها، 702070(ارزی دلار) 800300 (ارزی یورو) بانک ملی، 1404440(ارزی دلار) بانک ملت و همچنین کد های #112*3*741* به همراه شماره کارت 6104337770064606 برای دریافت و ارسال کمک های نقدی به زلزله زدگان/ تمرکز اصلی جمعیت هلال احمر بر جمع آوری کمک های نقدی است تا بتوان بر اساس نیازهای مردم آسیب دیده اقلام مورد نیاز برای آسیب دیدگان را تهیه و ارسال کرد/ از مردم شریف ایران اسلامی خواهشمندیم جهت حفظ کرامت انسانی از جمع آوری هر گونه مواد فاسد شدنی و مستمعل اجتناب کنند/هموطنان در استان تهران جهت اهدای کمک های غیرنقدی می توانند به آدرس میدان انقلاب خیابان کارگر جنوبی کوچه شهید مهدیزاده جمعیت هلال احمر شهرتهران مراجعه کرده یا با شماره تلفن 66923040 تماس بگیرند
اخبار ستادی
 


روز ششم عملیات جست‌و‌جوی پیکر امدادگر کوهنورد در اشترانکوه/عملیات جست‌وجو برای پیدا کردن پیکر امدادگر کوهنورد ادامه دارد
معاون عملیات سازمان امداد ونجات جمعیت هلال احمر اعلام کرد: عملیات جست و جو با جدیت و حداکثر توان برای پیدا کردن پیکر سید علی حسینی، آخرین بازمانده حادثه سقوط بهمن در اشترانکوه ادامه دارد.
 چهارشنبه ٢٢ آذر ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
برگزاری سمینار آموزشی خزانه داران وعاملین ذیحساب جمعیت هلال احمر در مشهد:
بالغ بر ۵۵ میلیارد تومان کمک نقدی برای زلزله زدگان ‌کرمانشاه به حساب هلال احمر واریز شده است
سمینار آموزشی خزانه داران وعاملین ذیحساب جمعیت هلال احمر با محوریت اصلاح و تقویت نظام مالی و با هدف بررسی و ابلاغ آخرین دستورالعملها و بخشنامه های مالی این جمعیت به مدت دو روز در مشهد برگزار شد.
 چهارشنبه ٢٢ آذر ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
تشریح عملیات امدادرسانی به زلزله زدگان کرمان تا ساعت 6 صبح 22 آذر:
برپایی 144 دستگاه چادر برای اسکان اضطراری 720 تن/ ارزیابی 34 شهر و روستا/8 روستا در بخش هجدک در حال امدادرسانی
رئیس سازمان امدادونجات جمعیت هلال احمر با تاکید بر اینکه امدادرسانی به هموطنان زلزله زده در استان کرمان ادامه دارد، اظهارداشت: به منظور اسکان اضطراری هموطنان زلزله زده 144 دستگاه چادر امدادی برپا و 720 تن از هموطنان اسکان داده شدند.
 چهارشنبه ٢٢ آذر ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
با محوریت اصلاح و تقویت نظام مالی هلال احمر؛
سمینار آموزشی خزانه داران و عاملین ذیحساب جمعیت آغاز به کار کرد
سمینار آموزشی خزانه داران وعاملین ذیحساب جمعیت هلال احمر با محوریت اصلاح و تقویت نظام مالی در هتل سی نور مشهد آغاز به کار کرد.
 چهارشنبه ٢٢ آذر ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
گزارش عملیات امداد و نجات جمعیت هلال احمر طی 24 ساعت گذشته؛
انجام 77 ماموریت امدادی و امدادرسانی به 853 تن از هموطنان آسیب دیده/انتقال 35 مصدوم به مراکز درمانی و ارائه خدمات درمان سرپایی به 72 تن از هموطنان در سراسر کشور
معاون عملیات سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر با بیان اینکه به 853 تن از هموطنان آسیب دیده از حوادث و سوانح، طی 24 ساعت گذشته امدادرسانی شده است، گفت: 49 تن از هموطنان با انجام عملیات متعدد، نجات داده شده، 35 نفر توسط عوامل امدادی هلال احمر به مراکز درمانی منتقل و 72 نفر نیز از خدمات درمان سرپایی بهره‌مند شده اند.
 چهارشنبه ٢٢ آذر ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
قدردانی امام جمعه قصر شیرین از خدمات هلال احمر در کمک رسانی به مردم زلزله زده کرمانشاه
امام جمعه شهرستان قصر شیرین در پیامی از خدمت رسانی نیروهای هلال احمر به مردم زلزله زده استان کرمانشاه و شهرستان قصر شیرین قدردانی کرد.
 سه شنبه ٢١ آذر ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
واژگونی اتوبوس در محور سوسنگرد به هویزه/ اعزام ٢۴ نجاتگر و یک تیم توانا
تصادف یک دستگاه اتوبوس با خودروی سواری در جاده کمربندی سوسنگرد - هویزه منجر به کشته و زخمی شدن تعدادی از دانش آموزان البرزی شد.
 سه شنبه ٢١ آذر ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در هلال احمر کرمانشاه
تا پایان شرایط سخت زلزله زدگان در کنارشان هستیم
حجت الاسلام و المسلمین حسن آبادی گفت : اعضای جمعیت هلال احمر همچون لحظات ابتدایی حادثه تا پایان شرایط سخت معیشتی و بازگشت به زندگی عادی زلزله زدگان در کنارشان خواهند بود
 سه شنبه ٢١ آذر ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
با حکم دکتر پیوندی؛
مسئول هماهنگی هیأت‌های رسیدگی به تخلفات اداری کارمندان جمعیت هلال احمر منصوب شد
رئیس جمعیت هلال احمر در حکمی محمد ناطقی را به عنوان «مسئول هماهنگی هیأت‌های رسیدگی به تخلفات اداری کارمندان جمعیت هلال احمر» منصوب کرد.
 سه شنبه ٢١ آذر ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
زمین لرزه ای به بزرگی 6.2 ریشتر هجدک کرمان را لرزاند/حضور 10 تیم ارزیاب هلال احمر در منطقه زلزله زده/تخریب دیوار 20 خانه روستایی و مصدومیت 2 تن
رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر از وقوع زمین لرزه 6.2 ریشتری در هجدک کرمان و اعزام 10 تیم ارزیاب هلال احمر به منطقه زلزله زده خبر داد و اظهارداشت: در روستای گزک دیوار 20 خانه تخریب شده است و 2 تن هم مصدوم شده اند.
 سه شنبه ٢١ آذر ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>