پنج شنبه ٣١ خرداد ١٣٩٧
اخبار > ورود جمعیت هلال احمر به موضوع آسیب‌های اجتماعی و پیشگیری از اعتیاد قابل تقدیر است/ امروز هلال‌احمر در دورترین نقاط آمادگی کامل برای خدمت به مردم دارد
 


  چاپ        ارسال به دوست

ورود جمعیت هلال احمر به موضوع آسیب‌های اجتماعی و پیشگیری از اعتیاد قابل تقدیر است/ امروز هلال‌احمر در دورترین نقاط آمادگی کامل برای خدمت به مردم دارد

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان کرمان با همراهی معاونان ستادی جمعیت با نماینده مردم شهرستان‌های کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی دیدار کرد.
به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان کرمان؛ رضا فلاح، مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان کرمان در این دیدار با اشاره به این که در زمینه تقویت انبارهای امدادی، نیاز به توجه مسئولان و نمایندگان مجلس داریم، گفت: در روزهای عادی و فارغ از حادثه، اعضای جمعیت هلال احمر با فراگیری مباحث آموزشی و مانورهای امدادی در حفظ آمادگی خود در حوادث تلاش می‌کنند و امروز جمعیت هلال احمر در دورترین نقاط استان آمادگی کامل برای خدمت‌رسانی به هموطنان دارد.
وی به موضوع پیشگیری از  آسیب‌های اجتماعی و اعتیاد در جامعه اشاره کرد و گفت: جمعیت هلال احمر با اجرای طرح ملی پیمان (پیشگیری موثر از اعتیاد و نشاط اجتماعی) سعی در رفع مشکلات و مسائل پیش‌روی جامعه در زمینه اعتیاد به‌عنوان یکی از معضلات جامعه کرده است.
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان کرمان به اجرای طرح خادم اشاره و اظهار کرد: این طرح در زمینه افزایش تاب‌آوری جامعه در مقابل حوادث و حضور مردم و نیروهای بومی با آموزش چهره به چهره و درب منازل در سراسر استان کرمان در حال برگزاری است.
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان کرمان همچنین خواستار بهره‌گیری از جایگاه و شأن نمایندگان مجلس به منظور ورود خیرین و داوطلبان به جمعیت هلال احمر و اختصاص وقت یک روز کاری مجمع نمایندگان استان به فعالیت های هلال احمر استان شد.

نگاه مجلس به جمعیت هلال احمر؛ حمایتی است
دکتر محمد رضا پور ابراهیمی، با رییس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی در این دیدار با بیان اینکه نگاه مجلس به جمعیت هلال احمر؛ حمایتی است، گفت: نتیجه کمک و توجه به جمعیت هلال احمر، کمک به مردم است.
وی افزود: ورود جمعیت هلال احمر در موضوع آسیب های اجتماعی به خصوص بحث اعتیاد و مسئله عفاف و حجاب فوق العاده مهم است و با توجه به ظرفیتی که جمعیت دارد، می‌تواند خدمات ارزنده‌ای به جامعه جوان کشور ارائه دهد.
رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس با اشاره به اینکه فعالیت های حوزه های مختلف جمعیت به‌خصوص در بحث پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی و طرح خادم باید اطلاع رسانی شود، تصریح کرد: نمایندگان با یک نگاه مثبت، به‌ویژه در بحث امداد و نجات از مجموعه هلال احمر حمایت می کند.


٠١:١٥ - يکشنبه ٢٥ تير ١٣٩٦    /    عدد : ١٠٠٠٥٨    /    تعداد نمایش : ٣٤٣٨


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج