شنبه ٣٠ تير ١٣٩٧
اخبار > کمک 320 میلیون ریالی داوطلبان ریگانی به محرومان
 


  چاپ        ارسال به دوست

کمک 320 میلیون ریالی داوطلبان ریگانی به محرومان

رئیس جمعیت هلال احمر ریگان از کمک 320 میلیون ریالی خیرین هلال احمر در راستای رفع سوء تغذیه دانش آموزان عشایری مناطق محروم شهرستان خبر داد.
به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر شهرستان ریگان؛ به منظور بهبود تغذیه کودکان و اقدامی خیرخواهانه توسط خیرین هلال احمر تعداد 975 عدد شربت تقویتی (با مجوز وزارت بهداشت و درمان) به ارزش 320 میلیون ریال، بین کودکان و دانش آموزان عشایری مناطق محروم شهرستان ریگان توزیع شد.
بهزاد عارف، رئیس جمعیت هلال احمر ریگان با اعلام این که کودکان بین 5 تا 12 ساله نیاز مبرمی به دریافت کلسیم و مواد مغذی و انواع ویتامینها دارند، گفت: متاسفانه تغذیه کودکان به ویژه در مناطق محروم مناسب نیست که این امر می تواند بر بهبود وضعیت تحصیلی و ارتقاء سلامت دانش آموزان مناطق محروم تاثیر گذار باشد.
وی با اشاره به این که خیرین هلال احمر عموما راغب به کمک به افراد مناطق محروم هستند تا با کمک به این کودکان از تهدید سلامتی آنان در آینده پیشگیری کنند، افزود: توجه به سلامت کودکان و دانش آموزان امروز، قطعا منجر به شکل گیری جامعه ای سالم در بزرگسالی خواهد شد .
علیرضا غلامشاهزاده، معاون سیاسی اجتماعی فرمانداری ریگان نیز ضمن تشکر از خیرین و داوطلبان هلال احمر تصریح کرد: شهرستان ریگان در طی خشکسالی های اخیر دچار محرومیتهای اقتصادی شدیدی برای خانواده ها شده است و می طلبد  که با جذب خیرین  و نشان دادن وضعیت خاص منطقه نسبت به کاهش اثرات فقر و بهبود سبد تغذیه ای بخصوص برای کودکان نیازمند اقدامات موثری انجام پذیرد.


١٣:٥٥ - چهارشنبه ٢٠ دی ١٣٩٦    /    عدد : ١٠٤٠٧٤    /    تعداد نمایش : ١٥٥٢


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج