چهارشنبه ٢٨ شهريور ١٣٩٧
هموطنان می توانند نسبت به واریز وجوه نقدی خود (به نفع مردم استان سیستان و بلوچستان) به شماره حساب 66666 نزد بانک های ملت، صادرات، رفاه، سپه، کشاورزی، مهر ایران، دی، پارسیان و پست بانک اقدام کنند. همچنین شماره کارت های 6104337580000378 و 5892101231510872 و 5029387010011879 به ترتیب نزد بانک های ملت، سپه، دی و همچنین سامانه USSD بر روی تلفن های همراه به آدرس «#5151*733*» جهت واریز وجوه کمک های مردمی بابت برنامه های امدادرسانی و بحران خشکسالی استان سیستان و بلوچستان اختصاص داده شده است. مردم ایران می‌توانند با ارسال عدد 4 به شماره 2099999 روزانه هزینه یک بطری آب معدنی را نذر آسیب‌دیدگان از خشکسالی در نواحی جنوب شرق کشور کنند.
اخبار > فرماندار ایلام به عضویت داوطلبانه هلال احمر در آمد
 


  چاپ        ارسال به دوست

فرماندار ایلام به عضویت داوطلبانه هلال احمر در آمد

جمعی از کارکنان جمعیت هلال احمر ایلام با فرماندار استان دیدار کردند.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان ایلام، جمعی از کارکنان جمعیت هلال احمر استان ایلام به مناسبت هفته هلال احمر با فرماندار ایلام دیدار و گفت و گو کردند.

فرماندار ایلام در این دیدار بیان کرد: همه عزیزانی که در هلال احمر کار می کنند دوستانی دلسوز و با کمترین توقع و بهترین خدمات به مردم، شایسته ترین اقدامات و نیکوترین کارها را برای مردم انجام می دهند.

وی با اشاره به اینکه هلال احمر عملکرد بسیار خوب و مثبتی دارد بیان کرد: یکی از دستگاه هایی که همراهی و همکاری بسیار خوبی با فرمانداری داشته هلال احمر بوده و خوشبختانه تعامل خوبی با هم داریم و از عملکرد، پیگیری و هماهنگی که هلال احمر با فرمانداری دارد راضی و خشنودم.

معروف بسطامی با بیان اینکه اولین کسانی که در صحنه حوادث حضور پیدا می کنند نیروهای هلال احمر هستند، گفت: نیروهای هلال احمر در سخت ترین شرایط حضور داشته اند و به افراد مصدوم دیده کمک رسانی می کند، خدماتشان را ارج می نهیم و از خداوند متعال می خواهیم که در این عرصه موفق باشند.

بسطامی از امکانات بسیار خوبی که هلال احمر در اختیار دارد ابراز خشنودی کرد و گفت: طی بازدید هایی که از پایگاه های امداد و نجات و پست های ایمنی و سلامت نوروزی همچنین کمپین نه به تصادفات جاده ای داشتیم، خوشبختانه نیروها پای کار بودند و امکاناتی که مورد نیاز بوده در محل وجود داشت.

فرماندار ایلام گفت: با توجه به اینکه امسال خوشبختانه بارش های خوبی داشتیم، افزود: نیاز داریم هلال احمر در حوادث و سوانح پیشگام باشد.

معصومه شاهماری، معاون امور داوطلبان جمعیت هلال احمر استان ایلام هم در این دیدار با بیان اینکه فرماندار ایلام با برنامه های هلال احمر آشنا و همیشه همراه و همیار هلال احمر بوده، گفت: برای حل مشکلات هلال احمر در بعضی زمینه ها، نیازمند کمک و حمایت مسئولان هستیم.


١٤:٥٧ - سه شنبه ٢٥ ارديبهشت ١٣٩٧    /    عدد : ١٠٦٩٢٧    /    تعداد نمایش : ٧٧٩


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج