چهارشنبه ٢٤ مرداد ١٣٩٧
هموطنان می توانند نسبت به واریز وجوه نقدی خود (به نفع مردم استان سیستان و بلوچستان) به شماره حساب 66666 نزد بانک های ملت، صادرات، رفاه، سپه، کشاورزی، مهر ایران، دی، پارسیان و پست بانک اقدام کنند. همچنین شماره کارت های 6104337580000378 و 5892101231510872 و 5029387010011879 به ترتیب نزد بانک های ملت، سپه، دی و همچنین سامانه USSD بر روی تلفن های همراه به آدرس «#5151*733*» جهت واریز وجوه کمک های مردمی بابت برنامه های امدادرسانی و بحران خشکسالی استان سیستان و بلوچستان اختصاص داده شده است. مردم ایران می‌توانند با ارسال عدد 4 به شماره 2099999 روزانه هزینه یک بطری آب معدنی را نذر آسیب‌دیدگان از خشکسالی در نواحی جنوب شرق کشور کنند.
اخبار > اعزام کاروان سلامت هلال احمر به روستاهای محروم شهرستان خمین
 


  چاپ        ارسال به دوست

اعزام کاروان سلامت هلال احمر به روستاهای محروم شهرستان خمین

معاون امور داوطلبان جمعیت هلال احمر استان مرکزی از اعزام کاروان سلامت به روستاهای محروم شهرستان خمین خبر داد.
به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان مرکزی؛ علیرضا محمودی گفت: در راستای تامین اهداف جمعیت هلال احمر که حفاظت از سلامت انسان‌ها و کاهش آلام و رنج‌های بشری است، جمعیت هلال احمر شهرستان خمین کاروان سلامت خود را به روستای قلعه آشناخور اعزام کرد.
وی هدف از اعزام کاروان سلامت را ارائه خدمات بهداشتی و درمانی به نیازمندان دانست و افزود: ویزیت رایگان، خدمات پرستاری و توزیع دارو از جمله فعالیت‌هایی است که در این طرح از سوی داوطلبان هلال احمر ارائه شده است.
معاون امور داوطلبان جمعیت هلال احمر استان مرکزی تصریح کرد: علاوه بر توزیع داروی رایگان به ارزش ۴ میلیون و ۵۰۰ هزار ریال، ۷۰ نفر از روستاییان نیز توسط پزشک داوطلب جمعیت هلال احمر شهرستان خمین بصورت رایگان ویزیت شدند.
محمودی ضمن تقدیر از داوطلبان دلسوز جمعیت در ادامه افزود: این اقدام با هدف کمک به بهبود سطح سلامت محرومان، ایجاد زمینه رشد و توسعه سلامت در روستاهای محروم و ایجاد مشارکت موثر در بین داوطلبان به صورت ماهیانه و مستمر اجرا می‌شود.


١٢:٥٣ - يکشنبه ٢٤ تير ١٣٩٧    /    عدد : ١٠٧٩٩٢    /    تعداد نمایش : ٣٥٤


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج