جمعه ٢٦ مرداد ١٣٩٧
هموطنان می توانند نسبت به واریز وجوه نقدی خود (به نفع مردم استان سیستان و بلوچستان) به شماره حساب 66666 نزد بانک های ملت، صادرات، رفاه، سپه، کشاورزی، مهر ایران، دی، پارسیان و پست بانک اقدام کنند. همچنین شماره کارت های 6104337580000378 و 5892101231510872 و 5029387010011879 به ترتیب نزد بانک های ملت، سپه، دی و همچنین سامانه USSD بر روی تلفن های همراه به آدرس «#5151*733*» جهت واریز وجوه کمک های مردمی بابت برنامه های امدادرسانی و بحران خشکسالی استان سیستان و بلوچستان اختصاص داده شده است. مردم ایران می‌توانند با ارسال عدد 4 به شماره 2099999 روزانه هزینه یک بطری آب معدنی را نذر آسیب‌دیدگان از خشکسالی در نواحی جنوب شرق کشور کنند.
اخبار > بازدید فرماندار شهرستان دلگان از خدمات کاروان سلامت هلال احمر یزد در سیستان و بلوچستان
 


  چاپ        ارسال به دوست

بازدید فرماندار شهرستان دلگان از خدمات کاروان سلامت هلال احمر یزد در سیستان و بلوچستان

مدیرعامل و معاون امور داوطلبان جمعیت هلال احمر استان یزد با فرماندار شهرستان دلگان دیدار و گفت و گو کردند.
به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان یزد؛ مجتبی شجاعی فرماندار شهرستان دلگان در این دیدار ضمن تقدیر و تشکر از خدمات مطلوب جمعیت هلال احمر استان یزد در این بخش گفت: دستگاه‌های شهرستان دلگان با تمام ظرفیت‌ها و توان خود در طرح ملی کاروان سلامت و نذر آب حضور دارند و در هر چه بهتر برگزار شدن برنامه‌ها و ارائه خدمات مطلوب و شایسته، این کاروان را همراهی خواهند کرد.
وی به برقراری امنیت در شهرستان دلگان اشاره کرد و گفت: مسئولین ذیربط نهایت تلاش خود را خواهند کرد تا فضای بسیار امن و مناسبی را برای اعضا و تیم کاروان سلامت جمعیت هلال احمر استان یزد فراهم آورند.
دکتر حرازی زاده مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان یزد نیز در این دیدار ضمن قدردانی از خدمات و میهمان‌نوازی مردم شهرستان دلگان گفت: طرح کاروان سلامت به سه شکل نذر آب، بسته‌های حمایتی و اجرای برنامه‌های فرهنگی و همچنین ارائه خدمات درمانی که از شاخص‌ترین بخش فعالیت این تیم می‌باشد، اجرا خواهد شد.
بازدید فرماندار شهرستان دلگان از خدمات کاروان سلامت جمعیت هلال احمر استان یزد
مجتبی شجاعی فرماندار شهرستان دلگان در این بازدید با قدردانی از طرح ابتکاری دکتر پیوندی رئیس جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران در راستای محرومیت‌زدایی و ایجاد روحیه نشاط در جامعه به خصوص مردم مناطق محروم و هلال احمر استان یزد که این شهرستان امده اند تا خدمات درمانی و ... ارائه دهند، گفت: شهرستان دلگان در جنوب غربی استان از شمال و شرق به شهرستان ایرانشهر از جنوب به شهرستان نیکشهر و غرب به شهرستان رودبار استان کرمان منتهی میگردد که دارای 5 دهستان (دلگان، هودیان، جلگه چاه هاشم، گنبد علوی، چاه علی) است.
فرماندار شهرستان دلگان اظهار کرد: طرح ملی کاروان سلامت با هدف کمک به نیازمندان مناطق محروم که توسط جمعیت هلال احمر اجرا می‌شود، قابل تقدیر است و امیدواریم این طرح در طول سال نیز ادامه داشته باشد.
شجاعی افزود: ازدحام جمعیت حاضر، نشان‌دهنده نیاز بسیار بالای مناطق محروم در زمینه‌های پزشکی و روانشناسی است.
فرماندار شهرستان دلگان اظهار داشت: به منظور برقراری نظم و امنیت در شهرستان دلگان سعی نمودیم از تمام ظرفیت‌های خود استفاده کنیم تا بتوانیم این کاروان را در ارائه خدمات هرچه بهتر همراهی کرده و امیدواریم میزبان خوبی برای هلال احمر استان یزد باشیم.


١٤:٤٤ - سه شنبه ١٦ مرداد ١٣٩٧    /    عدد : ١٠٨٤٩٨    /    تعداد نمایش : ٢٤١


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج