چهارشنبه ٢٨ شهريور ١٣٩٧
هموطنان می توانند نسبت به واریز وجوه نقدی خود (به نفع مردم استان سیستان و بلوچستان) به شماره حساب 66666 نزد بانک های ملت، صادرات، رفاه، سپه، کشاورزی، مهر ایران، دی، پارسیان و پست بانک اقدام کنند. همچنین شماره کارت های 6104337580000378 و 5892101231510872 و 5029387010011879 به ترتیب نزد بانک های ملت، سپه، دی و همچنین سامانه USSD بر روی تلفن های همراه به آدرس «#5151*733*» جهت واریز وجوه کمک های مردمی بابت برنامه های امدادرسانی و بحران خشکسالی استان سیستان و بلوچستان اختصاص داده شده است. مردم ایران می‌توانند با ارسال عدد 4 به شماره 2099999 روزانه هزینه یک بطری آب معدنی را نذر آسیب‌دیدگان از خشکسالی در نواحی جنوب شرق کشور کنند.
اخبار > بازدید مدیر عامل هلال احمر فارس از فعالیت های کاروان سلامت در شهرستان فنوج استان سیستان و بلوچستان
 


  چاپ        ارسال به دوست

بازدید مدیر عامل هلال احمر فارس از فعالیت های کاروان سلامت در شهرستان فنوج استان سیستان و بلوچستان

مدیر عامل جمعیت هلال احمر فارس در جریان بازدید میدانی از فعالیت های کاروان سلامت این جمعیت در شهرستان فنوج استان سیستان و بلوچستان گفت: استفاده همه جانبه از منابع و ظرفیت های داوطلبانه فارغ از رویکرد ابلاغی، تکلیفی و سازمانی، مهمترین و بارزترین نقطه قوت این کاروان سلامت ملی است.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان فارس؛ فیض الله جعفری بعد از ظهر روز سه شنبه ۱۶ مردادماه جاری با سفر به استان سیستان و بلوچستان، از نزدیک از فعالیت های متنوع و روند خدمت رسانی کاروان سلامت فارس در بخش مسکوتان شهرستان فنوج بازدید کرد.

 جعفری در حاشیه این بازدید اظهار کرد: حضور همزمان ۱۹ استان کشور در سیستان و بلوچستان برای خدمت به هموطنان خود، تمرینی بزرگ از ارائه خدمت داوطلبانه و بشردوستانه به همنوعان در راستای اصول و اهداف جمعیت هلال احمر است.

وی در این خصوص توضیح داد:  این طرح ملی که با ابتکار رئیس جمعیت هلال احمر و نقش آفرینی موثر دبیر کل و سرپرست سازمان داوطلبان رقم خورد، مصداق بارز و عملی خرد جمعی و تلاش گروهی برای رسیدن به یک هدف واحد است.

جعفری "تسکین آلام همنوعان و هموطنان" را همان هدف واحد طرح ملی کاروان سلامت جمعیت هلال احمر توصیف و بیان کرد: بدیهی است اجرای چنین طرح هایی این احساس واقعی را در مردم به ویژه ساکنین مناطق محروم به وجود می آورد که مسئولان فارغ از وظایف سازمانی، برای محرومیت زدایی و حل مشکلات عمومی، رویکردی جهادی و داوطلب محور دارند.


١٢:٤٢ - چهارشنبه ١٧ مرداد ١٣٩٧    /    عدد : ١٠٨٥٢٩    /    تعداد نمایش : ٢٨٧


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج