سه شنبه ٠٢ آبان ١٣٩٦
شماره حساب ٩٩٩٩٩ جمعیت هلال احمر نزد بانک‌های ملی، ملت، رفاه، دی، شهر، صادرات، سپه، مسكن و آينده؛ آماده جمع آوری كمک‌های نقدی هموطنان برای مردم مسلمان ميانمار است. همچنین پایانه USSD روی تمامي تلفن های همراه جهت جمع آوری کمک‌های نقدی برای مردم میانمار اختصاص یافته و هموطنان با وارد کردن كد #112*3*741* می توانند با سهولت و سرعت بیشتر به مردم مظلوم میانمار کمک کنند."
اخبار > ارائه خدمات بهداشتی و درمانی به بیش از 28 هزار تن در هلال احمر البرز
 


  چاپ        ارسال به دوست

ارائه خدمات بهداشتی و درمانی به بیش از 28 هزار تن در هلال احمر البرز

معاون بهداشت، درمان و توانبخشی جمعیت هلال احمر استان البرز از ارائه خدمات به 28 هزار و 359 نفر در سه ماه گذشته در این معاونت خبر داد.
به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان البرز، دکتر محمود باغبان با اعلام این خبر گفت: این معاونت در بخش مختلف از جمله داروخانه، فیزیوتراپی، ارتوپدی فنی، کاردرمانی، گفتار درمانی، خدمات پزشکی و واکسیناسیون به شهروندان خدمات ارائه می کند.
وی افزود: در سه ماه سوم سال 1395 تعداد مراجعین به مرکز توانبخشی (فیزیوتراپی، ارتوپدی فنی، کاردرمانی و گفتار درمانی) 791 نفر،  درمانگاه (واکسیناسیون، پزشکی و خدمات پرستاری) 3 هزار و 822 نفر و مراجعین به داروخانه جمعیت هلال احمر استان البرز طی این مدت بالغ بر 23 هزار و 746 نفر بوده است.
باغبان گفت: جمعیت هلال احمر به عنوان یک جمعیت عام المنفعه و مردمی در راستای کمک به امر توانبخشی و ارائه خدمات اجتماعی در جهت تسکین آلام، ایجاد حس تعاون و تفاهم و دوستی و نیکو کاری بین مردم فعالیت می کند.
معاون بهداشت، درمان و توانبخشی استان البرز افزود: تمامی خدمات ارائه شده از سوی این جمعیت با هدف کوشش و کمک به امر سلامت جامعه و دفاع از ارزشهای انسانی بوده است.


١٤:٤٩ - شنبه ١٨ دی ١٣٩٥    /    عدد : ٩٥٦٩٩    /    تعداد نمایش : ٢١٩٩


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج