پنج شنبه ٣١ خرداد ١٣٩٧
اخبار > عضویت افتخاری قهرمان کشوری رشته "ووشو سان شو" در هلال احمر کرمان
 


  چاپ        ارسال به دوست

عضویت افتخاری قهرمان کشوری رشته "ووشو سان شو" در هلال احمر کرمان

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان کرمان از عضویت افتخاری قهرمان کشوری در رشته "ووشو" در این جمعیت خبر داد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان کرمان، علی گنج کریمی در نشست شورای معاونین این جمعیت ضمن اشاره به محبوبیت ورزشکاران و الگو بودن رفتار آنان برای مردم افزود: حضور داوطلبانه ورزشکاران و قهرمانان در عرصه های خدمت رسانی به نیازمندان جامعه و آسیب دیدگان از حوادث، امری موثر و مثبت است که در صورت ارتقای میزان مشارکت آنان سبب رشد روند خدمت رسانی در جامعه می شود.

صادق غفاری بیجار با عضویت در امور داوطلبان جمعیت هلال احمر استان کرمان، ضمن استقبال از  عضویت داوطلبانه برای همکاری در فعالیت های  عام المنفعه و بشر دوستانه اعلام آمادگی کرد.

قهرمان کشوری ووشو بیان کرد: با ترویج ورزش های صحیح و کاربردی در جامعه این فعالیت بدنی در خدمت سلامتی افراد قرار می گیرد.

وی ضمن آمادگی و حضور در فعالیت های بشردوستانه و عام المنفعه جمعیت افزود: با توجه به احیای مجدد تیم های واکنش سریع و لزوم آمادگی نجاتگران و امدادگران در زمان حادثه، در صدد تحقق شعار "ورزش در خدمت سلامت جامعه" در جمعیت هلال احمر هستم.

لازم به ذکر است صادق غفاری بیجار، قهرمان سه دوره کشوری ووشو در بخش سان شو، قهرمانی در رشته "کونگ فو پرتوآ" در وزن های 70 و 75 کیلوگرم، و دارای دو دیپلم گواهینامه فنی شالبند مشکی است.

وی همچنین سابقه چندین دوره قهرمانی در استان های خراسان جنوبی و کرمان را نیز در کارنامه درخشان ورزشی خود دارد.


١٣:٥٢ - پنج شنبه ٢٣ دی ١٣٩٥    /    عدد : ٩٥٧٩١    /    تعداد نمایش : ١٥٠٢


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج