يکشنبه ٣٠ مهر ١٣٩٦
شماره حساب ٩٩٩٩٩ جمعیت هلال احمر نزد بانک‌های ملی، ملت، رفاه، دی، شهر، صادرات، سپه، مسكن و آينده؛ آماده جمع آوری كمک‌های نقدی هموطنان برای مردم مسلمان ميانمار است. همچنین پایانه USSD روی تمامي تلفن های همراه جهت جمع آوری کمک‌های نقدی برای مردم میانمار اختصاص یافته و هموطنان با وارد کردن كد #112*3*741* می توانند با سهولت و سرعت بیشتر به مردم مظلوم میانمار کمک کنند."
اخبار > آموزش 400 تن در طرح مروجین سلامت
 


  چاپ        ارسال به دوست

به همت معاونت امور داوطلبان جمعیت هلال احمر قم صورت گرفت؛

آموزش 400 تن در طرح مروجین سلامت

معاون امور داوطلبان جمعیت هلال احمر قم تصریح کرد: مروجین سلامت یکی از برنامه های معاونت داوطلبان است که روزهای پایانی سال، با هدف آگاه سازی و پیشگیری از مخاطرات به صورت ملی اجرا شد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان قم، امیرحسین علیمردانی اظهار کرد: به همت اعضای داوطلب جمعیت هلال احمر استان قم طرح مروجین سلامت در دو روز در خانه های هلال و داوطلبان اجرایی شد.

وی افزود: با اجرای این طرح داوطلبان و مروجین سلامت به منظور ارائه آموزش‌های لازم پیشگیری از رفتارهای پرخطر روزهای پایانی سال به ویژه چهارشنبه سوری به جوانان و نوجوانان در استفاده از مواد محترقه و منفجره در پایگاه های سطح شهر مستقر شدند.

معاون امور داوطلبان جمعیت هلال احمر قم تصریح کرد: مروجین سلامت یکی از برنامه های معاونت داوطلبان است که روزهای پایانی سال، با هدف آگاه سازی و پیشگیری از مخاطرات به صورت ملی اجرا شد.

علیمردانی گفت: این طرح در استان قم نیز همزمان با سراسر کشور به مدت دو روز در خانه های داوطلب ویژه خانواده ها و جوانان و با مشارکت و همکاری نیروی انتظامی برگزار شد.

وی اضافه کرد: در قالب این برنامه تعداد ۴۰۰ نفر از داوطلبان آموزش های لازم را فرا گرفتند.

معاون امور داوطلبان جمعیت هلال احمر قم ابراز امیدواری کرد: با اجرای طرح مروجین سلامت در سراسر کشور، امید داریم شاهد کاهش آمار ناشی از حوادث چهارشنبه آخر سال باشیم.


٠٤:٤٧ - شنبه ٢٨ اسفند ١٣٩٥    /    عدد : ٩٧٣٥٤    /    تعداد نمایش : ١٣٣٥


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج