يکشنبه ٣٠ مهر ١٣٩٦
شماره حساب ٩٩٩٩٩ جمعیت هلال احمر نزد بانک‌های ملی، ملت، رفاه، دی، شهر، صادرات، سپه، مسكن و آينده؛ آماده جمع آوری كمک‌های نقدی هموطنان برای مردم مسلمان ميانمار است. همچنین پایانه USSD روی تمامي تلفن های همراه جهت جمع آوری کمک‌های نقدی برای مردم میانمار اختصاص یافته و هموطنان با وارد کردن كد #112*3*741* می توانند با سهولت و سرعت بیشتر به مردم مظلوم میانمار کمک کنند."
اخبار > بازدید استاندار چهارمحال و بختیاری از پست های نوروزی جمعیت هلال احمر
 


  چاپ        ارسال به دوست

بازدید استاندار چهارمحال و بختیاری از پست های نوروزی جمعیت هلال احمر

استاندار چهار محال و بختیاری، فرمانداران، مدیر عامل جمعیت استان و معاونین جوانان و امداد و داوطلبان، طی روزهای شنبه و یکشنبه بیست و هشتم و بیست ونهم اسفند ماه  ضمن بازدید ازپایگاه های امداد و نجات شعب جمعیت هلال احمر استان  از نزدیک پست های ایمنی و سلامت مسافران نوروزی و نحوه انجام کار جوانان بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان چهارمحال و بختیاری، دراین بازدیدها قاسم سلیمانی گفت: حال که توفیقی حاصل شده از ایستگاه طرح ملی ایمنی و سلامت مسافران نوروزی که از تلاش عزیزان جمعیت هلال احمربازدید به عمل آید باید به تلاش شما عزیزان در بخش سلامت ،امداد و هدایت آنان ارج نهاد .

وی افزود: سال جدید برای عموم شما خدمتگزاران سال پر خیر و برکت و آرزوی اعتلای نظام مقدس در عرصه مختلف اجتماعی ، فرهنگی ، اقتصادی و سیاسی را از خداوند منان خواستارم.

سلیمانی استاندار استان  فعالیت های جمعیت هلال احمر را چشم گیر و مایه آرامش و ایمنی مسافران و مردم دانست و ضمن تجلیل از فعالیت های جمعیت مردم را به همکاری بیشتر با جمعیت هلال احمر، توجه و رعایت نکات ایمنی دعوت کرد.

استاندار چهارمحال و بختیاری، همچنین با امضاي بنر كمپين «نه به تصادفات جاده اي»، با جوانان جمعيت هلال احمر استان همراه شد. 

 


٠٨:٥٨ - يکشنبه ٢٩ اسفند ١٣٩٥    /    عدد : ٩٧٣٨٦    /    تعداد نمایش : ١٢٢٤


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج