سه شنبه ٠٢ آبان ١٣٩٦
شماره حساب ٩٩٩٩٩ جمعیت هلال احمر نزد بانک‌های ملی، ملت، رفاه، دی، شهر، صادرات، سپه، مسكن و آينده؛ آماده جمع آوری كمک‌های نقدی هموطنان برای مردم مسلمان ميانمار است. همچنین پایانه USSD روی تمامي تلفن های همراه جهت جمع آوری کمک‌های نقدی برای مردم میانمار اختصاص یافته و هموطنان با وارد کردن كد #112*3*741* می توانند با سهولت و سرعت بیشتر به مردم مظلوم میانمار کمک کنند."
اخبار > افتتاح چهار خانه هلال در گتوند خوزستان
 


  چاپ        ارسال به دوست

افتتاح چهار خانه هلال در گتوند خوزستان

سرپرست جمعیت هلال احمر گتوند گفت: چهار4 خانه هلال به صورت همزمان در گتوند افتتاح شد.
به گزارش روابط‌عمومی جمعیت هلال‌احمر خوزستان، حمید محمد پور با اعلام اینکه افتتاح خانه‌های هلال همزمان با هفته هلال صورت گرفته است، اظهار کرد: هدف از راه اندازی خانه‌های هلال توانمندسازی گروه‌های مختلف جامعه و گسترش آموزش‌های امدادی برای مقابله با حوادث و تشکیل تیم‌های واکنش سریع شهری و روستایی در راستای اهداف بشردوستانه جمعیت هلال احمر است.
وی افزود: این خانه‌های هلال در روستاهای مندنی، بدیل، چغامله از بخش مرکزی و شهر ترکالکی به مناسبت هفته هلال احمر و با حضور فرماندار و مسئولان شهرستانی افتتاح شد.
سرپرست جمعیت هلال احمر گتوند تصریح کرد: اعضای خانه‌های هلال، سفیران هلال احمر هستند و خانه‌های هلال به شکل کاملا مردمی و با محوریت داوطلبانه اداره می‌شوند.
وی افزود: اعضای این خانه‌های هلال از میان مردم و افراد آموزش دیده انتخاب می شوند و خانه های هلال برای تحقق هدف مهم و حیاتی هلال احمر که آموزش در تمام سطوح است، احداث می‌شوند.
محمدپور بیان کرد: با همکار سازمان های دولتی و اجرایی برای  توانمندسازی ساکنان محله و شهر و با در اختیار گذاشتن فضای مناسب می‌توان برای احداث خانه هلال اقدام کرد تا در صورت بروز حوادث و رسیدن نیروهای امدادی، هر فرد امدادگر خانواده خود باشد.
وی عنوان کرد: با جذب و ساماندهی علاقه‌مندان به آموزش های امدادی، تیم‌های واکنش سریع توانمند و آموزش دیده را برای مواقع بحرانی آماده می‌کنیم.
سرپرست جمعیت هلال احمر گتوند با بیان اینکه احداث خانه های هلال تحقق شعار هر فرد یک امدادگر است، گفت: اهداف تشکیل  خانه هلال با اهداف بنیادین سازمان هلال احمر برابر است به طوری که با اجرای این طرح رسیدن به اهداف اصلی هلال احمر دست یافتنی‌تر می شود.
وی افزود: تحقق شعار داوطلب محوری و بهره مندی از مشارکت افتخاری و داوطلبانه کلیه افراد متقاضی فعالیت در جمعیت هلال احمر از اهداف تاسیس خانه های هلال است.


٠١:٢٣ - يکشنبه ٢٤ ارديبهشت ١٣٩٦    /    عدد : ٩٨٧٤٣    /    تعداد نمایش : ٢٤٣٥


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج