دوشنبه ٢٨ خرداد ١٣٩٧
صندوق‌های جمع‌آوری کمک‌های مردمی و دستگاه کارتخوان در تمامی مراکز و شعب جمعیت هلال‌احمر استان‌ها به‌ویژه خانه‌های داوطلبی هلال، شماره حساب ١٥٠٠٠٠٠٠/٤٢ خیرین جمعیت هلال‌احمر نزد بانک ملت شعبه هجرت و کد #٥١٥١*٧٣٣* با تلفن همراه برای دریافت کمک های مردم نیکوکار جهت مشارکت در طرح همای رحمت سازمان داوطلبان در نظر گرفته شده است.
اخبار > مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر خوزستان خبر داد: برگزاری مانور نجات در سیلاب و اسکان اضطراری در جزیره مینو/ مانورهای امداد و نجات موجب توانمندی امدادگران می‌شود
 


  چاپ        ارسال به دوست

مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر خوزستان خبر داد: برگزاری مانور نجات در سیلاب و اسکان اضطراری در جزیره مینو/ مانورهای امداد و نجات موجب توانمندی امدادگران می‌شود

مدیرعامل جمعیت هلال احمر خوزستان گفت: با برگزاری مانورهای امداد و نجات علاوه بر ارزیابی آمادگی امدادگران و نجاتگران و ظرفیت لجستیکی و پشتیانی، به توانمندی‌های نیروهای جوان امدادگر جمعیت هلال احمر استان پی می‌بریم.
به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر خوزستان، دکتر علی خدادادی در حاشیه مانور جست‌وجو و نجات در سیلاب و اسکان اضطراری در جزیره مینو خرمشهر، اظهار کرد: برگزاری مانورها همه ساله یا به صورت دوره‌ای می‌تواند نقطه مثبت و قوتی برای هلال‌احمر باشد و سنجش میزان آمادگی آنها در مقابله با آسیب‌های طبیعی را نشان دهد.
وی افزود: با برگزاری مانور جست‌وجو و نجات در سیلاب و اسکان اضطراری به توانمندی‌های نیروهای جوان امدادگر جمعیت هلال‌احمر پی می‌بریم و آن نقایصی که درطول مسیر وجود دارد، ارزیابی می‌شود که در طول سال نسبت به رفع آن کمبودها اقدام خواهیم کرد.
مدیرعامل جمعیت هلال احمر خوزستان تصریح کرد: با برگزاری مانورهایی از این دست برای امدادگران سرعت آنها ارزیابی و تجیهزات آنها بررسی می‌شود که اگر آسیبی رخ دهد، قطعا از آمادگی بیشتری برای مقابله با آنها برخوردار خواهیم بود.
معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر خوزستان نیز گفت: هدف از اجرای این مانور، ارزیابی میزان آمادگی نیروهای امدادگر در هنگام وقوع حوادث طبیعی و غیرطبیعی و ایجاد هماهنگی بین واحدهای مختلف و ارتقاء توان امدادی نیروهای امدادی است.
صادق سلامت تصریح کرد: در مانور نجات در سیلاب و اسکان اضطراری، بازدید و چکاپ کامل تجهیزات در سیلاب، امداد و نجات در آب‌های خروشان، مدیریت بحران، مدیریت اردوگاه، حمل مصدوم و چادرزنی توسط تیم‌های تخصصی امداد و نجات اجرا شد.


٠١:٣٣ - يکشنبه ٢٤ ارديبهشت ١٣٩٦    /    عدد : ٩٨٧٤٤    /    تعداد نمایش : ٣٧٥٤


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج