دوشنبه ٢٨ خرداد ١٣٩٧
صندوق‌های جمع‌آوری کمک‌های مردمی و دستگاه کارتخوان در تمامی مراکز و شعب جمعیت هلال‌احمر استان‌ها به‌ویژه خانه‌های داوطلبی هلال، شماره حساب ١٥٠٠٠٠٠٠/٤٢ خیرین جمعیت هلال‌احمر نزد بانک ملت شعبه هجرت و کد #٥١٥١*٧٣٣* با تلفن همراه برای دریافت کمک های مردم نیکوکار جهت مشارکت در طرح همای رحمت سازمان داوطلبان در نظر گرفته شده است.
اخبار > فرماندار اردکان: لزوم توجه خیرین و دولت به ساخت و تجهیز پایگاه‌های امداد جاده‌ای/ آشنایی ۷۰۰ نفر از دانش‌آموزان اردکانی با کمک‌های اولیه با اجرای طرح ملی دادرس
 


  چاپ        ارسال به دوست

فرماندار اردکان: لزوم توجه خیرین و دولت به ساخت و تجهیز پایگاه‌های امداد جاده‌ای/ آشنایی ۷۰۰ نفر از دانش‌آموزان اردکانی با کمک‌های اولیه با اجرای طرح ملی دادرس

فرماندار اردکان با اشاره نقش هلال احمر در بسترسازی تأمین امنیت پایدار برای جامعه،‌گفت: خیرین اردکانی به همراه دولت به ساخت و تجهیز پایگاه‌های امداد جاده‌ای توجه مستمر داشته باشند.

هادی مقیمی با بیان اینکه هلال‌احمر به‌عنوان یک سازمان جهانی از تمامی مرزها و محدودیت‌ها عبور می‌کند؛ خاطرنشان کرد: جمعیت هلال‌احمر موجب تعامل در تمامی حوزه‌ها و کاهش تنش‌ها در سطح جهان است و زمینه ارتباط بین‌المللی را فراهم می‌کند.

 وی گفت: توسعه درگرو امنیت و امنیت در گرو مشارکت پایدار است که جمعیت هلال‌احمر در بسترسازی تأمین امنیت پایدار جامعه نقش بسزایی دارد.

 عالی‌ترین مقام اجرایی شهرستان اردکان با اشاره به اینکه هلال‌احمر باید در راستای انسجام جامعه قدم بردارد؛ افزود: مهم‌ترین سرمایه جمعیت هلال‌احمر جذب اعتماد عمومی است.

 هادی مقیمی به اهتمام جمعیت هلال‌احمر، دولت و خیرین در ساخت و تجهیز پایگاه امداد جاده‌ای تأکید و مطرح کرد: با توجه به گستردگی جغرافیایی شهرستان اردکان، خیرین اردکانی به همراه دولت به ساخت و تجهیز پایگاه‌های امداد جاده‌ای توجه مستمر داشته باشند.

 فرماندار اردکان بیان کرد: طرح ملی دادرس ویژه دانش‌آموزان، ۷۰۰ نفر از دانش‌آموز اردکانی را با کمک‌های اولیه آشنا کرد و ۴۵۰ خانوار اردکانی از طرح خادم بهره‌مند می‌شوند.

 وی افزود: بیش از ۹۰۰ نفر عضو جمعیت هلال‌احمر شهرستان اردکان هستند که در این میان ۷۰ نفر از آن‌ها به‌عنوان امدادگر و ۷۰ نفر دیگر از آن‌ها به‌عنوان جوانان جمعیت مشغول فعالیت هستند.

فرماندار اردکان در پایان اظهار داشت: ایثارگری، احساس مسئولیت، همدلی و تعامل از ویژگی‌های ممتاز جوانان، داوطلبان و امدادگران هلال‌احمر است.

ضمنا رییس جمعیت هلال احمر اردکان به بیان شمه ای از فعالیتها و دغدغه های جمعیت پرداخت.

جواد کمال آبادی از دو طرح ملی خادم و دادرس بعنوان طرحهای آموزش محور جمعیت یاد کرد و گزارشی از روند اجرای این دو طرح در شهرستان اردکان را ارائه نمود.

در پایان این جلسه از فرماندار به پاس حمایت از برنامه های هلال احمر با اهدای لوح سپاس تقدیر و ایشان به عضویت سازمان داوطلبان هلال‌احمر درآمد.


٠٥:٢٠ - سه شنبه ٢٦ ارديبهشت ١٣٩٦    /    عدد : ٩٨٨١٣    /    تعداد نمایش : ١٨١٥


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج