سه شنبه ٠٢ آبان ١٣٩٦
شماره حساب ٩٩٩٩٩ جمعیت هلال احمر نزد بانک‌های ملی، ملت، رفاه، دی، شهر، صادرات، سپه، مسكن و آينده؛ آماده جمع آوری كمک‌های نقدی هموطنان برای مردم مسلمان ميانمار است. همچنین پایانه USSD روی تمامي تلفن های همراه جهت جمع آوری کمک‌های نقدی برای مردم میانمار اختصاص یافته و هموطنان با وارد کردن كد #112*3*741* می توانند با سهولت و سرعت بیشتر به مردم مظلوم میانمار کمک کنند."
اخبار > معاون دانش آموزی جمعیت هلال احمر: دانش آموزان حاضر در طرح دادرس، قدردان مربیان باشند
 


  چاپ        ارسال به دوست

معاون دانش آموزی جمعیت هلال احمر: دانش آموزان حاضر در طرح دادرس، قدردان مربیان باشند

معاون دانش آموزی جمعیت هلال احمر گفت: دانش آموزان حاضر در طرح دادرس، قدردان مربیان باشند.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان اردبیل، سعید بابایی در مراسم اختتامیه طرح دادرس اردبیل اظهار کرد: دانش آموزان باید در زمینه آموزش کمک های اولیه و امدادی اهتمام ویژه ای داشته باشند.

وی با اشاره به اهمیت آموزش کمک های اولیه در بین دانش آموزان، تصریح کرد: دانش آموزان آینده سازان کشور هستند و با توجه به تاثیرگذاری آنها در جامعه می توانند در زمینه پیشگیری از حوادث عملکرد خوبی داشته باشند.

بابایی اضافه کرد: باید حس نوعدوستی و رفاقت را در بین دانش آموزان تقویت کرد و طرح دادرس سبب می شود دانش آموزان بیشتر در کنار هم باشند.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان اردبیل هم با اشاره به ضرورت تداوم آموزش های امدادی در بین دانش آموزان گفت: کارهای بشردوستانه از ضروریات زندگی هر فرد است و دین مبین اسلام هم تاکید ویژه ای روی این مساله دارد.

بهرام غیبی با بیان اینکه شور و نشاط دانش آموزان را می توان در طرح دادرس به راحتی مشاهده کرد، ادامه داد: دانش آموزان باید به طرح دادرس نگاه ویژه ای داشته باشند.

وی افزود: طرح دادرس در بین دانش آموزان اجرا می شود تا دانش آموزان در زمان حوادث یار و یاور جمعیت هلال احمر باشند.

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در جمعیت هلال احمر استان اردبیل گفت: دانش آموزان باید با تمسک به آداب دین مبین اسلام حس نوعدوستی را تقویت کنند.

حجت الاسلام حسن اسماعیلی با بیان اینکه فراگیری مباحث امدادی از ضروریات زندگی فردی و اجتماعی هر فردی است، اضافه کرد: این مساله سبب می شود که افراد در زمینه خود امدادی و دیگر امدادی نقش آفرین باشند.

گفتنی در این مسابقات که با حضور 20 تیم 14 نفره برگزار گردید، تیم دادرس خواهران شهرستان اردبیل و تیم برادران شهرستان سرعین به مرحله کشوری راه یافتند.


٠٥:٤٢ - سه شنبه ٢٦ ارديبهشت ١٣٩٦    /    عدد : ٩٨٨١٤    /    تعداد نمایش : ١٢٤٦


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج