چهارشنبه ٢٨ شهريور ١٣٩٧
هموطنان می توانند نسبت به واریز وجوه نقدی خود (به نفع مردم استان سیستان و بلوچستان) به شماره حساب 66666 نزد بانک های ملت، صادرات، رفاه، سپه، کشاورزی، مهر ایران، دی، پارسیان و پست بانک اقدام کنند. همچنین شماره کارت های 6104337580000378 و 5892101231510872 و 5029387010011879 به ترتیب نزد بانک های ملت، سپه، دی و همچنین سامانه USSD بر روی تلفن های همراه به آدرس «#5151*733*» جهت واریز وجوه کمک های مردمی بابت برنامه های امدادرسانی و بحران خشکسالی استان سیستان و بلوچستان اختصاص داده شده است. مردم ایران می‌توانند با ارسال عدد 4 به شماره 2099999 روزانه هزینه یک بطری آب معدنی را نذر آسیب‌دیدگان از خشکسالی در نواحی جنوب شرق کشور کنند.
اخبار استانی
 


چهارمین کاروان سلامت هلال احمر شهرستان اصفهان به منطقه حصه شمالی اعزام شد/ بهره مندی بیش از یک هزار و 500 نفر از خدمات این کاروان
رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان اصفهان گفت: همزمان با ایام سوگواری و عزاداری سید و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین علیه السلام، کاروان سلامت این جمعیت با هدف ارتقاء سطح سلامت خانواده ها و خدمت رسانی به نیازمندان به منطقه کم برخوردار حصه شمالی در حاشیه کلانشهر اصفهان اعزام شد.
 سه شنبه ٢٧ شهريور ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
با اجرای یک روز کار داوطلبی اعضای جمعیت هلال احمر گیلان محقق شد: کمک 50 میلیون ریالی به اهالی روستای عین شیخ دیلمان
با اجرای یک روز کار داوطلبی و با حضور دو پزشک عمومی داوطلبان و کارکنان هلال احمر استان، اهالی روستای عین شیخ دیلمان از خدمات درمانی، دارویی بهره مند شدند.
 سه شنبه ٢٧ شهريور ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
افتتاح پایگاه امداد و نجات بین شهری دهدز با حضور مسئولان استان خوزستان/ تقدیر نماینده مردم ایذه از خدمات جمعیت هلال احمر استان
نماینده مردم ایذه، دهدز و باغ‌ملک در مجلس شورای اسلامی گفت: دهدز دروازه ورود به خوزستان و این جاده ملی است و تقریبا ۶۵ درصد کامیون های سنگینی که از خوزستان به سمت تهران خارج می شوند از این جاده می روند.
 سه شنبه ٢٧ شهريور ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در جمعیت هلال احمر استان یزد: ایمان سالم راسخ و بصیرت دو شاخصه جوانان دشت کربلا
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه جمعیت هلال احمر استان یزد گفت: هدف از قیام امام حسین(ع) و واقعه کربلا از بین رفتن ظلم و ستم و احیای امر به معروف و نهی از منکر در جوامع اسلامی بود.
 سه شنبه ٢٧ شهريور ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
نشست مشترک جمعیت هلال احمر فارس و حوزه معاونت اجتماعی دانشگاه علوم پزشکی/ تاکید بر ضرورت همکاری در زمینه های آموزشی و خدمات داوطلبانه برای کاهش آسیب های اجتماعی
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان فارس در نشست مشترک با حوزه معاونت اجتماعی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی- درمانی استان گفت: با امضاء تفاهم نامه همکاری، شاهد هم افزایی جمعیت و دانشگاه در انجام ماموریت های مشابه و تاثیر متقابل در کاهش آسیب های اجتماعی خواهیم بود.
 سه شنبه ٢٧ شهريور ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
اولین دوره توان افزایی منطقه ای مربیان آنست به میزبانی استان کرمان برگزار شد
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان کرمان از میزبانی این جمعیت در اولین دوره توان افزایی منطقه ای در سال جاری ویژه مربیان آنست (آموزش و نگهداری سگ های تجسس) استان های جنوب شرق کشور خبر داد.
 سه شنبه ٢٧ شهريور ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
 سه شنبه ٢٧ شهريور ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
در جلسه کارگروه امداد و نجات هلال احمر ویژه اربعین حسینی در ایلام مطرح شد: ضریب بالای پوشش امداد و نجات در ایام اربعین
جلسه کارگروه امداد و نجات با حضور معاون سیاسی امنیتی استانداری، مدیرعامل و معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان و تمامی مسئولان استانی و شهرستانی عضو کارگروه در سالن جلسات استانداری ایلام برگزار شد.
 سه شنبه ٢٧ شهريور ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
مدیرعامل جمعیت هلال احمر کردستان: مربیان امداد هلال احمر تأثیرگذار ترین افراد در مدیریت بحران هستند
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان کردستان گفت: مربیان آموزشی امداد و نجات جمعیت هلال احمر جزء تأثیرگذارترین و با اهمیت ترین افراد در مدیریت بحران کشور هستند.
 سه شنبه ٢٧ شهريور ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
بهره مندی بیش از 460 نفر از دوره های آموزش عمومی و تخصصی هلال احمر یزد
سرپرست جمعیت هلال احمر شهرستان یزد گفت: در سه ماهه گذشته بیش از 460 نفر از دوره های عمومی و تخصصی هلال احمر شهرستان یزد و اموزش های همگانی بهره مند شدند.
 دوشنبه ٢٦ شهريور ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>