سه شنبه ٢٩ خرداد ١٣٩٧
صندوق‌های جمع‌آوری کمک‌های مردمی و دستگاه کارتخوان در تمامی مراکز و شعب جمعیت هلال‌احمر استان‌ها به‌ویژه خانه‌های داوطلبی هلال، شماره حساب ١٥٠٠٠٠٠٠/٤٢ خیرین جمعیت هلال‌احمر نزد بانک ملت شعبه هجرت و کد #٥١٥١*٧٣٣* با تلفن همراه برای دریافت کمک های مردم نیکوکار جهت مشارکت در طرح همای رحمت سازمان داوطلبان در نظر گرفته شده است.
اخبار > مصدومیت 23 تن در حادثه برخورد کامیون با سواری در محور خوزستان-مسجدسلیمان / انتقال هوایی 7 مصدوم از بیمارستان مسجد سلیمان به اهواز
 


  چاپ        ارسال به دوست

مصدومیت 23 تن در حادثه برخورد کامیون با سواری در محور خوزستان-مسجدسلیمان / انتقال هوایی 7 مصدوم از بیمارستان مسجد سلیمان به اهواز

معاون عملیات سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر از مصدومیت 23 تن از هموطنان در حادثه برخورد یک دستگاه کامیون با خودرو سواری در محور خوزستان به مسجد سلیمان خبر داد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جمعیت هلال احمر، شاهین فتحی با اعلام این خبر گفت: صبح امروز بر اثر برخورد یک دستگاه کامیون با خودرو سواری در محور خوزستان-مسجدسلیمان (کیلومتر ۲۵ محور مسجدسلیمان - اندیکا منطقه گدار) 29 تن حادثه دیدند.
وی با اشاره به ارائه خدمات امدادی به 23 مصدوم این حادثه؛ افزود:
در این حادثه 5 تن از مصدومان توسط هلال احمر از سر صحنه به بیمارستان منتقل شدند و 7 مصدوم نیز با توجه به وخیم بودن شرایط جسمی؛ با بالگرد هلال احمر از بیمارستان مسجد سلیمان به اهواز انتقال داده شدند.


١٦:٣١ - جمعه ١٠ فروردين ١٣٩٧    /    عدد : ١٠٥٨٥٣    /    تعداد نمایش : ٧٦٤


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج