سه شنبه ٢٩ خرداد ١٣٩٧
صندوق‌های جمع‌آوری کمک‌های مردمی و دستگاه کارتخوان در تمامی مراکز و شعب جمعیت هلال‌احمر استان‌ها به‌ویژه خانه‌های داوطلبی هلال، شماره حساب ١٥٠٠٠٠٠٠/٤٢ خیرین جمعیت هلال‌احمر نزد بانک ملت شعبه هجرت و کد #٥١٥١*٧٣٣* با تلفن همراه برای دریافت کمک های مردم نیکوکار جهت مشارکت در طرح همای رحمت سازمان داوطلبان در نظر گرفته شده است.
اخبار > تاکید معاون سازمان جوانان هلال احمر بر اهمیت تصمیم گیری جوانان در برنامه های سازمان
 


  چاپ        ارسال به دوست

تاکید معاون سازمان جوانان هلال احمر بر اهمیت تصمیم گیری جوانان در برنامه های سازمان

معاون دانشجویی و جوانان سازمان جوانان در مراسم دومین انتخابات مجمع استانی دبیران کانون های دانشجویی و جوانان گفت: تصمیم گیری جوانان در برنامه های سازمان بسیار مهم است

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان کرمان؛ معاون جوانان و دانشجویی سازمان جوانان در دومین انتخابات مجمع استانی دبیران کانون های دانشجویی و جوانان بیان کرد: رشد و پیشرفت هر کشوری بیش از هر چیز به حضور و مشارکت فعالانه و موثر جوانان وابسته است.

علی گنج کریمی با اشاره به رسالت های بزرگی که بر دوش سازمان جوانان گذاشته شده است؛ افزود:  اعضای جوانان به عنوان مدیران و رهبران باید کارها رو به دست گیرند و مسئولین باید نظاره گر، حامی و پشتیبان فعالیت های جوانان باشند.

وی با اشاره به اینکه کانون ها به تنهایی می توانند یک جمعیت هلال احمر باشند، خاطرنشان کرد: رهبری کانون بر عهده شما دبیران است و این امر مهم؛ وظیفه و رسالت کمی نیست. 

لازم به ذکر است دومین انتخابات مجمع استانی دبیران کانون های دانشجویی و جوانان جمعیت هلال احمر استان کرمان با حضور 70 دبیر از 27 شهرستان در محل سالن اجتماعات جمعیت هلال احمر استان کرمان برگزار شد.

در حاشیه این مراسم از اعضای فعال مجمع کانون های دانشجویی و جوانان هلال احمر استان در سال گذشته تشکر و قدردانی شد.

 


١١:٥٥ - چهارشنبه ٢٦ ارديبهشت ١٣٩٧    /    عدد : ١٠٦٩٥٢    /    تعداد نمایش : ٣٩٦


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج