چهارشنبه ٢٨ شهريور ١٣٩٧
هموطنان می توانند نسبت به واریز وجوه نقدی خود (به نفع مردم استان سیستان و بلوچستان) به شماره حساب 66666 نزد بانک های ملت، صادرات، رفاه، سپه، کشاورزی، مهر ایران، دی، پارسیان و پست بانک اقدام کنند. همچنین شماره کارت های 6104337580000378 و 5892101231510872 و 5029387010011879 به ترتیب نزد بانک های ملت، سپه، دی و همچنین سامانه USSD بر روی تلفن های همراه به آدرس «#5151*733*» جهت واریز وجوه کمک های مردمی بابت برنامه های امدادرسانی و بحران خشکسالی استان سیستان و بلوچستان اختصاص داده شده است. مردم ایران می‌توانند با ارسال عدد 4 به شماره 2099999 روزانه هزینه یک بطری آب معدنی را نذر آسیب‌دیدگان از خشکسالی در نواحی جنوب شرق کشور کنند.
اخبار > معرفی برگزیدگان نخستین جشنواره مدادقرمز
 


  چاپ        ارسال به دوست

در آستانه 17 مرداد روز خبرنگار

معرفی برگزیدگان نخستین جشنواره مدادقرمز

اختتامیه نخستین جشنواره مداد قرمز با حضور اصحاب رسانه، مدیران رسانه‌ها و مدیران ارشد جمعیت هلال احمر صبح امروز در محل تالار ایوان شمس و با معرفی برگزیدگان برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جمعیت هلال احمر، اختتامیه نخستین جشنواره مداد قرمز با حضور اصحاب رسانه، مدیران رسانه‌ها و مدیران ارشد جمعیت هلال احمر صبح امروز در محل تالار ایوان شمس و با معرفی برگزیدگان برگزار شد و اسامی برگزیدگان در بخش‌های مختلف به شرح زیر است:

 

بخش مصاحبه مکتوب:

 رتبه نخست: مریم خباز از روزنامه جام جم  

رتبه دوم : بنفشه سامگیس از  روزنامه اعتماد

رتبه سوم: بهناز مقدسی از روزنامه شهروند و بهناز سعیدی از همشهری جوان

شایسته تقدیر: لیلا شوقی از روزنامه صبح نو 

 

بخش یادداشت:

رتبه نخست: امیر هاتفی نیا از روزنامه شهروند

رتبه دوم: جواد عزیزی از روزنامه همشهری 

رتبه سوم: محمد صالح زندی از روزنامه کیهان 

 

بخش گزارش مکتوب:

رتبه نخست: خانم مینا مولایی از جام جم آنلاین

رتبه دوم: الناز محمدی از روزنامه شهروند

رتبه سوم: علی رستگار و فرید عطار زاده از روزنامه هفت صبح  

شایسته تقدیر: مجید خاکپور از روزنامه شرق و محمد صادق خسروی علیا از روزنامه همشهری 

 

بخش گزارش تلویزیونی:

رتبه نخست: علی حمزه ای و داوود مرادی از شبکه خبر

رتبه دوم: فاطمه حمزه از باشگاه خبرنگاران جوان مرکز گلستان

رتبه سوم: نفیسه سهرابیان از شبکه خبر

 

بخش گزارش رادیویی:

رتبه دوم: محمد کیانی از رادیو ایران

رتبه سوم: سیده مریم رضوی از رادیو چهارمحال و بختیاری

 

بخش پوستر و طرح:

رتبه سوم: احمد حاجی بایایی

 

بخش کارتون و کاریکاتور:

رتبه سوم: شهرام رضایی

 

بخش عکس:

رتبه دوم:  حامد ملک پور از خبرگزاری تسنیم و سعید قاسمی از آژانس عکس همشهری

رتبه سوم: حسین ظهروند و مرتضی صالحی از خبرگزاری تسنیم

شایسته تقدیر: محمد مهیمنی از خبرگزاری مهر شایسته تقدیر

بخش ویژه کرمانشاه گزارش مکتوب:

رتبه برتر: فهمیه سادات طباطبایی از همشهری آنلاین و فاطمه کمانی شهری از خبرگزاری ایسنا

 

بخش ویژه کرمانشاه مصاحبه مکتوب:

رتبه برتر: مریم فردوسی از روزنامه همشهری و عبدا.. الماسی از خبرگزاری ایرنا 

 

 بخش یادداشت مکتوب ویژه زلزله کرمانشاه: 

شایسته تقدیر: آقای نورا.. نصرتی از روزنامه شهروند 

 

بخش مستند تلویزیونی  ویژه زلزله کرمانشاه: 

رتبه برتر:  محمد تراب زاده و محمد زارع 

شایسته تقدیر:  کاظم دهقانی از صدا و سیمای استان یزد و داریوش گرگوند از خبرگزاری ایسنا  

بخش رادیو ویژه زلزله کرمانشاه:

 شایسته تقدیر: فاطمه باقری از خبرگزاری مهر

بخش پوستر و طرح زلزله کرمانشاه :

رتبه برتر : مرتضی آذرخیل از همشهری جوان 

بخش کارتون و کاریکاتور زلزله کرمانشاه:

رتبه برتر: هادی رحمتی روزنامه شهروند

بخش عکس ویژه زلزله کرمانشاه:

شایسته تقدیر: مجید عسگری پور از خبرگزاری مهر، احمد بلباسی از خبرگزاری صدا و سیما، بهاره اسدی آژانس عکس همشهری، محمد زارع از خبرگزاری موج، مهدی قاسمی از خبرگزاری ایسنا، مرتضی امین الرعایایی از خبرگزاری ایرنا و وحید خدادادی از خبرگزاری آنا

اسامی اعضای هیات انتخاب آثار نیز به شرح زیر است:

بخش مکتوب:سیامک رحمانی، محمد جباری، حامد یعقوبی، حامد فرحبخش، محمد اشعری، لیلا باقری و ثمینه رستگاری. (کارشناس هلال احمر: مریم یارقلی، نگار باقری)

بخش رادیو و تلویزیون: کیوان اسلامی، محمد مهدی حاجی پروانه، احسان ناظم بکایی و سعیده نیک اختر. (کارشناس هلال احمر: سعید عالم زاده)

بخش کارتون و کاریکاتور: سلمان عبداله زاده و صالح بستیمی. (کارشناس هلال احمر: بهروز بیرانوند)

بخش عکس:امیر رستمی، کورش ادیم  و مانی لطفی زاده . (کارشناس هلال احمر: رضا احمدوند)

همچنین اسامی داوران نهایی نیز بدین شرح است: 

داوران آثار بخش مکتوب: حسن نمک دوست، فریدون صدیقی و علی عمادی و نفیسه مرشد زاده داوران بخش مکتوب 

داوران آثار بخش رادیو و تلوزیون: مجید برزگر و مرتضی حیدری آثار بخش رادیو و تلویزیون 

 داوران آثار بخش گرافیک، کارتون و پوستر:  آقایان محمدرضا دوست محمدی  و هادی حیدری 

 داوران آثار بخش عکس: آقایان عباس کوثری، ساتیار امامی و کورش ادیم


١٤:٥٨ - سه شنبه ١٦ مرداد ١٣٩٧    /    عدد : ١٠٨٤٩٩    /    تعداد نمایش : ٥٦١


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج