سه شنبه ٠٢ آبان ١٣٩٦
شماره حساب ٩٩٩٩٩ جمعیت هلال احمر نزد بانک‌های ملی، ملت، رفاه، دی، شهر، صادرات، سپه، مسكن و آينده؛ آماده جمع آوری كمک‌های نقدی هموطنان برای مردم مسلمان ميانمار است. همچنین پایانه USSD روی تمامي تلفن های همراه جهت جمع آوری کمک‌های نقدی برای مردم میانمار اختصاص یافته و هموطنان با وارد کردن كد #112*3*741* می توانند با سهولت و سرعت بیشتر به مردم مظلوم میانمار کمک کنند."
اخبار > آغاز مرحله کشوری بیست و هفتمین دوره مسابقات رفاقت مهر از فردا/ رقابت هایی از جنس رفاقت
 


  چاپ        ارسال به دوست

آغاز مرحله کشوری بیست و هفتمین دوره مسابقات رفاقت مهر از فردا/ رقابت هایی از جنس رفاقت

مرحله کشوری بیست و هفتمین دوره مسابقات کشوری رفاقت مهر از 27 اردیبهشت ماه به میزبانی استان اصفهان آغاز می شود و تا یکم خردادماه ادامه می یابد.
به گزارش روابط عمومی سازمان جوانان هلال احمر، مرحله کشوری این دوره از مسابقات با حضور ۸۰۰ نفر از اعضا در قالب تیم های منتخب استانی برگزار می شود.
براین اساس، افراد حاضر در این رقابت ها در رشته های امداد و کمک‌های اولیه، اسکان اضطراری، حمل مصدوم و زبان انگلیسی با یکدیگر رقابت می کنند.
گفتنی است، باتوجه به اهداف اصلی هلال احمر در زمینه فعالیت‌های امدادی، بشردوستانه و عام‌المنفعه، قرار است در این مسابقات، کارگروهی و تلاش برای ایجاد دوستی ها، تمرین شود تا به این شکل، آمادگی جوانان داوطلب جمعیت هلال احمر، افزایش یابد.
پیش از این رقابت ها، مرحله استانی و شهرستانی مسابقات رقافت مهر، سال گذشته و با حضور حدود ۳۲ هزار نفر از اعضا برگزار شد و تیم‌های منتخب هر استان به مرحله کشوری راه یافتند.


١٢:٠٣ - يکشنبه ٢٦ ارديبهشت ١٣٩٥    /    عدد : ٩٠٣٨٠    /    تعداد نمایش : ٦٩٣٤


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج