پنج شنبه ٢٨ دی ١٣٩٦
مردم نوعدوست ایران اسلامی برای کمک به هموطنان آسیب دیده از زلزله در استان های غربی کشور به خصوص زلزله 7.3 ریشتری کرمانشاه می توانند از طرق زیر عمل کنند: شماره حساب 99999 به نام هلال احمر نزد اغلب بانک ها، 702070(ارزی دلار) 800300 (ارزی یورو) بانک ملی، 1404440(ارزی دلار) بانک ملت و همچنین کد های #112*3*741* به همراه شماره کارت 6104337770064606 برای دریافت و ارسال کمک های نقدی به زلزله زدگان/ تمرکز اصلی جمعیت هلال احمر بر جمع آوری کمک های نقدی است تا بتوان بر اساس نیازهای مردم آسیب دیده اقلام مورد نیاز برای آسیب دیدگان را تهیه و ارسال کرد/ از مردم شریف ایران اسلامی خواهشمندیم جهت حفظ کرامت انسانی از جمع آوری هر گونه مواد فاسد شدنی و مستمعل اجتناب کنند/هموطنان در استان تهران جهت اهدای کمک های غیرنقدی می توانند به آدرس میدان انقلاب خیابان کارگر جنوبی کوچه شهید مهدیزاده جمعیت هلال احمر شهرتهران مراجعه کرده یا با شماره تلفن 66923040 تماس بگیرند
اخبار > سروش سلامت
 


  چاپ        ارسال به دوست

سروش سلامت

برای مشاهده محتوای کتاب به صورت فایل PDF اینجا کلیک کنید.پيشگفتار

همه ساله تعدادي از هموطنان ما براي اداي فريضه حج به كشور عربستان مي‌روند. اما آنچه باعث مي‌شود افراد بيشترين بهره را از فرائض اين سفر ببرند، داشتن جسمي سالم و بدون ناراحتي است. اين مسؤوليت، همه جانبه است و پاسداري از تندرستي اين جمعيت انبوه، كه در ميان آنان سالخوردگان، جوانان، افراد نيازمند به مراقبت‌هاي ويژه، همه با هم در سرزميني دور از خانه و خانواده، در دياري با مسائل خاص اقليمي، اجتماعي و فرهنگي، در كنار ميليون‌ها ميهمان از شرق و غرب و شمال و جنوب اين جهان پهناور حضور دارند، ضرورت توجه به مسائل خاص بهداشتي را به شدت طلب مي‌كند.

همانگونه كه مراقبت‌هاي بهداشتي و رعايت دستورالعمل‌هاي مربوطه مي‌تواند از وقوع هر حادثه ناگوار و خطرات جاني به آساني پيشگيري نمايد. سهل انگاري در مسائل مربوط به تأمين تندرستي زائران نيز مي‌تواند خطرات جدي بدنبال داشته باشد. 

تبيين و تشريح جنبه‌هاي مختلف بهداشتي در سفرهاي زيارتي نقش مهمي در ارتقا سفر حج دارد. حفظ سلامتي زائران براي بهره‌گيري از فضاي معنوي حج از عمده‌ترين دغدغه‌هاي دست اندركاران مركز پزشكي حج و زيارت جمعيت هلال احمر جمهوري اسالمي ايران مي‌باشد.


١٠:٥٦ - يکشنبه ١٠ مرداد ١٣٩٥    /    عدد : ٩١٨٤٠    /    تعداد نمایش : ٧٢٤١


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج