چهارشنبه ٢٨ شهريور ١٣٩٧
هموطنان می توانند نسبت به واریز وجوه نقدی خود (به نفع مردم استان سیستان و بلوچستان) به شماره حساب 66666 نزد بانک های ملت، صادرات، رفاه، سپه، کشاورزی، مهر ایران، دی، پارسیان و پست بانک اقدام کنند. همچنین شماره کارت های 6104337580000378 و 5892101231510872 و 5029387010011879 به ترتیب نزد بانک های ملت، سپه، دی و همچنین سامانه USSD بر روی تلفن های همراه به آدرس «#5151*733*» جهت واریز وجوه کمک های مردمی بابت برنامه های امدادرسانی و بحران خشکسالی استان سیستان و بلوچستان اختصاص داده شده است. مردم ایران می‌توانند با ارسال عدد 4 به شماره 2099999 روزانه هزینه یک بطری آب معدنی را نذر آسیب‌دیدگان از خشکسالی در نواحی جنوب شرق کشور کنند.
اخبار > سروش سلامت
 


  چاپ        ارسال به دوست

سروش سلامت

برای مشاهده محتوای کتاب به صورت فایل PDF اینجا کلیک کنید.پيشگفتار

همه ساله تعدادي از هموطنان ما براي اداي فريضه حج به كشور عربستان مي‌روند. اما آنچه باعث مي‌شود افراد بيشترين بهره را از فرائض اين سفر ببرند، داشتن جسمي سالم و بدون ناراحتي است. اين مسؤوليت، همه جانبه است و پاسداري از تندرستي اين جمعيت انبوه، كه در ميان آنان سالخوردگان، جوانان، افراد نيازمند به مراقبت‌هاي ويژه، همه با هم در سرزميني دور از خانه و خانواده، در دياري با مسائل خاص اقليمي، اجتماعي و فرهنگي، در كنار ميليون‌ها ميهمان از شرق و غرب و شمال و جنوب اين جهان پهناور حضور دارند، ضرورت توجه به مسائل خاص بهداشتي را به شدت طلب مي‌كند.

همانگونه كه مراقبت‌هاي بهداشتي و رعايت دستورالعمل‌هاي مربوطه مي‌تواند از وقوع هر حادثه ناگوار و خطرات جاني به آساني پيشگيري نمايد. سهل انگاري در مسائل مربوط به تأمين تندرستي زائران نيز مي‌تواند خطرات جدي بدنبال داشته باشد. 

تبيين و تشريح جنبه‌هاي مختلف بهداشتي در سفرهاي زيارتي نقش مهمي در ارتقا سفر حج دارد. حفظ سلامتي زائران براي بهره‌گيري از فضاي معنوي حج از عمده‌ترين دغدغه‌هاي دست اندركاران مركز پزشكي حج و زيارت جمعيت هلال احمر جمهوري اسالمي ايران مي‌باشد.


١٠:٥٦ - يکشنبه ١٠ مرداد ١٣٩٥    /    عدد : ٩١٨٤٠    /    تعداد نمایش : ١١٢١٧


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج