يکشنبه ٠١ مهر ١٣٩٧
هموطنان می توانند نسبت به واریز وجوه نقدی خود (به نفع مردم استان سیستان و بلوچستان) به شماره حساب 66666 نزد بانک های ملت، صادرات، رفاه، سپه، کشاورزی، مهر ایران، دی، پارسیان و پست بانک اقدام کنند. همچنین شماره کارت های 6104337580000378 و 5892101231510872 و 5029387010011879 به ترتیب نزد بانک های ملت، سپه، دی و همچنین سامانه USSD بر روی تلفن های همراه به آدرس «#5151*733*» جهت واریز وجوه کمک های مردمی بابت برنامه های امدادرسانی و بحران خشکسالی استان سیستان و بلوچستان اختصاص داده شده است. مردم ایران می‌توانند با ارسال عدد 4 به شماره 2099999 روزانه هزینه یک بطری آب معدنی را نذر آسیب‌دیدگان از خشکسالی در نواحی جنوب شرق کشور کنند.
اخبار > آیا می‌دانید پروژه کانون‌های بشردوستانه در مراکز اصلاح و تربیت، برنده جایزه جهانی شده است؟
 


  چاپ        ارسال به دوست

آیا می‌دانید پروژه کانون‌های بشردوستانه در مراکز اصلاح و تربیت، برنده جایزه جهانی شده است؟

 

پروژه کانون‌های بشردوستانه در مراکز اصلاح و تربیت و زندان‌ها به عنوان برنده جایزه ویژه جوانان فدراسیون بین‌المللی صلیب سرخ و هلال احمر در سال 2013 میلادی انتخاب شد.

این طرح از بین 42 طرح ارسال شده به فدراسیون بین المللی صلیب سرخ و هلال احمر از سوی 24 جمعیت ملی موفق به دریافت جایزه جوانان در سال 2013 میلادی شده است.

در راستای ترغیب و تشویق جمعیت‌های ملی برای تقویت فعالیت های جوانان و مشارکت هر چه بیشتر آنها در فعالیت‌های بشردوستانه، فدراسیون بین‌المللی جمعیت‌های صلیب سرخ و هلال احمر اقدام به برگزاری مسابقه «جوانان در حرکت» و معرفی طرح‌های برگزیده جمعیت های ملی در نشست مجمع عمومی می‌کند.

در همین راستا دو طرح از سوی سازمان جوانان هلال احمر با عناوین «تاسیس کانون های بشردوستانه در مراکز اصلاح و تربیت در زندان‌ها با هدف نهادینه کردن اصول اساسی، احترام به گوناگونی و تنوع و ایجاد تغییر در جامعه» و «بهداشت باروری جوانان به عنوان مروجین سلامت مادران و کودکان»، ترجمه و در چارچوب پروژه‌های قابل قبول سازمان‌های بین‌المللی به فدارسیون ارایه شد.

پس از بررسی طرح‌های ارسالی توسط هیئت داوری فدراسیون در کمیته‌ای ویژه، طرح تاسیس کانون‌های بشردوستانه در مراکز اصلاح و تربیت و زندان‌ها به عنوان برنده جایزه جوانان سال 2013 میلادی انتخاب شد.

 


١٩:٣٤ - سه شنبه ١٤ مهر ١٣٩٤    /    عدد : ٨٦١٦٢    /    تعداد نمایش : ٤٠٧٢


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج