چهارشنبه ٢٨ شهريور ١٣٩٧
هموطنان می توانند نسبت به واریز وجوه نقدی خود (به نفع مردم استان سیستان و بلوچستان) به شماره حساب 66666 نزد بانک های ملت، صادرات، رفاه، سپه، کشاورزی، مهر ایران، دی، پارسیان و پست بانک اقدام کنند. همچنین شماره کارت های 6104337580000378 و 5892101231510872 و 5029387010011879 به ترتیب نزد بانک های ملت، سپه، دی و همچنین سامانه USSD بر روی تلفن های همراه به آدرس «#5151*733*» جهت واریز وجوه کمک های مردمی بابت برنامه های امدادرسانی و بحران خشکسالی استان سیستان و بلوچستان اختصاص داده شده است. مردم ایران می‌توانند با ارسال عدد 4 به شماره 2099999 روزانه هزینه یک بطری آب معدنی را نذر آسیب‌دیدگان از خشکسالی در نواحی جنوب شرق کشور کنند.
شهدای امدادگر
 


معاون بهداشت، درمان و توانبخشی هلال احمر خبر داد:
انعقاد تفاهمنامه همکاری بین هلال احمر ایران و صلیب سرخ کوبا
معاون بهداشت، درمان و توانبخشی جمعیت هلال احمر از امضای تفاهمنامه همکاری بین صلیب سرخ ایران و کوبا، در جریان کمیسیون مشترک اقتصادی در کشور و به منظور همکاری‌های آموزشی و پژوهشی و تبادل تجربیات، خبر داد.
 دوشنبه ٢ اسفند ١٣٩٥ - نظرات : ٠متن کامل >>
با لاله های هلال؛
وقتی پاداش فداکاری شهادت می شود
شهید سیاه دلداریان در سال 1344 در شهرستان یاسوج متولد شد، پس از گذراندن دوره راهنمایی به عضویت بسیج درآمد و با شرکت در برنامه های آموزشی امداد و نجات به عنوان امدادگر در جبهه حضور یافت؛ در یکی از عملیات ها با فداکاری جان همرزمش را نجات داد و خود به خیل عظیم شهدا پیوست.
 سه شنبه ٦ مهر ١٣٩٥ - نظرات : ٠متن کامل >>
با لاله های هلال؛
شهید اسفندیار قره قانی
در سال 1348 در شهرستان گچساران متولد شد، با علاقه ای که به برنامه های مذهبی داشت در فعالیت های فرهنگی مساجد شرکت می کرد و در غالب همین برنامه ها دوره های امدادگری را گذراند و به عنوان امدادگر به جبهه اعزام و در منطقه جنوب پاسگاه زید به شهادت رسید.
 يکشنبه ٤ مهر ١٣٩٥ - نظرات : ٠متن کامل >>
با لاله های هلال؛
دنیای فانی را رها و راه سرخ را انتخاب کردم
شهید مسعود شلمزار در یکی از شهرستان های توابع شهرکرد به دنیا آمد‏، پس از گذراندن دوره متوسطه و سپری کردن دوره های امدادگری به جبهه اعزام شده و در سن بیست و چهارسالگی در منطقه شوش به فیض شهادت نائل شد.
 چهارشنبه ٢٤ شهريور ١٣٩٥ - نظرات : ٠متن کامل >>
با لاله های هلال؛
امدادگری که پس از شهادت در کنکور قبول شد
شهید محمود مرادی غیاث آبادی امدادگر جمعیت هلال احمر با حضور فعال در جبهه های حق علیه باطل در منطقه چنگوله عراق به شهادت رسید، وی پس از شهادت و اعلام نتایج کنکور سراسری در رشته برق دانشگاه امیرکبیر قبول شده بود.
 شنبه ١٣ شهريور ١٣٩٥ - نظرات : ٠متن کامل >>
با لاله های هلال؛
با چشم باز امدادگری کنید
شهید صمد ذوالفقاری در آغاز جنگ تحمیلی مشغول به تحصیل بود که به عنوان امدادگر از سوی جمعیت هلال احمر ارومیه به جبهه های حق علیه باطل اعزام شده و پس از حضور فعال در منطقه عملیاتی بانه به فیض شهادت نائل شد.
 چهارشنبه ١٠ شهريور ١٣٩٥ - نظرات : ٠متن کامل >>
با لاله های هلال؛
شهادت حین امدادرسانی به مجروحان
شهید ابوذر فاتح در سال 1344 در قم متولد شد، پس از گذراندن دوران تحصیل با دستور امام بر تشكيل بسيج مستضعفان به عضويت اين نهاد مردمي درآمد و حضور فعال داشت، همزمان با آغاز جنگ تحميلي از طريق پايگاه‌بسيج محله به عنوان امدادگر به جبهه اعزام شد، پس از چند دوره حضور در مناطق عملیاتی، هنگام امدادرسانی به مجروحان براثر اصابت ترکش در منطقه ابوغريب به فيض شهادت نائل شد.
 سه شنبه ٢٦ مرداد ١٣٩٥ - نظرات : ٠متن کامل >>
با لاله های هلال؛
امدادگر شهید محمد رجب پور
شهید محمد رجب پور در سال 1337در خانواده ای مذهبی به دنیا آمد، پس از گذراندن دوره متوسطه در دوره های آموزش امدادگری جمعیت هلال احمر شرکت کرد و به جبهه اعزام شد با حضور در عملیات های مختلف در منطقه اشنویه به خیل عظیم شهدا پیوست.
 سه شنبه ٦ مرداد ١٣٩٥ - نظرات : ٠متن کامل >>
با لاله های هلال؛
شهید محمد امیری پور؛ ادای دین از انقلاب تا جنگ تحمیلی
با آغاز انقلاب اسلامی به این جریان پیوست و در فعالیت های انقلابی شرکت می کرد، پس از پیروزی انقلاب و آغاز جنگ تحمیلی به عنوان امدادگر هلال احمر در صحنه جنگ حضور فعال داشت، وی در حین انتقال مجروح در آمبولانس مورد اصابت آرپی جی قرار گرفته و به فیض شهادت نائل شد.
 دوشنبه ٤ مرداد ١٣٩٥ - نظرات : ٠متن کامل >>
با لاله های هلال؛
باید در جامعه به مردم محروم کمک کنیم
شهید سید یحیی بحرانی قیری دانشجوی رشته پزشکی بود که در سال های آغازین جنگ تحمیلی لباس امدادگری به تن کرد و در جبهه های حق علیه باطل حضور یافت، در عملیات های مختلفی در منطقه جنوب شرکت کرد و در سن 26 سالگی در منطقه خرمشهر به خیل عظیم شهدا پیوست.
 شنبه ٢ مرداد ١٣٩٥ - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 صفحه بعدی >>