جمعه ٣٠ شهريور ١٣٩٧
هموطنان می توانند نسبت به واریز وجوه نقدی خود (به نفع مردم استان سیستان و بلوچستان) به شماره حساب 66666 نزد بانک های ملت، صادرات، رفاه، سپه، کشاورزی، مهر ایران، دی، پارسیان و پست بانک اقدام کنند. همچنین شماره کارت های 6104337580000378 و 5892101231510872 و 5029387010011879 به ترتیب نزد بانک های ملت، سپه، دی و همچنین سامانه USSD بر روی تلفن های همراه به آدرس «#5151*733*» جهت واریز وجوه کمک های مردمی بابت برنامه های امدادرسانی و بحران خشکسالی استان سیستان و بلوچستان اختصاص داده شده است. مردم ایران می‌توانند با ارسال عدد 4 به شماره 2099999 روزانه هزینه یک بطری آب معدنی را نذر آسیب‌دیدگان از خشکسالی در نواحی جنوب شرق کشور کنند.
اخبار > سیزده در کنار ایرانیان/امسال همه، هم راه مردم بودید برای ایمنی و آرامش در سفر
 


  چاپ        ارسال به دوست

رئیس جمعیت هلال احمر:

سیزده در کنار ایرانیان/امسال همه، هم راه مردم بودید برای ایمنی و آرامش در سفر

علی اصغر پیوندی| سیزده، امروز در فروردین سال ۹۷ هم به در شد. ایرانیان در کنار خانواده سیزده به در آرامی را پشت سر گذاشتند. اما بودند هزاران امدادگر و داوطلبی که سیزده به در امسال هم، چون روزهای گذشته در تعطیلات نوروزی، به جای خانواده کنار هموطنان شان بودند.

جوانان هلال احمر واقعا گل کاشتند. توی کوه و جنگل و کویر، کنار ساحل و جاده، پیاده و سواره همه جا ردپای آنها هویدا بود. کمک حال سالمندان در چادرهای گردشگران بودند، در روز طبیعت برای حفظ محیط زیست کوشیدند و حتی در پارک ها برای اقامه نماز جماعت قامت بستند. حضور آنها مایه آرامش و امید بود و هست.

امدادگران هلال احمری هم در شیفت های امدادی سیزده فروردین ۹۷ را در حالی به در کردند که هموطنان شان در طبیعت آرام امسال در حال تفریح بودند. عجیب تر اینکه تعدادی از امدادگران مان در ارتفاع چهارهزارمتری دنا و در کنار قطعات باقی مانده هواپیمای تهران یاسوج، در میان برف و یخ و در حال انجام ماموریتی سخت، سیزدهم فروردین را در جایی گذراندند که نه سفره ای برای پهن کردن وجود داشت و نه استراحت گاهی برای نشستن.

امسال همه، هم راه مردم بودید برای ایمنی و آرامش در سفر. خداقوت و خسته نباشید.


٢٢:٣١ - دوشنبه ١٣ فروردين ١٣٩٧    /    عدد : ١٠٥٩٠٣    /    تعداد نمایش : ١٥٢٧


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج