سه شنبه ٠٢ خرداد ١٣٩٦
اخبار ستادی
 


جوان نمونه هلال‌احمر بندرعباس از روزگار خود می‌گوید:
لذت زندگی درخانواده هلال‌احمری
اسمش نادر احمدپور است و درخانواده‌ای هلال‌احمری رشد یافته. او جوان هلال‌احمری را جوانی با دغدغه‌های بشردوستی و حس کمک به دیگران می‌داند.
 سه شنبه ٢ خرداد ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
از سوی رئیس جمعیت هلال‌احمر و در احکامی جداگانه؛
2 تن از اعضای هیئت مدیره شرکت خدمات هلی‌کوپتری نوید منصوب شدند
رئیس جمعیت هلال احمر در احکامی جداگانه «مجیدعلی عقیقی روان» و «محمدولی بیرانوند» را به سمت اعضای هیئت مدیره شرکت هلیکوپتری نوید منصوب کرد.
 سه شنبه ٢ خرداد ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
سرپرست سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر عنوان کرد:
نخبگان کشور در کنار داوطلبان هلال احمر/افزایش سهم هلال‌احمر در توانمندسازی و کارآفرینی برای محرومان و نیازمندان
سرپرست سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر از اجرای طرح‌های همای رحمت، باران مهربانی و سفره‌های مهربانی در ماه رمضان خبر داد و گفت: با هدف رفع بنیادی محرومیت، نخبگان هلال احمر در کنار داوطلبان هلال احمر قرار می‌گیرند.
 سه شنبه ٢ خرداد ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
طرح‌هایی که جمعیت هلال احمر در حوزه زنان اجرا کرده است
زنان نقش پر رنگی در هلال احمر دارند اما این نقش تنها مربوط به حضور داوطلبان یا کارکنان زن جمعیت هلال احمر نمی‌شود. در سال‌های اخیر، جمعیت هلال‌ احمر طرح‌های مختلفی را به مرحله اجرا درآورده که برخی از این طرح‌ها به‌طور ویژه به حوزه زنان و خانواده اختصاص دارد.
 دوشنبه ١ خرداد ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
مدیر عامل مجتمع دارویی درمانی هلال ایران اعلام کرد:
اعطای گواهی نامه iso به مجتمع دارویی درمانی هلال احمر/رشد 10 درصدی حضور بیماران خارجی در ایران
مدیر عامل مجتمع دارویی درمانی هلال ایران از اخذ گواهینامه iso2015 این مرکز خبر داد و گفت: این مدرک به افزایش ورود گردشگر سلامت به کشور کمک می کند.
 دوشنبه ١ خرداد ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
رئیس مرکز پزشکی حج و زیارت اعلام کرد
آغاز معاینات پیش از اعزام زائران حج در ماه رمضان
رئیس مرکز پزشکی حج و زیارت اعلام کرد: با پایان یافتن ثبت‌نام زائران در کاروان‌ها و آغاز کلاس‌های آموزشی، معاینات پیش از اعزام زائران به حج آغاز می‌شود.
 دوشنبه ١ خرداد ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
تقدیر استاندار آذربایجان غربی از مدیریت و هدایت شایسته هلال‌احمر در سیل اخیر این استان/ فعالیت‌ بشردوستانه و بی‌بدیل امدادگران در سیل بی‌سابقه استان؛ رضایت خاطر آسیب‌دیدگان و آحاد مردم را به دنبال داشت
استاندار آذربایجان غربی با ارسال تقدیرنامه‌ای از مدیریت و هدایت شایسته و فعالیت‌های بشردوستانه و بی‌بدیل عوامل امدادی در سیل بی‌سابقه و گسترده اخیر استان که رضایت خاطر آسیب‌دیدگان و آحاد مردم استان از عملکرد جمعیت هلال احمر را به‌دنبال داشت؛ تقدیر و تشکر کرد.
 دوشنبه ١ خرداد ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
در گفت‌وگو با مدیرکل امور آموزش‌عمومی، پایه و همگانی معاونت آموزش، پژوهش و فناوری جمعیت هلال‌احمر عنوان شد:
700 هزار خانواده آماده در مخاطرات
کشور ما از مناطق پرخطر و حادثه‌خیز دنیا به‌شمار می‌آید. درحالی که میزان خطر بلایای طبیعی در کشور ما بسیار زیاد است، متأسفانه میزان آمادگی خانواده‌ها در برابر بلایا بسیار اندک است. بر اساس مطالعات و ارزیابی‌های صورت‌گرفته، متوسط میزان آمادگی خانواده‌ها در برابر بلایا، تنها 9.3 درصد است که نشان‌ می‌دهد مردم در برابر مخاطرات، آماده نیستند. بنابراین بسیار ضروری است که مردم آمادگی‌شان را در برابر مخاطرات افزایش دهند. جمعیت هلال‌احمر، همواره گام‌های مؤثری در این راستا برداشته است.
 دوشنبه ١ خرداد ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
تقویت حوزه امداد و نجات و گسترش آموزش‌های همگانی دو مقوله‌ای است که دولت و جمعیت باید به یکدیگر کمک کنند؛
انتظارات متقابل دولت دوازدهم و هلال‌احمر
مردم در جمعه هفته گذشته با حضور در پای صندوق‌های رای، حماسه‌ای ماندگار از خود به جای گذاشتند و دوباره به دولت تدبیر و امید، اعتماد کردند. شکی نیست که در این بین، صدها هزار نیروی رسمی و داوطلب جمعیت هلال‌احمر نیز پا‌به‌پای مردم در این صحنه مشارکت و همبستگی ملی حضور داشتند و در خلق این حماسه مشارکت کردند.
 دوشنبه ١ خرداد ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
معاون بهداشت، درمان و توانبخشی جمعیت هلال احمر خبر داد
ارائه خدمات ویژه به جانبازان مبتلا به ضایعه نخاعی
معاون بهداشت، درمان و توانبخشی جمعیت هلال احمر از ارائه خدمات ویژه به جانبازان قطع نخاعی خبر داد و گفت: این بیماران طی دو مرحله درمان می‌شوند.
 يکشنبه ٣١ ارديبهشت ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>