چهارشنبه ٣٠ خرداد ١٣٩٧
اخبار ستادی
 


پاداش خدمت در ایام ماه مبارک رمضان برای 1185 امدادگر هلال احمر/ حضور در پایگاه و انجام عملیات امدادی برای نجات جان هموطنان در این ایام
رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر از اختصاص پاداش خدمت به هموطنان در ایام ماه مبارک رمضان برای یک هزار و 185 امدادگر جمعیت هلال احمر خبر داد.
 چهارشنبه ٣٠ خرداد ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
همایش معاونین امداد و نجات جمعیت هلال احمر سراسر کشور در همدان برگزار می‌شود/برگزاری کارگاه‌های آموزشی برنامه پاسخگویی جمعیت هلال‌احمر به سوانح(EOP)
معاون برنامه ریزی و آموزش های تخصصی سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر اعلام کرد: در مرحله نخست، آموزش های لازم در زمینه برنامه پاسخگویی جمعیت هلال احمر به سوانح(EOP) به معاونین امداد و نجات جمعیت هلال احمر سراسر کشور ارائه می شود که این آموزش ها در قالب کارگاه های آموزشی، 4 و 5 تیرماه در همدان برگزار خواهد شد.
 چهارشنبه ٣٠ خرداد ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
به مناسبت فرارسیدن 20 ژوئن، روز جهانی پناهندگان؛
از ترس آزاردهنده آوارگان تا مرگ آینده پناهندگان
هر دقیقه، 20 نفر در جهان تمام هر آنچه را که دارند، فراموش می‌کنند و به نیستی می‌سپارند تا از جنگ، آزار و اذیت یا ترور رهایی یابند.
 چهارشنبه ٣٠ خرداد ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
رئیس سازمان جوانان هلال احمر خبر داد:
ارسال بیش از 45 هزار نقاشی از 12 کشور جهان به دبیرخانه جشنواره بین المللی نقاشی صلح و دوستی
رئیس سازمان جوانان هلال احمر از آغاز به کار پنجمین جشنواره ملی و دومین جشنواره بین المللی نقاشی صلح و دوستی در تبریز خبر داد.
 چهارشنبه ٣٠ خرداد ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
دبیرکل جمعیت هلال احمر:
تقویت سازمان جوانان در دستور کار مدیریت کلان جمعیت/ جوانان هلال احمر پرچمدار فعالیت های بشردوستانه هستند
دبیرکل جمعیت هلال احمر در گردهمایی سراسری معاونین جوانان جمعیت سراسر کشور در تبریز، رمز موفقیت هر مجموعه و سازمانی را در گرو میدان دادن به نیروی جوان دانست و افزود: تقویت سازمان جوانان در دستور کار مدیریت کلان هلال احمر قرار دارد.
 چهارشنبه ٣٠ خرداد ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
در 24 ساعت گذشته انجام شد؛
امدادرسانی به 228 تن و انتقال 54 مصدوم به مراکز درمانی
معاون عملیات سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر از انجام 98 ماموریت امدادی طی 24 ساعت گذشته و امدادرسانی به 228 نفر خبر داد.
 سه شنبه ٢٩ خرداد ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
رئیس جمعیت هلال احمر:
هلال احمر برای کاهش تبعات خشکسالی وارد عمل می شود
رئیس جمعیت هلال احمر گفت: خشکسالی یکی از بحران ها و حوادث غیر مترقبه است که تعدادی از استان های کشور درگیر آن هستند و تبعات و خسارات آن می تواند از زلزله نیز بدتر باشد به همین علت هلال احمر برای کاهش روند خشکسالی و کاهش پیامدهای آن وارد عمل می شود.
 سه شنبه ٢٩ خرداد ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
گزارش کامل هزینه‌کرد بیش از 673 میلیارد ریال کمک‌های مردمی برای زلزله‌زدگان کرمانشاه/ 10 میلیارد ریال مازاد هزینه‌کرد هلال‌احمر برای زلزله‌زدگان
جزئیات گزارش هزینه‌کرد 673 میلیارد ریالی کمک‌های مردمی برای زلزله‌زدگان کرمانشاه از 22 آبان 96 تا 31 اردیبهشت امسال اعلام شد.
 سه شنبه ٢٩ خرداد ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
بازدید رئیس جمعیت هلال احمر از قدیمی ترین و بزرگترین خبرگزاری کشور/ همکاری هلال احمر و ایرنا نهادینه می شود
رئیس جمعیت هلال احمر با حضور در سازمان خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا)، از بخش های مختلف این رسانه دیدن کرد و به سوالات خبرنگاران درباره نحوه هزینه کرد کمک های مردمی به زلزله زدگان کرمانشاه، اقدامات هلال احمر برای مبارزه با خشکسالی و ... پاسخ گفت.
 سه شنبه ٢٩ خرداد ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
انبارهای هلال احمر در سراسر کشور شارژ شد
معاون لجستیک و آمادگی سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر از توزیع 22 هزار دستگاه چادر امدادی و 111 هزار و 65 قوطی انواع کنسروجات میان شعب جمعیت هلال احمر در سراسر کشور خبر داد.
 دوشنبه ٢٨ خرداد ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>