دوشنبه ٠٤ بهمن ١٣٩٥
اخبار ستادی
 


گزارش عملیات سیل و آبگرفتگی طی سه روز گذشته:
امدادرسانی به 1239 تن در 25 شهر و روستای استان‌های درگیر سیل و آبگرفتگی/ رهاسازی 61 خودرو از سیل و اسکان اضطراری 995 تن از متاثران
رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر با اعلام اینکه 4 استان کشور در 72ساعت گذشته درگیر سیل و آبگرفتگی بوده است، گفت: بر این اساس خدمات امدادی لازم در 25 شهر و روستا این استان ها به یک هزار و 239تن از هموطنان ارائه شد.
 يکشنبه ٣ بهمن ١٣٩٥ - نظرات : ٠متن کامل >>
بازدید نماینده مردم پاکدشت و ورامین در مجلس شورای اسلامی از مجتمع دارویی درمانی هلال ایران
نماینده مردم پاکدشت و ورامین و عضو کمیسیون آموزش مجلس شورای اسلامی از مجتمع دارویی درمانی هلال ایران بازدید کرد.
 يکشنبه ٣ بهمن ١٣٩٥ - نظرات : ٠متن کامل >>
دیدار مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان کرمان با رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی/رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی: همواره برای مساعدت به هلال احمر آمادگی داریم
رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: همواره برای مساعدت به این نهاد خیریه و مردمی آمادگی داریم و در دیدار با دکترضیایی رئیس جمعیت هلال احمر کشور نیز این آمادگی اعلام شده است.
 يکشنبه ٣ بهمن ١٣٩٥ - نظرات : ٠متن کامل >>
معاون پشتیبانی و توسعه و منابع انسانی جمعیت هلال‌احمر:
انتخاب دبیرکل جدید هلال‌احمر اتفاق مثبتی است/ ورود نیروهای جدید به جمعیت از طرح نوروزی
معاون توسعه و منابع انسانی جمعیت هلال‌احمر از آخرین وضعیت ۷۰۰ نیروی استخدامی این جمعیت خبرداد.
 يکشنبه ٣ بهمن ١٣٩٥ - نظرات : ٠متن کامل >>
نماینده ولی‌فقیه در جمعیت هلال‌احمر:
عروج قهرمانانه جمعی از دلیر مردان آتش‌نشان، هرگز از اذهان پاک نخواهد شد/ امدادگران شانه به شانه آتش‌نشانان جان بر کف از ابتدا در صحنه کمک به آسیب‌دیدگان بودند
نماینده ولی‌فقیه در جمعیت هلال‌احمر با اشاره به اینکه حضور به‌هنگام هلال‌احمر در کنار سایر دستگاه‌های متولی امر امداد و نجات در حادثه پلاسکو به‌خوبی نمایان بود، گفت: امدادگران شانه به شانه آتش‌نشانان جان بر کف از همان ابتدا در صحنه کمک به آسیب‌دیدگان این فاجعه اسف‌بار حاضر شدند تا بتوانند در کنار دیگر امدادرسانان درد و رنج آسیب دیدگان را تسکین بخشند.
 يکشنبه ٣ بهمن ١٣٩٥ - نظرات : ٠متن کامل >>
مسئول برنامه‌ریزی و آموزش‌های تخصصی سازمان امداد و نجات عنوان کرد:
تلاش هلال احمر برای ایجاد ادبیات مشترک در میان مربیان
مسئول برنامه‌ریزی و آموزش‌های تخصصی سازمان امداد و نجات جمعیت هلال‌احمر گفت: با ارتقای مهارت‌های مربیان تخصصي این حوزه، شاهد ایجاد ادبیات مشترک میان مربیان سراسر کشور خواهیم بود.
 يکشنبه ٣ بهمن ١٣٩٥ - نظرات : ٠متن کامل >>
دستگاه‌های زنده‌یاب چطور کار می‌کنند؟
معاون امداد و نجات جمعیت هلال‌احمر استان تهران اعلام کرده که چهار دستگاه زنده‌یاب هلال‌احمر سیگنال‌هایی از سمت موتورخانه پلاسکو دریافت کرده‌اند. دستگاه‌های زنده‌یاب اما چطور کار می‌کنند؟
 يکشنبه ٣ بهمن ١٣٩٥ - نظرات : ٠متن کامل >>
پنجم تا نهم بهمن، نهمین نشست جمعیت‌های ملی منطقه منا برگزار می شود:
بررسی "کاهش خطر در مناطق شهری" با ریاست دکتر ضیائی در جلسه عمومی نشست منا
منطقه خبرساز خاورمیانه و شمال آفریقا در روزهای آتی میزبان یک نشست بین‌المللی مهم خواهد بود. جمعیت‌های هلال‌‌احمر و صلیب سرخ منطقه‌ی مِنا (مخفف Middle East and North of Africa) از پنجم تا هفتم بهمن در امان پایتخت اردن گرد هم می‌آیند تا در نهمین نشست جمعیت‌های ملی منطقه منا چالش‌ها و مسائل منطقه را از دریچه ماموریت‌های هلال‌احمر و صلیب سرخ بررسی کنند.
 يکشنبه ٣ بهمن ١٣٩٥ - نظرات : ٠متن کامل >>
به‌ پاس نجات کوهنورد مصدوم لهستانی از سوی هلال‌احمر؛
سفیر لهستان در ایران از امدادگران هلال‌احمر تقدیر کرد
سفیر لهستان در ایران به پاس امدادرسانی هلال‌احمر به کوهنورد لهستانی با ارسال پیامی از زحمات امدادگران و مسئولان سازمان امداد و نجات قدردانی کرد.
 يکشنبه ٣ بهمن ١٣٩٥ - نظرات : ٠متن کامل >>
مدیرکل روابط عمومی و ارتباطات مردمی جمعیت هلال‌احمر مطرح کرد:
فعالیت شبانه‌روزی امدادگران و نجاتگران هلال احمر در حادثه پلاسکو/ امدادگران برای نجات محبوسین ریسک خطرات احتمالی را به جان خریدند
مدیرکل روابط عمومی و ارتباطات مردمی جمعیت هلال‌احمر با تشریح اقدامات امدادگران و نجاتگران این جمعیت در حادثه پلاسکو، گفت: نیروهای هلال‌احمر در طول عملیات پلاسکو، شبانه‌روزی فعالیت کرده و برای نجات جان افراد و خارج کردن شهدا تلاش کردند و حتی در این راه ریسک خطرات احتمالی را به جان خریده و برای دستیابی به محبوسین وارد تونل‌های خطرناک ‌شدند.
 يکشنبه ٣ بهمن ١٣٩٥ - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>