جمعه ٢٤ آذر ١٣٩٦
مردم نوعدوست ایران اسلامی برای کمک به هموطنان آسیب دیده از زلزله در استان های غربی کشور به خصوص زلزله 7.3 ریشتری کرمانشاه می توانند از طرق زیر عمل کنند: شماره حساب 99999 به نام هلال احمر نزد اغلب بانک ها، 702070(ارزی دلار) 800300 (ارزی یورو) بانک ملی، 1404440(ارزی دلار) بانک ملت و همچنین کد های #112*3*741* به همراه شماره کارت 6104337770064606 برای دریافت و ارسال کمک های نقدی به زلزله زدگان/ تمرکز اصلی جمعیت هلال احمر بر جمع آوری کمک های نقدی است تا بتوان بر اساس نیازهای مردم آسیب دیده اقلام مورد نیاز برای آسیب دیدگان را تهیه و ارسال کرد/ از مردم شریف ایران اسلامی خواهشمندیم جهت حفظ کرامت انسانی از جمع آوری هر گونه مواد فاسد شدنی و مستمعل اجتناب کنند/هموطنان در استان تهران جهت اهدای کمک های غیرنقدی می توانند به آدرس میدان انقلاب خیابان کارگر جنوبی کوچه شهید مهدیزاده جمعیت هلال احمر شهرتهران مراجعه کرده یا با شماره تلفن 66923040 تماس بگیرند
اخبار ستادی
 


در پی یافتن پیکر سیدعلی حسینی، نجاتگر خراسان رضوی در ارتفاعات اشترانکوه صورت گرفت؛
پیام تسلیت رئیس سازمان امداد و نجات به مدیرعامل هلال احمر خراسان رضوی
رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال‌احمر در پیامی با اشاره به یافتن پیکر بی‌جان آخرین مفقودی تیم کوهنوردی استان خراسان رضوی در حادثه ریزش بهمن در ارتفاعات اشترانکوه ازنا در استان لرستان پیام تسلیت خود را به دکتر احمدی مدیر عامل محترم استان خراسان رضوی و تمامی امدادگران و نجاتگران آن استان تسلیت گفت.
 پنج شنبه ٢٣ آذر ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
پیام تسلیت رئیس جمعیت هلال‌احمر در پی درگذشت 9 کوهنورد عزیز کشورمان و نجاتگر هلال احمر در ارتفاعات اشترانکوه/ فقدان "سید علی حسینی" خانواده هلال‌احمر را در غم بزرگی فرو برد
رئیس جمعیت هلال‌احمر درگذشت 9 تن از کوهنوردان عزیز کشورمان از جمله نجاتگر تیم امداد کوهستان هلال‌احمر را در ارتفاعات اشترانکوه لرستان تسلیت گفت.
 پنج شنبه ٢٣ آذر ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
تقدیر رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر از تلاش بی وقفه تیم جست و جوی پیکر مفقودان حادثه سقوط بهمن در ارتفاعات اشترانکوه
رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر با ارسال پیامی از عملکرد و جانفشانی‌های امدادگران و نجاتگران در عملیات جست و جو کوهنوردان حادثه دیده در ارتفاعات اشترانکوه تقدیر کرد.
 پنج شنبه ٢٣ آذر ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
پس از یک هفته تلاش خستگی ناپذیر تیم های هلال احمر؛
پیکر کوهنورد امدادگر حادثه سقوط بهمن اشترانکوه پیدا شد
رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر از پیدا شدن پیکر کوهنورد امدادگر سیدعلی حسینی پس از یک هفته تلاش خستگی ناپذیر تیم های امدادی هلال احمر خبر داد.
 پنج شنبه ٢٣ آذر ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
روایتی از فعالیت جوانان هلال‌احمر در زلزله غرب کشور
آمدیم تا بسازیم
«آمدیم تا بسازیم.»؛ شعار این روزهای جوانان فعال عضو جمعیت هلال‌احمر در زلزله غرب کشور. داوطلبانی که در پی یک اتفاق ناگوار باز هم آستین داوطلبی را بالا زدند و باز هم بی‌مهابا به دل حادثه زدند تا بتوانند مرهمی شوند بر زخم‌های حادثه‌دیدگان. جوانان و دبیران مجامع کانون‌های جوانان کشور در تلاش برای تسکین و حمایت‌های روانی مردم آسیب‌دیده کرمانشاه در زلزله اخیر در قالب تیم‌های سحر در بین مردها و زن‌ها و کودکان حضور یافته و موجب دلگرمی آسیب‌دیدگان این حادثه شدند.
 پنج شنبه ٢٣ آذر ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
روایتی از زندگی یک کوهنورد هلالی بازگشت از کوهستان؛
تراژدی آخر
یکی از نیروهای امدادی هلال‌احمر مشهد که سال‌ها در کوه و برف و سرما به مردم حادثه‌دیده کمک کرده بود، حالا بهمن جنون او را با خودش برد. حادثه‌ای شوک‌آور که هنوز هم دوستان و همکاران او باور ندارند. علی تنها کسی است که پیکرش تا آخرین لحظه عملیات دیروز هلال‌احمر یافت نشد.
 پنج شنبه ٢٣ آذر ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
روز ششم عملیات جست‌و‌جوی پیکر امدادگر کوهنورد در اشترانکوه/عملیات جست‌وجو برای پیدا کردن پیکر امدادگر کوهنورد ادامه دارد
معاون عملیات سازمان امداد ونجات جمعیت هلال احمر اعلام کرد: عملیات جست و جو با جدیت و حداکثر توان برای پیدا کردن پیکر سید علی حسینی، آخرین بازمانده حادثه سقوط بهمن در اشترانکوه ادامه دارد.
 چهارشنبه ٢٢ آذر ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
برگزاری سمینار آموزشی خزانه داران وعاملین ذیحساب جمعیت هلال احمر در مشهد:
بالغ بر ۵۵ میلیارد تومان کمک نقدی برای زلزله زدگان ‌کرمانشاه به حساب هلال احمر واریز شده است
سمینار آموزشی خزانه داران وعاملین ذیحساب جمعیت هلال احمر با محوریت اصلاح و تقویت نظام مالی و با هدف بررسی و ابلاغ آخرین دستورالعملها و بخشنامه های مالی این جمعیت به مدت دو روز در مشهد برگزار شد.
 چهارشنبه ٢٢ آذر ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
تشریح عملیات امدادرسانی به زلزله زدگان کرمان تا ساعت 6 صبح 22 آذر:
برپایی 144 دستگاه چادر برای اسکان اضطراری 720 تن/ ارزیابی 34 شهر و روستا/8 روستا در بخش هجدک در حال امدادرسانی
رئیس سازمان امدادونجات جمعیت هلال احمر با تاکید بر اینکه امدادرسانی به هموطنان زلزله زده در استان کرمان ادامه دارد، اظهارداشت: به منظور اسکان اضطراری هموطنان زلزله زده 144 دستگاه چادر امدادی برپا و 720 تن از هموطنان اسکان داده شدند.
 چهارشنبه ٢٢ آذر ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
با محوریت اصلاح و تقویت نظام مالی هلال احمر؛
سمینار آموزشی خزانه داران و عاملین ذیحساب جمعیت آغاز به کار کرد
سمینار آموزشی خزانه داران وعاملین ذیحساب جمعیت هلال احمر با محوریت اصلاح و تقویت نظام مالی در هتل سی نور مشهد آغاز به کار کرد.
 چهارشنبه ٢٢ آذر ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>