جمعه ٢٩ دی ١٣٩٦
مردم نوعدوست ایران اسلامی برای کمک به هموطنان آسیب دیده از زلزله در استان های غربی کشور به خصوص زلزله 7.3 ریشتری کرمانشاه می توانند از طرق زیر عمل کنند: شماره حساب 99999 به نام هلال احمر نزد اغلب بانک ها، 702070(ارزی دلار) 800300 (ارزی یورو) بانک ملی، 1404440(ارزی دلار) بانک ملت و همچنین کد های #112*3*741* به همراه شماره کارت 6104337770064606 برای دریافت و ارسال کمک های نقدی به زلزله زدگان/ تمرکز اصلی جمعیت هلال احمر بر جمع آوری کمک های نقدی است تا بتوان بر اساس نیازهای مردم آسیب دیده اقلام مورد نیاز برای آسیب دیدگان را تهیه و ارسال کرد/ از مردم شریف ایران اسلامی خواهشمندیم جهت حفظ کرامت انسانی از جمع آوری هر گونه مواد فاسد شدنی و مستمعل اجتناب کنند/هموطنان در استان تهران جهت اهدای کمک های غیرنقدی می توانند به آدرس میدان انقلاب خیابان کارگر جنوبی کوچه شهید مهدیزاده جمعیت هلال احمر شهرتهران مراجعه کرده یا با شماره تلفن 66923040 تماس بگیرند
اخبار > معاون دانشجویی و جوانان سازمان جوانان هلال احمر منصوب شد/ تقدیر از خدمات سرپرست سابق معاونت دانشجویی و جوانان
 


  چاپ        ارسال به دوست

معاون دانشجویی و جوانان سازمان جوانان هلال احمر منصوب شد/ تقدیر از خدمات سرپرست سابق معاونت دانشجویی و جوانان

علی گنج کریمی، مدیرعامل سابق جمعیت هلال احمر استان کرمان به سمت معاون دانشجویی و جوانان سازمان جوانان، منصوب شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان جوانان هلال احمر، معاون جدید دانشجویی و جوانان با حضور رییس، معاونین و روسای ادارات سازمان جوانان، معرفی شد.

دکتر مسعود حبیبی، رئیس سازمان جوانان ضمن تشکر از خدمات مسعود آسیما سرپرست معاونت دانشجویی و جوانان گفت: همه کسانی که برای جوانان کار می کنند و دغدغه این قشر از جامعه را دارند، جهادگر هستند و همکاران ما نیز در سازمان جوانان با قبول مسئولیت در تحقق اهداف سازمانی تلاش می کنند.

وی افزود: جوان باوری کار سختی است و هرقدر برای جوانان کار کنیم، کم است. قبول مسئولیت در این حوزه وظیفه سنگینی است که در دوره ۵ ماهه سرپرستی آقای آسیما این مسئولیت به خوبی انجام شد و امیدوارم در زمان حضور آقای گنج کریمی نیز کارها و برنامه ها با جدیت و به طور دقیق پیگیری شود.

در ادامه این جلسه مسعود آسیما گزارشی از فعالیت های معاونت دانشجویی و جوانان در زمان حضور وی از جمله تدوین آیین نامه کار دانشجویی، تحول در پذیرش و اجرای اردوها، تعیین شاخص ها و امتیازات فعالیت جوانان جهت اخذ درجه امدادی، آغاز جایابی چادرهای طرح ایمنی و سلامت، آغاز بخش دوم کمپین ایمنی و سلامت جهت شناسایی اشکالات محورهای مواصلاتی شهرها با کمک خود شما عزیزان، تدوین آیین نامه طرح سحر، تدوین برنامه های جدید برای تیم های سحاب، بررسی و تهیه آمار از امکان ورزشی و پیشنهاد جهت بازگرداندن آنها به حوزه جوانان استانها و … ارائه کرد.

وی ضمن تشکر از همکاری روسای ادارات و کارشناسان معاونت دانشجویی و جوانان گفت: برای معاون جدید سازمان در انجام وظایف محوله آرزوی موفقیت دارم.

علی گنج کریمی نیز در سخنانی با قدردانی از اعتماد رئیس سازمان جوانان گفت: امیدوارم حضور من در این مجموعه مثمرثمر باشد و بتوانم ادامه دهنده تلاش ها و راه شما عزیزان باشم.

وی افزود: پیشبرد امور با خردجمعی محقق می شود و تلاش خواهم کرد تا با مشورت و نظرخواهی از کارشناسان و روسای ادارات کارها را انجام دهیم.

معاون دانشجویی و جوانان در پایان خاطرنشان کرد: باتوجه به تجربه حضور چندین ساله ام در سمت مدیرعاملی جمعیت هلال احمر استان کرمان، معتقدم ایده ها و طرح های سازمان جوانان فرصت خوبی برای استان هاست تا بتوانند از این طریق، جمعیت هلال احمر را به اقشار مختلف جامعه معرفی کنند.

در پایان این جلسه از خدمات مسعود آسیما با اهدای لوح سپاس، قدردانی شد. همچنین حکم معاون دانشجویی و جوانان به وی ابلاغ شد.


٠٤:١٣ - دوشنبه ٢٦ تير ١٣٩٦    /    عدد : ١٠٠٠٨٩    /    تعداد نمایش : ٥٦٧


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج