جمعه ٠١ تير ١٣٩٧
اخبار > دیدار رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر با دبیرکل صلیب سرخ لبنان/انجام همکاری های مشترک در زمینه پاسخگویی به حوادث
 


  چاپ        ارسال به دوست

دیدار رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر با دبیرکل صلیب سرخ لبنان/انجام همکاری های مشترک در زمینه پاسخگویی به حوادث

رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر در سفر به کشور لبنان با دبیرکل صلیب سرخ این کشور در زمینه انجام همکاری های مشترک در زمینه پاسخگویی به حوادث دیدار و گفت و گو کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جمعیت هلال احمر، رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر در سفر کشور لبنان با دبیرکل صلیب سرخ این کشور دیدار و گفت و گو کرد.

بنابراین گزارش، در این دیدار مرتضی سلیمی؛ رئیس سازمان امداد ونجات جمعیت هلال احمر گزارشی از توانمندی ها و امکانات امدادی جمعیت هلال احمر به منظور پاسخگویی به سوانح و حوادث به دبیرکل صلیب سرخ لبنان ارائه کرد.

این گزارش می افزاید، طرفین در این دیدار پیرامون فعالیت های مشترک در زمینه پاسخگویی به حوادث و سوانح و استفاده از تجربیات جمعیت هلال احمر ایران در این زمینه، تبادل نظر کردند.

براساس این گزارش، دبیرکل صلیب سرخ لبنان از جمعیت هلال احمر ایران خواست تا در زمینه توان افزایی داوطلبان و کارکنان صلیب سرخ لبنان، همکاری لازم را داشته باشند.


٠٦:٢٨ - جمعه ٢٠ مرداد ١٣٩٦    /    عدد : ١٠٠٨٣٢    /    تعداد نمایش : ٤٩٧


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج