چهارشنبه ٢٤ مرداد ١٣٩٧
هموطنان می توانند نسبت به واریز وجوه نقدی خود (به نفع مردم استان سیستان و بلوچستان) به شماره حساب 66666 نزد بانک های ملت، صادرات، رفاه، سپه، کشاورزی، مهر ایران، دی، پارسیان و پست بانک اقدام کنند. همچنین شماره کارت های 6104337580000378 و 5892101231510872 و 5029387010011879 به ترتیب نزد بانک های ملت، سپه، دی و همچنین سامانه USSD بر روی تلفن های همراه به آدرس «#5151*733*» جهت واریز وجوه کمک های مردمی بابت برنامه های امدادرسانی و بحران خشکسالی استان سیستان و بلوچستان اختصاص داده شده است. مردم ایران می‌توانند با ارسال عدد 4 به شماره 2099999 روزانه هزینه یک بطری آب معدنی را نذر آسیب‌دیدگان از خشکسالی در نواحی جنوب شرق کشور کنند.
اخبار > از گستردگی فعالیت هلال احمر ایران احساس غرور می کنم/ به نمایندگی از مردم آذربایجان از درمان بیماران آذربایجانی تشکر می کنم
 


  چاپ        ارسال به دوست

در دیدار مدیر عامل مجتمع دارویی درمانی هلال ایران با رئیس هلال احمر آذربایجان مطرح شد:

از گستردگی فعالیت هلال احمر ایران احساس غرور می کنم/ به نمایندگی از مردم آذربایجان از درمان بیماران آذربایجانی تشکر می کنم

رئیس جمعیت هلال احمر آذربایجان در دیدار با مدیر عامل مجتمع دارویی درمانی هلال ایران ضمن قدردانی از درمان بیماران آذربایجانی در این مرکز درمانی، گفت: از گستردگی فعالیت هلال احمر ایران احساس غرور می کنم.

به گزارش روابط عمومی مجتمع دارویی درمانی هلال ایران؛ دکتر حمید چوبینه در دیدار با دکتر نوروز اسلانوف؛ رئیس جمعیت هلال احمر آذربایجان با اشاره به فعالیت هایی که در مجتمع دارویی درمانی هلال ایران انجام می شود، اظهارداشت: این مرکز درمانی حدود 40 سال پیش توسط بانوی نیکوکاری وقف شده و از آن زمان فعالیت های دارویی و درمانی در آن انجام می شود. 

وی با اشاره به حضور 150 پزشک متخصص و فوق تخصص در مجتمع دارویی درمانی هلال ایران افزود: در همه بخش های درمانی فعال هستیم  و در دو بخش چشم پزشکی و ناباروری، عمل های جراحی نیز انجام می شود.

مدیرعامل مجتمع دارویی درمانی هلال ایران همچنین به موضوع توریست درمانی اشاره و بیان کرد: ما در سال بیماران زیادی از جمهوری آذربایجان داریم و خوشحالیم که توانسته ایم در این حوزه به کمک مردم آذربایجان بیاییم. 

دکتر نوروز اسلانوف، رئیس جمعیت هلال احمر آذربایجان نیز در این دیدار با اشاره به تنوع و گستردگی فعالیت های هلال احمر ایران ابراز امیدواری کرد که همکاری های میان دو جمعیت ملی تداوم داشته باشد.

رئیس جمعیت هلال احمر آذربایجان افزود: ملت آذربایجان هربار نیاز به دریافت کمک های بشردوستانه داشته است، هلال احمر ایران اعلام آمادگی کرده و مرکز درمانی هلال احمر ایران در باکو نیز فعالیت ها و خدمات بسیار مناسبی در آذربایجان ارائه می دهد و من به نمایندگی از ملت آذربایجان از اقدامات درمانی مجتمع دارویی درمانی تشکر می کنم. 


١٠:٤٣ - سه شنبه ٢٨ شهريور ١٣٩٦    /    عدد : ١٠١٧٢٩    /    تعداد نمایش : ١٠٣٠


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج