چهارشنبه ٢٨ شهريور ١٣٩٧
هموطنان می توانند نسبت به واریز وجوه نقدی خود (به نفع مردم استان سیستان و بلوچستان) به شماره حساب 66666 نزد بانک های ملت، صادرات، رفاه، سپه، کشاورزی، مهر ایران، دی، پارسیان و پست بانک اقدام کنند. همچنین شماره کارت های 6104337580000378 و 5892101231510872 و 5029387010011879 به ترتیب نزد بانک های ملت، سپه، دی و همچنین سامانه USSD بر روی تلفن های همراه به آدرس «#5151*733*» جهت واریز وجوه کمک های مردمی بابت برنامه های امدادرسانی و بحران خشکسالی استان سیستان و بلوچستان اختصاص داده شده است. مردم ایران می‌توانند با ارسال عدد 4 به شماره 2099999 روزانه هزینه یک بطری آب معدنی را نذر آسیب‌دیدگان از خشکسالی در نواحی جنوب شرق کشور کنند.
اخبار > 99 درصد روستاها ارزیابی اولیه شده اند/احتمال اتمام عملیات امداد و نجات تا پایان امشب/اکثر مصدومان به کرمانشاه و همدان منتقل شدند
 


  چاپ        ارسال به دوست

رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر خبر داد:

99 درصد روستاها ارزیابی اولیه شده اند/احتمال اتمام عملیات امداد و نجات تا پایان امشب/اکثر مصدومان به کرمانشاه و همدان منتقل شدند

رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر درباره آخرین وضعیت آواربرداری و امدادرسانی در مناطق زلزله زده غرب کشور گفت: تقریبا 99درصد عملیات امداد و نجات انجام شده است زیرا ارزیابی و بررسی اکثر روستاها صورت گرفته است.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جمعیت هلال احمر، مرتضی سلیمی -  رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر درباره آخرین وضعیت آواربرداری و امدادرسانی در مناطق زلزله زده غرب کشور گفت: تقریبا 99درصد عملیات امداد و نجات انجام شده است زیرا ارزیابی و بررسی اکثر روستاها صورت گرفته است.

وی ادامه داد: برخی خانواده‌ها برای پیدا کردن مفقودان خود مراجعه می‌کنند که ممکن است در گروه مصدومان بوده باشند البته تعداد آنها بسیار محدود است.

رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر با تاکید بر اینکه با استقرار 10 فروند بالگرد در منطقه، اکثر مصدومان به کرمانشاه و همدان انتقال داده شدند، عنوان کرد:ممکن است همین امشب پایان عملیات امداد و نجات را در مناطق آسیب دیده اعلام کنیم.

سلیمی در باره انجام عملیات آواربرداری از مناطق زلزله زده خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه عملیات آواربرداری به تجهیزات سنگینی نیاز دارد با همکاری بنیاد مسکن از فردا صبح نسبت به این مساله اقدام می‌کنیم و کار آواربرداری را پیش می‌بریم.

 

 

 

 


٢١:٤٦ - دوشنبه ٢٢ آبان ١٣٩٦    /    عدد : ١٠٢٩٣٥    /    تعداد نمایش : ١١٥١


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج