جمعه ٠١ تير ١٣٩٧
اخبار > امدادرسانی به بیش از 23 هزار تن از هموطنان زلزله زده کوهبنانی با برپایی بیش از 4 هزار دستگاه چادر/ارائه خدمات امداد و نجات به زلزله زدگان همچنان ادامه دارد
 


  چاپ        ارسال به دوست

امدادرسانی به بیش از 23 هزار تن از هموطنان زلزله زده کوهبنانی با برپایی بیش از 4 هزار دستگاه چادر/ارائه خدمات امداد و نجات به زلزله زدگان همچنان ادامه دارد

رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر با اشاره به امدادرسانی و اسکان اضطراری 23 هزار و  640 تن از هموطنان زلزله زده در کوهبنان کرمان، اظهارداشت: برای اسکان اضطراری زلزله زدگان 4 هزار و 728 دستگاه چادر امدادی برپا شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جمعیت هلال احمر،  مرتضی سلیمی با اشاره به ارائه خدمات امدادی به هموطنان زلزله زده از ٣٠ آذر تا ساعت 6 صبح روز 9 دی ماه گفت:٣١شهر و روستا در شهرستان کوهبنان ارزیابی شده است و شهر کوهبنان و ١٨ روستا هم اکنون در حال امدادرسانی است.

وی با اشاره به امدادرسانی و اسکان اضطراری بیش از 23 هزار و 640 تن از هموطنان زلزله زده در کوهبنان کرمان، بیان کرد: برای اسکان اضطراری زلزله زدگان 4 هزار و 728 دستگاه  چادر امدادی برپا شد و 851 شعله والور و200 تخته پتو هم میان  زلزله زدگان کوهبنانی توزیع شد.

رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر تاکید کرد: بر اثر وقوع زمین لرزه 42 تن مصدوم که 3 تن از آن ها توسط عوامل امدادی هلال احمر به مراکز درمانی منتقل شدند.

سلیمی درباره تیم های عملیاتی به کار گیری شده برای امدادرسانی به هموطنان متاثر از زلزله در کوهبنان کرمان خاطرنشان کرد: برای امدادرسانی به هموطنان در مناطق زلزله زده 153تیم عملیاتی متشکل از 765نفر خدمات لازم را به هموطنان ارائه کردند.


٠٩:٢٦ - شنبه ٩ دی ١٣٩٦    /    عدد : ١٠٣٩٠١    /    تعداد نمایش : ٥٢٨


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج