چهارشنبه ٣٠ خرداد ١٣٩٧
صندوق‌های جمع‌آوری کمک‌های مردمی و دستگاه کارتخوان در تمامی مراکز و شعب جمعیت هلال‌احمر استان‌ها به‌ویژه خانه‌های داوطلبی هلال، شماره حساب ١٥٠٠٠٠٠٠/٤٢ خیرین جمعیت هلال‌احمر نزد بانک ملت شعبه هجرت و کد #٥١٥١*٧٣٣* با تلفن همراه برای دریافت کمک های مردم نیکوکار جهت مشارکت در طرح همای رحمت سازمان داوطلبان در نظر گرفته شده است.
اخبار > دکتر پیوندی از خدمات ارزشمند و همکاری صادقانه مصطفی محمدیون در دوران خدمت به عنوان دبیرکل هلال احمر تقدیر کرد
 


  چاپ        ارسال به دوست

در تقدیرنامه ای؛

دکتر پیوندی از خدمات ارزشمند و همکاری صادقانه مصطفی محمدیون در دوران خدمت به عنوان دبیرکل هلال احمر تقدیر کرد

رئیس جمعیت هلال احمر در لوح تقدیری از زحمات ارزنده، خدمات ارزشمند و همکاری های صادقانه مصطفی محمدیون در دوران خدمت به عنوان «دبیرکل جمعیت هلال احمر» تقدیر و تشکر کرد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جمعیت هلال احمر، متن تقدیر دکتر علی اصغر پیوندی خطاب به مصطفی محمدیون بدین شرح است:
«برادر ارجمند جناب آقای مصطفی محمدیون
بدون تردید روند رو به رشد و توفیقات جمعیت هلال احمر مرهون عنایت الهی و مساعی و کمک عزیزانی است که در پویایی، تحول سازمانی و پیشرفت این نهاد مردمی و امدادرسان جز رضای خداوند متعال و خدمت در جهت تحقق اهداف عالیه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و جمعیت هلال احمر مقصودی دیگر ندارد. لذا، بدینوسیله از زحمات ارزنده، خدمات ارزشمند و همکاری های صادقانه جنابعالی در دوران خدمت به عنوان «دبیرکل جمعیت هلال احمر» تقدیر و تشکر می گردد. بالندگی و توفیق روزافزون شما را در تمامی عرصه های حیات فردی و اجتماعی خویش را از خداوند یگانه و مهربان مسئلت دارم.»


٠٩:٥٥ - شنبه ٩ دی ١٣٩٦    /    عدد : ١٠٣٩٠٣    /    تعداد نمایش : ٧٧٣


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج