چهارشنبه ٢٨ شهريور ١٣٩٧
هموطنان می توانند نسبت به واریز وجوه نقدی خود (به نفع مردم استان سیستان و بلوچستان) به شماره حساب 66666 نزد بانک های ملت، صادرات، رفاه، سپه، کشاورزی، مهر ایران، دی، پارسیان و پست بانک اقدام کنند. همچنین شماره کارت های 6104337580000378 و 5892101231510872 و 5029387010011879 به ترتیب نزد بانک های ملت، سپه، دی و همچنین سامانه USSD بر روی تلفن های همراه به آدرس «#5151*733*» جهت واریز وجوه کمک های مردمی بابت برنامه های امدادرسانی و بحران خشکسالی استان سیستان و بلوچستان اختصاص داده شده است. مردم ایران می‌توانند با ارسال عدد 4 به شماره 2099999 روزانه هزینه یک بطری آب معدنی را نذر آسیب‌دیدگان از خشکسالی در نواحی جنوب شرق کشور کنند.
اخبار > دکتر پیوندی از خدمات ارزشمند و همکاری صادقانه مصطفی محمدیون در دوران خدمت به عنوان دبیرکل هلال احمر تقدیر کرد
 


  چاپ        ارسال به دوست

در تقدیرنامه ای؛

دکتر پیوندی از خدمات ارزشمند و همکاری صادقانه مصطفی محمدیون در دوران خدمت به عنوان دبیرکل هلال احمر تقدیر کرد

رئیس جمعیت هلال احمر در لوح تقدیری از زحمات ارزنده، خدمات ارزشمند و همکاری های صادقانه مصطفی محمدیون در دوران خدمت به عنوان «دبیرکل جمعیت هلال احمر» تقدیر و تشکر کرد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جمعیت هلال احمر، متن تقدیر دکتر علی اصغر پیوندی خطاب به مصطفی محمدیون بدین شرح است:
«برادر ارجمند جناب آقای مصطفی محمدیون
بدون تردید روند رو به رشد و توفیقات جمعیت هلال احمر مرهون عنایت الهی و مساعی و کمک عزیزانی است که در پویایی، تحول سازمانی و پیشرفت این نهاد مردمی و امدادرسان جز رضای خداوند متعال و خدمت در جهت تحقق اهداف عالیه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و جمعیت هلال احمر مقصودی دیگر ندارد. لذا، بدینوسیله از زحمات ارزنده، خدمات ارزشمند و همکاری های صادقانه جنابعالی در دوران خدمت به عنوان «دبیرکل جمعیت هلال احمر» تقدیر و تشکر می گردد. بالندگی و توفیق روزافزون شما را در تمامی عرصه های حیات فردی و اجتماعی خویش را از خداوند یگانه و مهربان مسئلت دارم.»


٠٩:٥٥ - شنبه ٩ دی ١٣٩٦    /    عدد : ١٠٣٩٠٣    /    تعداد نمایش : ١٠٠٤


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج