چهارشنبه ٢٨ شهريور ١٣٩٧
هموطنان می توانند نسبت به واریز وجوه نقدی خود (به نفع مردم استان سیستان و بلوچستان) به شماره حساب 66666 نزد بانک های ملت، صادرات، رفاه، سپه، کشاورزی، مهر ایران، دی، پارسیان و پست بانک اقدام کنند. همچنین شماره کارت های 6104337580000378 و 5892101231510872 و 5029387010011879 به ترتیب نزد بانک های ملت، سپه، دی و همچنین سامانه USSD بر روی تلفن های همراه به آدرس «#5151*733*» جهت واریز وجوه کمک های مردمی بابت برنامه های امدادرسانی و بحران خشکسالی استان سیستان و بلوچستان اختصاص داده شده است. مردم ایران می‌توانند با ارسال عدد 4 به شماره 2099999 روزانه هزینه یک بطری آب معدنی را نذر آسیب‌دیدگان از خشکسالی در نواحی جنوب شرق کشور کنند.
اخبار > درمان بیماران عراقی در بیمارستان جمعیت هلال احمر
 


  چاپ        ارسال به دوست

با امضای تفاهم نامه همکاری صورت گرفت؛

درمان بیماران عراقی در بیمارستان جمعیت هلال احمر

مجتمع دارویی درمانی هلال ایران با اداره بهداشت استان ذی قار عراق به منظور درمان بیماران عراقی در این مجتمع تفاهم نامه همکاری امضا کردند.

به گزارش روابط عمومی مجتمع دارویی درمانی هلال ایران، دکتر سید محمد اکرمی، رئیس مجتمع دارویی درمانی هلل ایران با اعلام این خبر گفت: بر اساس این یادداشت تفاهم،  بیماران عراقی فرستاده شده از سوی طرف عراقی تحت معالجه قرار می گیرند که مراحل آن شامل؛ انجام معاینات پزشکی، اقدامات آزمایشگاهی، درمان های داروئی و جراحی، توانبخشی حسب نیاز بیمار و بر اساس استاندارد های جهانی و روش های جدید است.

دکتر اکرمی با اعلام اینکه در این یادداشت تفاهم به همه موارد مالی و تعهدات دوطرف توجه دقیق شده، گفت: مجتمع دارویی درمانی هلال ایران آمادگی دارد شرایط فنی و تخصصی برای پذیرش تعداد بالای بیماران در بیمارستان های تابع هلال احمر را فراهم کند.

وی تاکید کرد: علاوه بر وظایف پزشکی که خوشبختانه در ایران امکانات بسیار مناسبی وجود دارد، وظایف خدماتی از زمان رسیدن بیمار به ایران تا بازگشت بر عهده مجتمع است که در این یادداشت تفاهم ذکر شده است.

رئیس مجتمع دارویی درمانی هلال ایران درباره تعهدات طرف عراقی گفت: هماهنگی اعزام بیماران پس از اعلام شرح حال پزشکی آنها و رعایت قوانین و شئونات جمهوری اسلامی ایران و همچنین قوانین بهداشتی و درمانی حاکم بر مراکز درمانی توسط بیماران و تیم همراه ارجاع شده و تامین منابع مالی مربوطه برخی موارد مرتبط هستند.

لازم به ذکر است، قرارداد مشابه با استان مثنی عراق نیز در حال نهایی سازی است. 


١٣:٢٧ - شنبه ٩ دی ١٣٩٦    /    عدد : ١٠٣٩٠٦    /    تعداد نمایش : ٩٥٥


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج