چهارشنبه ٣٠ خرداد ١٣٩٧
صندوق‌های جمع‌آوری کمک‌های مردمی و دستگاه کارتخوان در تمامی مراکز و شعب جمعیت هلال‌احمر استان‌ها به‌ویژه خانه‌های داوطلبی هلال، شماره حساب ١٥٠٠٠٠٠٠/٤٢ خیرین جمعیت هلال‌احمر نزد بانک ملت شعبه هجرت و کد #٥١٥١*٧٣٣* با تلفن همراه برای دریافت کمک های مردم نیکوکار جهت مشارکت در طرح همای رحمت سازمان داوطلبان در نظر گرفته شده است.
اخبار > انجام 566 مورد عملیات امداد و نجات و امدادرسانی به بیش از یک هزار تن/انتقال 289 مصدوم به مراکز درمانی و نجات 428 تن از هموطنان
 


  چاپ        ارسال به دوست

طی یک هفته گذشته صورت گرفت:

انجام 566 مورد عملیات امداد و نجات و امدادرسانی به بیش از یک هزار تن/انتقال 289 مصدوم به مراکز درمانی و نجات 428 تن از هموطنان

معاون عملیات سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر با اشاره به اینکه 685 نفر در حوادث و سوانح مصدوم شده اند، گفت: امدادگران و نجاتگران جمعیت هلال احمر به 396 نفر از مصدومان خدمات درمان سرپایی ارائه کردند و 289 نفر نیز به مراکز درمانی منتقل شدند؛ به علاوه 428 تن نیز توسط نیروهای امدادی هلال احمر نجات داده شدند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جمعیت هلال احمر، شاهین فتحی با اشاره به انجام ماموریت های امدادی هلال احمر از تاریخ 3 تا 10 دی ماه سال جاری، اظهارداشت: 566 مورد عملیات امداد و نجات انجام شده است که از این تعداد 321 مورد جاده ای، 12 مورد کوهستان، 158 مورد خدمات حضوری، 39 مورد شهری، 9 مورد صنعتی – کارگاهی، 4 مورد خدمات مناسبتی، 3 مورد برف و کولاک، 7 مورد زمین لرزه بوده است.

وی به مجموع کل آسیب دیدگان در حوادث و سوانح اشاره کرد و ادامه داد: یک  هزار و 817 تن در حوادث آسیب دیده اند که از این تعداد 885 نفر در حوادث جاده ای، 14 نفر حوادث کوهستان، 15 نفر در حادثه ریزش آوار، 3 نفر سیل و آبگرفتگی،74 نفر در حوادث شهری، 15 نفر در حوادث صنعتی و کارگاهی و 608 نفر مربوط به خدمات حضوری بوده است.

معاون عملیات سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر درباره مجموع کل افراد اسکان داده شده از سوی این سازمان، گفت: 131 نفر از خدمات اسکان اضطراری جمعیت هلال احمر استفاده کرده اند.

وی به امدادرسانی به یک هزار و 12 تن اشاره و اضافه کرد: 423 نفر در حوادث جاده ای، 3 نفر در سیل و آبگرفتگی،  34 نفر در حوادث شهری، 7 نفر در حوادث صنعتی-کارگاهی، 9 نفر حوادث کوهستان و 63 نفر در برف و کولاک امدادرسانی شدند.

فتحی با اشاره به اینکه 685 نفر در حوادث و سوانح مصدوم شده اند، خاطرنشان کرد: امدادگران و نجاتگران جمعیت هلال احمر به 396 نفر از مصدومان خدمات درمان سرپایی ارائه کردند و 289 نفر نیز به مراکز درمانی منتقل شدند؛ به علاوه 428 تن نیز توسط نیروهای امدادی هلال احمر نجات داده شدند.


١٥:٠٤ - يکشنبه ١٠ دی ١٣٩٦    /    عدد : ١٠٣٩٢٣    /    تعداد نمایش : ٨٠٣


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج