چهارشنبه ٣٠ خرداد ١٣٩٧
صندوق‌های جمع‌آوری کمک‌های مردمی و دستگاه کارتخوان در تمامی مراکز و شعب جمعیت هلال‌احمر استان‌ها به‌ویژه خانه‌های داوطلبی هلال، شماره حساب ١٥٠٠٠٠٠٠/٤٢ خیرین جمعیت هلال‌احمر نزد بانک ملت شعبه هجرت و کد #٥١٥١*٧٣٣* با تلفن همراه برای دریافت کمک های مردم نیکوکار جهت مشارکت در طرح همای رحمت سازمان داوطلبان در نظر گرفته شده است.
اخبار > امدادرساني به 306 تن و رهاسازي 70 خودرو از برف و کولاک
 


  چاپ        ارسال به دوست

در عملیات برف و کولاک 24 ساعت گذشته در 6 استان کشور صورت گرفت:

امدادرساني به 306 تن و رهاسازي 70 خودرو از برف و کولاک

رئيس سازمان امداد و نجات جمعيت هلال احمر با اشاره به وقوع برف و کولاک در 6 استان کشور طی 24 ساعت گذشته گفت: امدادگران هلال احمر در عملیات برف و کولاک 24 ساعت گذشته در مجموع به 306 تن خدمات امدادی لازم را ارائه دادند.
به گزارش پیاگاه اطلاع رسانی جمعیت هلال احمر؛ مرتضي سليمي با اشاره به وقوع برف و کولاک در 6 استان کشور اظهار کرد: استان‌هاي اردبيل،‌ ايلام،‌ چهارمحال و بختياري، قزوين، لرستان و مازندران در 24 ساعت گذشته متاثر از برف و کلاک بودند و از همين رو 10 تيم متشکل از 33 امدادگر در 10 منطقه عمليات امدادرساني انجام داده‌اند.
رئيس سازمان امداد و نجات جمعيت هلال احمر، اضافه کرد: اين تيم‌ها مجموعا به 306 نفر امدادرساني کردند و يک نفر نيز به مراکز درماني منتقل شد. همچنين 70 دستگاه خودرو از برف رهاسازي شدند.


١١:٣٦ - چهارشنبه ١٣ دی ١٣٩٦    /    عدد : ١٠٣٩٦٤    /    تعداد نمایش : ٧١٧


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج