چهارشنبه ٢٨ شهريور ١٣٩٧
هموطنان می توانند نسبت به واریز وجوه نقدی خود (به نفع مردم استان سیستان و بلوچستان) به شماره حساب 66666 نزد بانک های ملت، صادرات، رفاه، سپه، کشاورزی، مهر ایران، دی، پارسیان و پست بانک اقدام کنند. همچنین شماره کارت های 6104337580000378 و 5892101231510872 و 5029387010011879 به ترتیب نزد بانک های ملت، سپه، دی و همچنین سامانه USSD بر روی تلفن های همراه به آدرس «#5151*733*» جهت واریز وجوه کمک های مردمی بابت برنامه های امدادرسانی و بحران خشکسالی استان سیستان و بلوچستان اختصاص داده شده است. مردم ایران می‌توانند با ارسال عدد 4 به شماره 2099999 روزانه هزینه یک بطری آب معدنی را نذر آسیب‌دیدگان از خشکسالی در نواحی جنوب شرق کشور کنند.
اخبار > فدراسیون نسبت به هلال احمر ایران متعهد و آماده هر گونه حمایت از این جمعیت است/ پاسخگویی هلال احمر ایران به حوادث، تصویری از عمل به اصول نهضت جهانی صلیب سرخ و هلال احمر است
 


  چاپ        ارسال به دوست

در نامه دبیرکل فدراسیون بین المللی جمعیت های صلیب سرخ و هلال احمر به معاون اول رئیس جمهوری عنوان شد:

فدراسیون نسبت به هلال احمر ایران متعهد و آماده هر گونه حمایت از این جمعیت است/ پاسخگویی هلال احمر ایران به حوادث، تصویری از عمل به اصول نهضت جهانی صلیب سرخ و هلال احمر است

دبیرکل فدراسیون بین المللی جمعیت های صلیب سرخ و هلال احمر در نامه ای به دکتر اسحاق جهانگیری، معاون اول رئیس جمهوری گفت: این فدراسیون نسبت به هلال احمر ایران متعهد و آماده هر گونه حمایت از این جمعیت به هنگام نیاز است.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جمعیت هلال احمر؛ الحاج اس سی؛ دبیرکل فدراسیون بین المللی جمعیت های صلیب سرخ و هلال احمر در نامه ای به دکتر اسحاق جهانگیری، معاون اول رئیس جمهوری، از فراهم شدن فرصت دیدار با وی در سفر به ایران و گفت و گو در زمینه چگونگی حمایت بهتر از آسیب دیدگان و زلزله زدگان منطقه کرمانشاه تقدیر و تشکر کرد.
اس سی با اشاره به بازدید خود از مناطق زلزله زده کرمانشاه، اظهار کرد: با وجود متاثر شدن از خرابی های پیش آمده بر اثر زلزله، از تاب آوری جوامع آسیب دیده و روش همکاری جمعیت هلال احمر ایران با مقامات محلی خرسند هستم چراکه این همکاری، منجر به پاسخگویی سریع و حمایت بیشتر از افراد آسیب دیده و نیازمند می شود.
دبیرکل فدراسیون بین المللی  جمعیت های صلیب سرخ و هلال احمر با بیان اینکه در کرمانشاه کارکنان و داوطلبان فعالی را مشاهده کردم که به افراد و خانواده ها برای از سرگیری زندگی شان کمک می کردند تاکید کرد: پاسخگویی جمعیت هلال احمر ایران به حوادث، تصویری از عمل به اصول نهضت از جمله انساندوستی، بی غرضی و خدمات داوطلبانه است.
اس سی همچنین در این نامه با تحسین دکتر علی اصغر پیوندی، رئیس جمعیت هلال احمر ایران برای رهبری اش در القاء توانایی و تعهد در کارکنان و داوطلبان هلال احمر ایران در ارائه خدمات داوطلبانه به نیازمندان تاکید کرد: فدراسیون بین المللی جمعیت های صلیب سرخ و هلال احمر نسبت به هلال احمر ایران متعهد و آماده هر گونه حمایت از این جمعیت به هنگام نیاز است.

 


١٢:٢٨ - چهارشنبه ١٣ دی ١٣٩٦    /    عدد : ١٠٣٩٦٦    /    تعداد نمایش : ١٣٩٩


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج