چهارشنبه ٢٨ شهريور ١٣٩٧
هموطنان می توانند نسبت به واریز وجوه نقدی خود (به نفع مردم استان سیستان و بلوچستان) به شماره حساب 66666 نزد بانک های ملت، صادرات، رفاه، سپه، کشاورزی، مهر ایران، دی، پارسیان و پست بانک اقدام کنند. همچنین شماره کارت های 6104337580000378 و 5892101231510872 و 5029387010011879 به ترتیب نزد بانک های ملت، سپه، دی و همچنین سامانه USSD بر روی تلفن های همراه به آدرس «#5151*733*» جهت واریز وجوه کمک های مردمی بابت برنامه های امدادرسانی و بحران خشکسالی استان سیستان و بلوچستان اختصاص داده شده است. مردم ایران می‌توانند با ارسال عدد 4 به شماره 2099999 روزانه هزینه یک بطری آب معدنی را نذر آسیب‌دیدگان از خشکسالی در نواحی جنوب شرق کشور کنند.
اخبار > با حمایت از اقدامات مجتمع دارویی درمانی باعث هم افزایی فعالیت‌ها شویم
 


  چاپ        ارسال به دوست

دبیرکل جمعیت هلال احمر در مراسم تکریم و معارفه روسای مجتمع دارویی درمانی هلال ایران:

با حمایت از اقدامات مجتمع دارویی درمانی باعث هم افزایی فعالیت‌ها شویم

دبیرکل جمعیت هلال احمر در مراسم  تکریم و معارفه روسای مجتمع دارویی درمانی هلال ایران از حمایت جمعیت هلال احمر از فعالیت های مجتمع خبر داد و گفت: برای افزایش هم افزایی فعالیت ها با همه امکانات از این مرکز درمانی حمایت می کنیم.

به گزارش روابط عمومی مجتمع دارویی درمانی هلال ایران، مهندس محمود محمدی نسب، به نابسامانی هایی که درنظام سلامت وجود دارد اشاره کرد و گفت:  فعالیت در حوزه سلامت بسیار سخت است و تمام بار مشکلات طرح های مختلف به عهده تیم درمانی است و در این شرایط باید حمایت ویژه تری از این بخش ها به عمل آید.

وی جلب اعتماد مردم را یک سرمایه عظیم برای مجموعه دانست و گفت: همین که این مرکز درمانی با تمام این مشکلات توانسته اعتماد مردم را جلب کند باید به تیم آن خسته نباشید گفت و بیش از پیش یاری به آن رساند.  

دبیرکل جمعیت با تشکر از اقدامات دکتر چوبینه در مجتمع افزود: دکتر سید محمد اکرمی هم از مدیران بسیار فعال و خوش فکر است و ما امیدوارم در ادامه راه موفق باشند.

همه با هم برای اعتلای اهداف جمعیت هلال احمر فعالیت کنیم

دکتر سید محمد اکرمی نیزدر این مراسم با بیان اینکه باید تلاش کنیم بیش از پیش  اهداف والای جمعیت هلال احمر محقق شود، گفت: التیام آلام بشری از مهترین این اهداف است که امیدوارم با یاری همکاران محقق شود.

رئیس مجتمع  دارویی درمانی هلال ایران با بیان اینکه شناساندن این مرکز درمانی و خدمات آن به مخاطبان یکی از مهم ترین اهداف ما خواهد بود ،گفت : باید بیشتر از گذشته نام هلال احمر و این مرکز و فعالیت های آن را به مردم بشناسانیم.

دکتر اکرمی با اشاره به اینکه آماده است از تجربیات ارزشمند همکاران استفاده کند، گفت: جلسات هم اندیشی متعددی تشکیل خواهد شد تا بتوانیم با همفکری راه های توسعه بهتر مجموعه را فراهم کنیم.

رئیس سابق مجتمع دارویی درمانی هلال ایران در مراسم تکریم و معارفه روسای مجتمع دارویی درمانی هلال ایران

افزایش جذب بیماران از 198 هزار بیمار به 248 هزار بیمار

دکتر حمید چوبینه؛ رئیس سابق مجتمع دارویی درمانی هلال ایران از افزایش جذب بیماران از 198 هزار بیمار در ابتدای مدیریت به 248 هزار بیمار در حال حاضر خبر داد و اظهارداشت: با وجود مشکلات فراوانی که در این مدت گریبان مراکز درمانی را گرفته بود ما با همکاری پرسنل مجموعه خصوصا پزشکان جذب بیماران را افزایش دهیم.

وی با اشاره به اینکه در این مدت در راستای اهداف جمعیت هلال احمر، دفتر تکریم بیماران راه اندازی شد، افزود: در راستای حمایت از بیماران کم بضاعت و با همکاری پزشکان سالانه مبلغ یک و نیم میلیارد تومان تخفیف و خدمات رایگان به بیماران داده شده است.

دکتر چوبینه با تاکید بر اینکه در بخش جذب کمک های خیرین هم تعاملات زیادی صورت گرفته که اهدای دو دستگاه دیالیز و ماشین آمبولانس توسط بانک رفاه بخشی از این فعالیت ها بوده است.

رئیس سابق مجتمع دارویی درمانی هلال ایران همچنین با اشاره به اینکه راه اندازی مرکز ژنتیک و بانک خون و تجهیز کردن مراکز درمانی به جذب بیماران کمک کرده است. افزود: این منطقه به دلیل کمبود مراکز درمانی نیاز به امکانات بیشتری دارد که امیدوارم در آینده این امکانات به مجموعه اضافه شود.


١٠:٥١ - شنبه ١٦ دی ١٣٩٦    /    عدد : ١٠٣٩٩٧    /    تعداد نمایش : ١٠٥٠


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج