چهارشنبه ٢٨ شهريور ١٣٩٧
هموطنان می توانند نسبت به واریز وجوه نقدی خود (به نفع مردم استان سیستان و بلوچستان) به شماره حساب 66666 نزد بانک های ملت، صادرات، رفاه، سپه، کشاورزی، مهر ایران، دی، پارسیان و پست بانک اقدام کنند. همچنین شماره کارت های 6104337580000378 و 5892101231510872 و 5029387010011879 به ترتیب نزد بانک های ملت، سپه، دی و همچنین سامانه USSD بر روی تلفن های همراه به آدرس «#5151*733*» جهت واریز وجوه کمک های مردمی بابت برنامه های امدادرسانی و بحران خشکسالی استان سیستان و بلوچستان اختصاص داده شده است. مردم ایران می‌توانند با ارسال عدد 4 به شماره 2099999 روزانه هزینه یک بطری آب معدنی را نذر آسیب‌دیدگان از خشکسالی در نواحی جنوب شرق کشور کنند.
اخبار > تقدیر نماینده کرمانشاه و عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی از خدمات هلال احمر در زلزله کرمانشاه
 


  چاپ        ارسال به دوست

با ارسال نامه ای خطاب به رئیس جمعیت هلال احمر صورت گرفت:

تقدیر نماینده کرمانشاه و عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی از خدمات هلال احمر در زلزله کرمانشاه

نماینده مردم شریف کرمانشاه و عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با ارسال نامه ای به رئیس جمعیت هلال احمر، از خدمات این جمعیت در زلزله کرمانشاه و پاسخگویی به نیازهای زلزله زدگان تقدیر کرد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جمعیت هلال احمر؛ متن تقدیرنامه سید قاسم جاسمی، نماینده مردم شریف کرمانشاه و عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی خطاب به دکتر علی اصغر پیوندی، رئیس جمعیت هلال احمر به شرح زیر است:
«دیده بیدار و امیدوار مردم ایران به مسئولان متعهدی دوخته شده است که با شور و شعف و حس تعهد و مسئولیت درصدد پیگیری مجدانه امور و پاسخگویی به درخواست های مطرح شده می باشند، اهتمام مستمر و گام های استوار و مطمئن حضرتعالی در مسیر پیشبرد، پیشرفت و ارتقاء اهداف و آمال عالی میهن عزیزمان ایران بسی شایسته تقدیر است.
بدین وسیله از نهایت حسن انجام وظیفه انسان دوستانه جنابعالی در دادرسی و نجات و امدادرسانی به مردم شهرهای زلزله زده و صدمه دیده استان کرمانشاه تقدیر و تشکر به عمل می آید. از درگاه ایزد منان دوام عزت و سلامت، تداوم حضور و تاثیر آن بزرگوار در دستیابی به اهداف عالیه، ارتقای کیفیت زندگی و نشاط ملت شریف و پرافتخار ایران و توسعه پایدار جمهوری اسلامی را مسئلت دارم.»


١٥:١٣ - شنبه ١٦ دی ١٣٩٦    /    عدد : ١٠٤٠٠٨    /    تعداد نمایش : ٩٩١


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج