چهارشنبه ٢٨ شهريور ١٣٩٧
هموطنان می توانند نسبت به واریز وجوه نقدی خود (به نفع مردم استان سیستان و بلوچستان) به شماره حساب 66666 نزد بانک های ملت، صادرات، رفاه، سپه، کشاورزی، مهر ایران، دی، پارسیان و پست بانک اقدام کنند. همچنین شماره کارت های 6104337580000378 و 5892101231510872 و 5029387010011879 به ترتیب نزد بانک های ملت، سپه، دی و همچنین سامانه USSD بر روی تلفن های همراه به آدرس «#5151*733*» جهت واریز وجوه کمک های مردمی بابت برنامه های امدادرسانی و بحران خشکسالی استان سیستان و بلوچستان اختصاص داده شده است. مردم ایران می‌توانند با ارسال عدد 4 به شماره 2099999 روزانه هزینه یک بطری آب معدنی را نذر آسیب‌دیدگان از خشکسالی در نواحی جنوب شرق کشور کنند.
اخبار > اجرای طرح "نذر تخصصی " در مناطق زلزله زده غرب کشور
 


  چاپ        ارسال به دوست

رئیس سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر عنوان کرد:

اجرای طرح "نذر تخصصی " در مناطق زلزله زده غرب کشور

رئیس سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر ضمن بیان آنکه در حال حاضر، خیرین داوطلب به شکلی علمی و هدفمند با سازماندهی صورت گرفته از سوی این سازمان به خانواده های متاثر از زلزله اخیر غرب کشور خدمت رسانی می‌کنند گفت: یکی از رسالت های اصلی سازمان داوطلبان، پذیرش و رفع نیازهای شان با بهره گیری از توان و ظرفیت خیرین و متخصصان داوطلب جمعیت هلال احمر است.

 به گزارش روابط عمومی سازمان داوطلبان،  دکتر رضا اندام ، برنامه ریزی، جذب و ساماندهی خیرین، نیکوکاران و نیروهای متخصص را از مهمترین شاخصه اجرای طرح" نذر تخصصی" در مناطق مذکور  برشمرد و اظهار کرد: تلاش می کنیم از نیروهای متخصص و افراد توانمند و علاقمند در حوزه های مختلف همچون بهداشت و درمان، آموزش و فرهنگ برای رفع نیازهای اساسی این عزیزان، استفاده مناسب کنیم.

وی خاطر نشان کرد: در این سازمان الگوهای فراوانی از قشرهای مختلف در زمینه نیکوکاری و سخاوت وجود دارد که با یاری آنها خدماتی به آسیب پذیران به خصوص کودکان و زنان در قالب طرح ها و پروژه های داوطلبی در  مناطق زلزله زده غرب کشور ارائه شده  است.

رئیس سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر با اشاره به اینکه طی چندین نوبت بازدید از این مناطق ، نیازهای اساسی آن ها رصد شده است ، تصریح کرد: برخی از خانواده های آسیب دیده شاید از کمترین امکانات هم بهره مند نبودند ولی بسیار قانع و مناعت طبع داشتند و حتی دیگران را برای کمک گرفتن ، از خود مستحق تر می دانستند.

دکتر اندام با تقدیر از تلاش و همکاری تمامی اعضا  و داوطلبان خیر جمعیت هلال احمر، بار دیگر از آنها خواست تا با کمک و قدم های خیرخواهانه خود در ساختن آینده ای بهتر برای این هموطنان محنت زده سهیم باشند.


١٥:١٧ - شنبه ١٦ دی ١٣٩٦    /    عدد : ١٠٤٠٠٩    /    تعداد نمایش : ٨٨٦


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج