چهارشنبه ٢٨ شهريور ١٣٩٧
هموطنان می توانند نسبت به واریز وجوه نقدی خود (به نفع مردم استان سیستان و بلوچستان) به شماره حساب 66666 نزد بانک های ملت، صادرات، رفاه، سپه، کشاورزی، مهر ایران، دی، پارسیان و پست بانک اقدام کنند. همچنین شماره کارت های 6104337580000378 و 5892101231510872 و 5029387010011879 به ترتیب نزد بانک های ملت، سپه، دی و همچنین سامانه USSD بر روی تلفن های همراه به آدرس «#5151*733*» جهت واریز وجوه کمک های مردمی بابت برنامه های امدادرسانی و بحران خشکسالی استان سیستان و بلوچستان اختصاص داده شده است. مردم ایران می‌توانند با ارسال عدد 4 به شماره 2099999 روزانه هزینه یک بطری آب معدنی را نذر آسیب‌دیدگان از خشکسالی در نواحی جنوب شرق کشور کنند.
اخبار > آموزش در اولویت فعالیت های هلال احمر قرار می گیرد
 


  چاپ        ارسال به دوست

دبیر کل جمعیت هلال احمر:

آموزش در اولویت فعالیت های هلال احمر قرار می گیرد

دبیر کل جمعیت هلال احمر در جلسه شورای اداری هلال احمر اردبیل گفت: ارائه آموزش های همگانی باید در اولویت فعالیت های جمعیت هلال احمر قرار بگیرد.
به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان اردبیل، محمود محمدی نسب در جلسه شورای اداری جمعیت هلال احمر استان اردبیل اظهار کرد: در کشورهای توسعه یافته، دولت تنها به بحث آموزش مردم می پردازد که این کار نشان از اهمیت ویژه آموزش دارد.
وی با بیان اینکه در بحث امداد و نجات، آموزش جایگاه ویژه خود را دارد، اظهار کرد: با آموزش مردم می توان در زمان وقوع حادثه و حتی در زمان بحران های بعد از وقوع حادثه خسارات را کم کرد.
دبیرکل جمعیت هلال احمر ادامه داد: در چارت جمعیت هلال احمر نیاز به بازنگری پست ها داریم تا بتوان کمبود نیروهای انسانی را جبران کرد.
محمدی نسب اضافه کرد: باید واقعیت های موجود را به چارت تبدیل کرد نه اینکه چارتی تعریف شده و همه نیروها را در آن چارت جا داد.


١٥:٢٣ - شنبه ١٦ دی ١٣٩٦    /    عدد : ١٠٤٠١٠    /    تعداد نمایش : ١١٠٤


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج