چهارشنبه ٢٨ شهريور ١٣٩٧
هموطنان می توانند نسبت به واریز وجوه نقدی خود (به نفع مردم استان سیستان و بلوچستان) به شماره حساب 66666 نزد بانک های ملت، صادرات، رفاه، سپه، کشاورزی، مهر ایران، دی، پارسیان و پست بانک اقدام کنند. همچنین شماره کارت های 6104337580000378 و 5892101231510872 و 5029387010011879 به ترتیب نزد بانک های ملت، سپه، دی و همچنین سامانه USSD بر روی تلفن های همراه به آدرس «#5151*733*» جهت واریز وجوه کمک های مردمی بابت برنامه های امدادرسانی و بحران خشکسالی استان سیستان و بلوچستان اختصاص داده شده است. مردم ایران می‌توانند با ارسال عدد 4 به شماره 2099999 روزانه هزینه یک بطری آب معدنی را نذر آسیب‌دیدگان از خشکسالی در نواحی جنوب شرق کشور کنند.
اخبار > پیام تبریک رئیس جمعیت هلال احمر به دکترسیدضیا هاشمی
 


  چاپ        ارسال به دوست

در پی انتصاب مدیرعامل سازمان خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا) صورت گرفت؛

پیام تبریک رئیس جمعیت هلال احمر به دکترسیدضیا هاشمی

دکتر علی اصغر پیوندی در پیامی انتصاب دکتر سیدضیاء هاشمی جنابعالی به سمت مدیر عامل سازمان خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا) را تبریک گفت.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جمعیت هلال احمر،  دکتر علی اصغر پیوندی در پیام تبریک خود خطاب به دکتر سیدضیاء هاشمی آورده است:«انتصاب جنابعالی به سمت مدیرعامل سازمان خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا) نویدبخش بالندگی مضاعف در مرجع اطلاع رسانی کشور است.

با عنایت به شخصیت فرزانه و خدمات ارزشمندتان در سنگرهای مختلف نظام، امید است در پرتو مدیریت سازنده شما برادر فاضل و تلاش همکاران حرفه ای، شاهد نقش بزرگ خبرنگاران ابرنا در تولید اخبار امیدبخش از پیشرفتهای ایران اسلامی و نشر آن در منطقه و جهان باشیم.

این انتصاب شایسته را به جنابعالی تبریک گفته و توفیق روزافزون مجموعه تحت مدیریت را از پروردگار متعال مسئلت دارم۔»


١١:٢٣ - دوشنبه ١٨ دی ١٣٩٦    /    عدد : ١٠٤٠٢١    /    تعداد نمایش : ١١١٣


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج