چهارشنبه ٢٨ شهريور ١٣٩٧
هموطنان می توانند نسبت به واریز وجوه نقدی خود (به نفع مردم استان سیستان و بلوچستان) به شماره حساب 66666 نزد بانک های ملت، صادرات، رفاه، سپه، کشاورزی، مهر ایران، دی، پارسیان و پست بانک اقدام کنند. همچنین شماره کارت های 6104337580000378 و 5892101231510872 و 5029387010011879 به ترتیب نزد بانک های ملت، سپه، دی و همچنین سامانه USSD بر روی تلفن های همراه به آدرس «#5151*733*» جهت واریز وجوه کمک های مردمی بابت برنامه های امدادرسانی و بحران خشکسالی استان سیستان و بلوچستان اختصاص داده شده است. مردم ایران می‌توانند با ارسال عدد 4 به شماره 2099999 روزانه هزینه یک بطری آب معدنی را نذر آسیب‌دیدگان از خشکسالی در نواحی جنوب شرق کشور کنند.
اخبار > معاون داوطلبان جمعیت هلال احمر استان قم خبر داد: کمک ۴۲۸ میلیون تومانی مسلمانان کشور تانزانیا به آسیب دیدگان زلزله کرمانشاه
 


  چاپ        ارسال به دوست

معاون داوطلبان جمعیت هلال احمر استان قم خبر داد: کمک ۴۲۸ میلیون تومانی مسلمانان کشور تانزانیا به آسیب دیدگان زلزله کرمانشاه

با هماهنگی و پیگیری معاونت داوطلبان جمعیت هلال احمر استان قم، کمک ۴ میلیارد و ۲۸۸ میلیون ریالی مسلمانان کشور تانزانیا به زلزله زدگان کرمانشاه به حساب هلال احمر واریز شد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان قم؛ امیرحسین علیمردانی با اشاره به اهدای کمک نقدی مسلمانان کشور تانزانیا، به آسیب دیدگان زلزله کرمانشاه اظهار کرد: با هماهنگی های صورت گرفته، مبلغ ۴ میلیارد و ۲۸۸ میلیون و ۴۵۰ هزار ریال از کمک های اهدا کنندگان مسلمان تانزانیایی به حساب ۹۹۹۹۹ جمعیت هلال احمر واریز شد.

وی با بیان اینکه این کمک علاوه بر ارزش مادی و ابراز همدردی مردم مسلمان تانزانیا به نوعی همدلی و همبستگی و نوعدوستی انسان ها در جهان را به نمایش گذاشت، افزود: مبلغ اهدایی توسط رابطی از طلاب “جامعه المصطفی العالمیه” که نهادی علمی و بین‌المللی است و با هدف گسترش علوم اسلامی تشکیل شده به حساب هلال احمر انتقال یافت.

معاون داوطلبان جمعیت هلال احمر استان قم در رابطه با نحوه جذب این همیاری و کمک ها تصریح کرد: این طلبه در برنامه تبلیغی که در کشور تانزانیا برپا شده، موفق به اخذ مساعدات و کمک های مسلمانان آن کشور برای آسیب دیده های زلزله کرمانشاه و غرب کشور شده است.

پیش از این جمعیت هلال احمر قم موفق به جمع‌آوری ۲۶۰ میلیون تومان کمک‌های مردم استان قم برای کمک به مردم آسیب دیده در مناطق زلزله‌زده شده بود.


٠٩:٤٠ - چهارشنبه ٢٠ دی ١٣٩٦    /    عدد : ١٠٤٠٥٥    /    تعداد نمایش : ٩٥٤


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج