چهارشنبه ٢٨ شهريور ١٣٩٧
هموطنان می توانند نسبت به واریز وجوه نقدی خود (به نفع مردم استان سیستان و بلوچستان) به شماره حساب 66666 نزد بانک های ملت، صادرات، رفاه، سپه، کشاورزی، مهر ایران، دی، پارسیان و پست بانک اقدام کنند. همچنین شماره کارت های 6104337580000378 و 5892101231510872 و 5029387010011879 به ترتیب نزد بانک های ملت، سپه، دی و همچنین سامانه USSD بر روی تلفن های همراه به آدرس «#5151*733*» جهت واریز وجوه کمک های مردمی بابت برنامه های امدادرسانی و بحران خشکسالی استان سیستان و بلوچستان اختصاص داده شده است. مردم ایران می‌توانند با ارسال عدد 4 به شماره 2099999 روزانه هزینه یک بطری آب معدنی را نذر آسیب‌دیدگان از خشکسالی در نواحی جنوب شرق کشور کنند.
اخبار > حضور شرکت هاي تولیدی سازمان تدارکات پزشکی در نمایشگاه اختصاصی ایران در سوریه/حضور فعالانه مجتمع دارویی درمانی هلال ایران در نمایشگاه سلامت سوریه
 


  چاپ        ارسال به دوست

حضور شرکت هاي تولیدی سازمان تدارکات پزشکی در نمایشگاه اختصاصی ایران در سوریه/حضور فعالانه مجتمع دارویی درمانی هلال ایران در نمایشگاه سلامت سوریه

شرکت های تولیدی سازمان تدارکات پزشکی، دستاوردهای دارویی و تجهیزات پزشکی خود را در نمایشگاه اختصاصی ایران در سوریه را به نمایش گذاشتند.

به گزارش روابط عمومی سازمان تدارکات پزشکی، ده ها شرکت ایرانی فعال در عرصه تولید دارو و تجهیزات پزشکی از 19 دی ماه به مدت سه روز، آخرین دستاوردهای تولیدی و فنی خود را به معرض نمایش می‌گذارند و شرکت های تابعه سازمان تدارکات پزشکی هلال احمر هم حضوری فعال در این نمایشگاه دارند.

شرکت داروسازی سها و تجهیزات پزشکی سها از جمله شرکت های بزرگ و معتبر تحت پوشش جمعیت هلال احمر ایران هستند که در تولید ده‌ها نوع تجهیزات پزشکی مهم و حساس و همچنین اقلام دارویی مورد نیاز کشورمان مشارکت داشته و سهم بسزایی درتامین داروهای مورد نیاز و تجهیزات پزشکی ایفاء می کنند.

حضور فعالانه مجتمع دارویی درمانی هلال ایران در نمایشگاه سلامت سوریه

مجتمع دارویی درمانی هلال ایران به منظور معرفی توانمندی های خود در حوزه توریست درمانی دستاوردهای خود را در نمایشگاه اختصاصی ایران در سوریه به نمایش گذاشت.

 این نمایشگاه با حضور 40 شرکت و 70 نمایشگاه دار به معرفی توانمندی های این شرکت ها در حوزه سلامت خواهد پرداخت که مجتمع دارویی درمانی هلال ایران هم با ارائه بسته‌های تبلیغاتی توانمندی های بخش های درمانی را در نمایشگاه سلامت سوریه معرفی خواهد کرد.


٠٨:٢٠ - چهارشنبه ٢٠ دی ١٣٩٦    /    عدد : ١٠٤٠٦٢    /    تعداد نمایش : ٨٨٣


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج