چهارشنبه ٢٨ شهريور ١٣٩٧
هموطنان می توانند نسبت به واریز وجوه نقدی خود (به نفع مردم استان سیستان و بلوچستان) به شماره حساب 66666 نزد بانک های ملت، صادرات، رفاه، سپه، کشاورزی، مهر ایران، دی، پارسیان و پست بانک اقدام کنند. همچنین شماره کارت های 6104337580000378 و 5892101231510872 و 5029387010011879 به ترتیب نزد بانک های ملت، سپه، دی و همچنین سامانه USSD بر روی تلفن های همراه به آدرس «#5151*733*» جهت واریز وجوه کمک های مردمی بابت برنامه های امدادرسانی و بحران خشکسالی استان سیستان و بلوچستان اختصاص داده شده است. مردم ایران می‌توانند با ارسال عدد 4 به شماره 2099999 روزانه هزینه یک بطری آب معدنی را نذر آسیب‌دیدگان از خشکسالی در نواحی جنوب شرق کشور کنند.
اخبار > مسئول هماهنگی و نظارت بر امور مربوط به مراکز درمانی جمعیت در دبی منصوب شد
 


  چاپ        ارسال به دوست

با حکم رئیس جمعیت هلال احمر؛

مسئول هماهنگی و نظارت بر امور مربوط به مراکز درمانی جمعیت در دبی منصوب شد

رئیس جمعیت هلال احمر در حکمی، دکتر داود باقری را به عنوان مسئول هماهنگی و نظارت بر امور مربوط به مراکز درمانی جمعیت هلال احمر در دبی منصوب کرد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جمعیت هلال احمر؛ متن ابلاغ دکتر علی اصغر پیوندی خطاب به دکتر داود باقری، رئیس حوزه ریاست جمعیت هلال احمر به شرح زیر است:
«احتراما نظر به لزوم ایجاد یکپارچگی و تسریع در امور مربوط به بیمارستان ایرانی دبی، به موجب این ابلاغ، مسئولیت هماهنگی و نظارت بر امور مربوط به مراکز درمانی جمعیت هلال احمر در دبی را به جنابعالی واگذار می نمایم. بدیهی است کلیه سازمان ها، معاونت ها و مدیریت های جمعیت موظفند در انجام امور مربوط به بیمارستان ایرانی دبی با هماهنگی جنابعالی اقدام کنند.
انتظار دارم ضمن نظارت بر عملکرد مرکز مذکور نسبت به ارائه گزارش مستمر ماهیانه به اینجانب اقدام نمایید.
امید است با استعانت از الطاف الهی و با تعامل مثبت با مدیریت مراکز درمانی  جمعیت در کشور امارات در انجام وظایف محوله موفق و موید باشید.»


١١:٣٨ - چهارشنبه ٢٠ دی ١٣٩٦    /    عدد : ١٠٤٠٦٥    /    تعداد نمایش : ١٩٢٣


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج