چهارشنبه ٣٠ خرداد ١٣٩٧
صندوق‌های جمع‌آوری کمک‌های مردمی و دستگاه کارتخوان در تمامی مراکز و شعب جمعیت هلال‌احمر استان‌ها به‌ویژه خانه‌های داوطلبی هلال، شماره حساب ١٥٠٠٠٠٠٠/٤٢ خیرین جمعیت هلال‌احمر نزد بانک ملت شعبه هجرت و کد #٥١٥١*٧٣٣* با تلفن همراه برای دریافت کمک های مردم نیکوکار جهت مشارکت در طرح همای رحمت سازمان داوطلبان در نظر گرفته شده است.
اخبار > انجام 263 مورد عملیات امدادی/ امدادی رسانی به 486 تن از هموطنان در سراسر کشور
 


  چاپ        ارسال به دوست

گزارش عملیات امداد و نجات جمعیت هلال احمر طی 72 ساعت گذشته؛

انجام 263 مورد عملیات امدادی/ امدادی رسانی به 486 تن از هموطنان در سراسر کشور

رئیس سازمان امداد ونجات جمعیت هلال احمر با اشاره به گزارش عملیات امداد و نجات جمعیت هلال احمر طی 72 ساعت گذشته در سراسر کشور، اعلام کرد: طی این مدت263 ماموریت امدادی برای کمک به هموطنان آسیب دیده در سراسر کشور انجام شد و به 486 تن از هموطنان امدادرسانی شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جمعیت هلال احمر، مرتضی سلیمی با اشاره به گزارش عملیات امداد و نجات جمعیت هلال احمر طی 72 ساعت گذشته در سراسر کشور، گفت: طی این مدت263 ماموریت امدادی برای کمک به هموطنان آسیب دیده در سراسر کشور انجام شد.

وی با تاکید براینکه به 486 نفر از هموطنان آسیب دیده از حوادث و سوانح، طی 72 ساعت گذشته امدادرسانی شده است، اظهارداشت: 209 نفر از هموطنان با انجام عملیات متعدد، نجات داده شده، 152 نفر توسط عوامل امدادی هلال احمر به مراکز درمانی منتقل و 200 نفر نیز از خدمات درمان سرپایی بهره‌مند شده اند.

رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر درباره انجام عملیات رهاسازی مصدوم در سوانح ترافیکی، بیان کرد: در 72 ساعت گذشته 40 مورد عملیات رهاسازی انجام شده است که 52مصدوم از داخل خودروها در سوانح ترافیکی رهاسازی شده اند.


١٠:٠٧ - شنبه ٢٣ دی ١٣٩٦    /    عدد : ١٠٤٠٩٦    /    تعداد نمایش : ١١٣٢


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج