چهارشنبه ٢٨ شهريور ١٣٩٧
هموطنان می توانند نسبت به واریز وجوه نقدی خود (به نفع مردم استان سیستان و بلوچستان) به شماره حساب 66666 نزد بانک های ملت، صادرات، رفاه، سپه، کشاورزی، مهر ایران، دی، پارسیان و پست بانک اقدام کنند. همچنین شماره کارت های 6104337580000378 و 5892101231510872 و 5029387010011879 به ترتیب نزد بانک های ملت، سپه، دی و همچنین سامانه USSD بر روی تلفن های همراه به آدرس «#5151*733*» جهت واریز وجوه کمک های مردمی بابت برنامه های امدادرسانی و بحران خشکسالی استان سیستان و بلوچستان اختصاص داده شده است. مردم ایران می‌توانند با ارسال عدد 4 به شماره 2099999 روزانه هزینه یک بطری آب معدنی را نذر آسیب‌دیدگان از خشکسالی در نواحی جنوب شرق کشور کنند.
اخبار > کلنگ زنی پایگاه امداد و نجات عوارضی آزادراه زنجان قزوین/بازدید از پایگاه امداد و نجات بین شهری ابهر
 


  چاپ        ارسال به دوست

در سفر دبیرکل جمعیت هلال احمر به استان زنجان انجام شد؛

کلنگ زنی پایگاه امداد و نجات عوارضی آزادراه زنجان قزوین/بازدید از پایگاه امداد و نجات بین شهری ابهر

دبیرکل جمعیت هلال احمر در سفر به استان زنجان ضمن کلنگ زنی پایگاه امداد و نجات جمعیت هلال احمر در عوارضی آزادراه زنجان قزوین با استاندار زنجان دیدار و گفت و گو کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جمعیت هلال احمر، محمود محمدی نسب در سفر یک روزه خود به استان زنجان با استاندار زنجان  دیدار و گفت و گو کرد.

دبیرکل جمعیت هلال احمر  با شرکت در مراسم تجلیل از داوطلبان هلال احمر زنجان، در نشست خبری حضور یافت و به گفت و گو با اصحاب رسانه پرداخت.

محمدی نسب با حضور در محل عوارضی آزادراه زنجان قزوین کلنگ احداث پایگاه امداد و نجات جمعیت هلال احمر را به زمین زد.

دبیرکل جمعیت هلال احمر در ادامه سفر یک روزه خود از بخش های مختلف جمعیت هلال احمر استان زنجان بازدید کرد؛ به علاوه با حضور در پایگاه پشتیبانی شمال غرب و مرکز آموزش های تخصصی از امکانات این مراکز دیدن کرد.

محمدی نسب در پایان سفر یک روزه خود به استان زنجان با حضور در پایگاه امداد و نجات بین شهری ابهر، پای صحبت های امدادگران مستقر در این پایگاه نشست.


١٧:٢١ - شنبه ٢٣ دی ١٣٩٦    /    عدد : ١٠٤١٠٧    /    تعداد نمایش : ٨٧٣


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج