چهارشنبه ٣٠ خرداد ١٣٩٧
صندوق‌های جمع‌آوری کمک‌های مردمی و دستگاه کارتخوان در تمامی مراکز و شعب جمعیت هلال‌احمر استان‌ها به‌ویژه خانه‌های داوطلبی هلال، شماره حساب ١٥٠٠٠٠٠٠/٤٢ خیرین جمعیت هلال‌احمر نزد بانک ملت شعبه هجرت و کد #٥١٥١*٧٣٣* با تلفن همراه برای دریافت کمک های مردم نیکوکار جهت مشارکت در طرح همای رحمت سازمان داوطلبان در نظر گرفته شده است.
اخبار > کلنگ زنی پایگاه امداد و نجات عوارضی آزادراه زنجان قزوین/بازدید از پایگاه امداد و نجات بین شهری ابهر
 


  چاپ        ارسال به دوست

در سفر دبیرکل جمعیت هلال احمر به استان زنجان انجام شد؛

کلنگ زنی پایگاه امداد و نجات عوارضی آزادراه زنجان قزوین/بازدید از پایگاه امداد و نجات بین شهری ابهر

دبیرکل جمعیت هلال احمر در سفر به استان زنجان ضمن کلنگ زنی پایگاه امداد و نجات جمعیت هلال احمر در عوارضی آزادراه زنجان قزوین با استاندار زنجان دیدار و گفت و گو کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جمعیت هلال احمر، محمود محمدی نسب در سفر یک روزه خود به استان زنجان با استاندار زنجان  دیدار و گفت و گو کرد.

دبیرکل جمعیت هلال احمر  با شرکت در مراسم تجلیل از داوطلبان هلال احمر زنجان، در نشست خبری حضور یافت و به گفت و گو با اصحاب رسانه پرداخت.

محمدی نسب با حضور در محل عوارضی آزادراه زنجان قزوین کلنگ احداث پایگاه امداد و نجات جمعیت هلال احمر را به زمین زد.

دبیرکل جمعیت هلال احمر در ادامه سفر یک روزه خود از بخش های مختلف جمعیت هلال احمر استان زنجان بازدید کرد؛ به علاوه با حضور در پایگاه پشتیبانی شمال غرب و مرکز آموزش های تخصصی از امکانات این مراکز دیدن کرد.

محمدی نسب در پایان سفر یک روزه خود به استان زنجان با حضور در پایگاه امداد و نجات بین شهری ابهر، پای صحبت های امدادگران مستقر در این پایگاه نشست.


١٧:٢١ - شنبه ٢٣ دی ١٣٩٦    /    عدد : ١٠٤١٠٧    /    تعداد نمایش : ٦٤٦


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج